Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Rb26dett’’’ ?

Изображение Всичко НЕсвързано с Counter-Strike

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Rb26dett’’’ ?

Мнениеот Energy Style ^ » 11 Авг 2018, 20:38

IA3I написа:Така започнахме - влизаш и без причина почваш да ме награждаваш...
http://store.picbg.net/pubpic/18/04/89b ... 651804.jpg
получи гаг

После втори път пак от нищото влизаш и ми разправяш разни детски работи.
http://store.picbg.net/pubpic/24/5B/8b4 ... 2d245b.jpg
Тука по правилата вече имах право да те убия но аз те гагнах пак за да не се гваря с теб (слей си е гавра)

И днеска пак. Преди това шеговито ти подхвърлих в чата да се спреш. Днеска беше последно предупреждение последвано от бана. Пак те предупредих преди това но ти каза че сме имали сексуален контакт.
http://dox.bg/files/dw?a=2b8c151d2b за един час
Демото е длъшко ама превъртете към края.

Ся Rb26dett’’’ може ли да те питам - защо го правиш ? Това някаква борба с властите ли ? Аз съм администратор в ggtp и ти влизаш само за да ми кажеш че харесвам мъже. Без логика или причина... За кеф ли ? Какво ли ?
Аз спазвам правилата точка по точка - само ти спестих слей-а защото предполагам че би ти било неприятно... просто го заместих с още един гаг.
Искам да те питам - какво става ? Има ли възможност да се разберем по някакъв начин ? Защото следващия бан е за доста по-дълго време. Кажи - какво има ще измислим нещо!


Извинявай но виждам че. се обръщаш към играча,,,Защо не му написа на лс тогава и да се разберете ..Ами правиш тема ...Ако за всеки един играч който , е писал глупости правим тема то тогава :D

Като правиш тема прави я по образец ,защото това ми прилича на Лс.
NRg |
Изображение


_/﹋\_
(҂`_´)
<,︻╦╤─ ҉ - -
_/﹋\_
Аватар
Energy Style ^
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1039
Регистриран на: 06 Сеп 2012, 09:49
Местоположение: Обединено кралство
Име в игра: NRg | Energy Style ^

Re: Rb26dett’’’ ?

Мнениеот kamikadze » 11 Авг 2018, 22:53

арогантно отношение от страна на играча и заслужен гаг и бан
Аватар
kamikadze
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 447
Регистриран на: 08 Фев 2013, 11:09
Име в игра: NRg | kamikadze
Skype: dj.ceco.progressive.radio

Re: Rb26dett’’’ ?

Мнениеот Oh Sugar » 12 Авг 2018, 06:37

наркоман е тоя rbbb
Аз не играя аз преподавам ! bau 1 i Arctic

Изображение
Изображение

Изображение
Аватар
Oh Sugar
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 61
Регистриран на: 28 Дек 2016, 12:25
Местоположение: bau 1 i Arctic
Име в игра: .
Skype: bau 1 i Arctic
facebook: bau 1 i Arctic
Twitter: bau 1 i Arctic
google+: bau 1 i Arctic

Re: Rb26dett’’’ ?

Мнениеот Faster » 13 Авг 2018, 09:36

Този играч.си говори така , дали от лошо възпитание или просто целия свят му е крив само той си знае .
Бях намерил добра дума с него , но докато стигна това ми се наложи да преглътна бая обиди и да приема всичко на шега и сме се забавлявали. Наказанията го озлобяват още повече . Когато думите му се отнасяха само за мен не го наказваха тактика , която използва и Редбул , аз го приемам на шега и след известно време като види , че не му обръщам внимание се променя доста . Колегите да си го гагват и банват и няма да постигнат ефект. Ако обижда играчи там правилата и наказанията важат в пълен размер!
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: Rb26dett’’’ ?

Мнениеот Energy Style ^ » 13 Авг 2018, 10:55

BUGS BUNNY написа:Този играч.си говори така , дали от лошо възпитание или просто целия свят му е крив само той си знае .
Бях намерил добра дума с него , но докато стигна това ми се наложи да преглътна бая обиди и да приема всичко на шега и сме се забавлявали. Наказанията го озлобяват още повече . Когато думите му се отнасяха само за мен не го наказваха тактика , която използва и Редбул , аз го приемам на шега и след известно време като види , че не му обръщам внимание се променя доста . Колегите да си го гагват и банват и няма да постигнат ефект. Ако обижда играчи там правилата и наказанията важат в пълен размер!

Правилата са за всички ! когато е системно обиждане бан и толкова ! не е нужно другите играчи да четат на един глупостите и обидите :) това е моя метод :) Пробваме с добро ако няма подобрение значи не е за сървъра :)
NRg |
Изображение


_/﹋\_
(҂`_´)
<,︻╦╤─ ҉ - -
_/﹋\_
Аватар
Energy Style ^
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1039
Регистриран на: 06 Сеп 2012, 09:49
Местоположение: Обединено кралство
Име в игра: NRg | Energy Style ^

Re: Rb26dett’’’ ?

Мнениеот KoKaL » 13 Авг 2018, 12:47

Ще дам за пример Well Done.
По принцип той постоянно псуваше и обиждаше. Познавам го от 12 години, и винаги е бил такъв, като във времето е изял не един бан от мен , но без никаква полза, даже почваше да псува още повече.
В момента аз и Редбула сме в "приятелски" отношения с Well, без да го гагваме, а обръщаме всичко на майтап, и в интерес на истината той много много по-рядко се изпуска да каже някаква глупост. Укроти се.

С Rb26dett пробвам същият подход, и се надявам да заработи.
Аватар
KoKaL
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 498
Регистриран на: 14 Ное 2016, 21:32
Местоположение: Варна
Име в игра: KoKaL
Skype: KoKaL

Re: Rb26dett’’’ ?

Мнениеот Siska » 13 Авг 2018, 14:11

Въпроса ми се струва , че не е в това кой с кого е приятел или дали тебе някой те обижда. Ние не сме с права , за да пазим себе си , а драгите потребители. Така че слабо ме интересува дали мен ме обиждат, а въпроса е да не обижда другите хора.
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 530
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska


Назад към На лафче

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


cron