Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Относно оплакване към мен от Escape

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Относно оплакване към мен от Escape

Мнениеот mashinA » 17 Яну 2018, 20:42

Тъй като темата е заключена реших да се уточни все пак спора!

Приятелю, гагнах те веднъж, тъй като не спря да пишеш от непознат за мен ник и ти казах че много говориш!
Предотвратих спам "както гласят правилата" гага е за това!

Втория мап докато ми пишеше да те гагна пак - те гагна някой друг не съм бил аз ;) Дори питах кой те е гагнал, но не ми отговориха и не ме и интересува като цяло!

Мерките относно хакера бяха взети от админ и го следяхме много преди да влезеш да спамиш! Ти не писа ехо вижте този не е ли админ, а почна да мрънкаш аз ли да ви свърша работата и т.н! Това е спам и за това те гагнах първия път - втория не беше от мен, но щях да те гагна сигурно и аз :)

В случая въпросния ник го виждам за пръв път и не смятам, че съм постъпил против правилата :) Ако все пак си се почувствал засегнат извини ме, ако знаех че си ти нямаше да те гагна :)

Поздрави!
Аватар
mashinA
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 31
Регистриран на: 14 Окт 2017, 22:43
Име в игра: mashinA
Skype: webmast367

Re: Относно оплакване към мен от Escape

Мнениеот EsCapE » 17 Яну 2018, 20:56

Кога каза, че си го гледал?
Казваш, че много говоря, защото на няколко пъти ви казах в админ чата, някой да мине спектатор и да гледа въпросният играч. Вие си питате ушите и дори ме гагвате!. Добре, че беше Бъгс.
Не знаел, че съм аз! От къде на къде има значение кой е. Значи ако съм АЗ, ще обърнете внимание на забележката. Но ако е някой обикновен играч, ще го гагнете и ще пропуснете?
Като си го гледал, когато и да казваш, че е било (бях 3 карти вътре) защо не взе мерки?
И не, не си извинен, нито ти, нито никой от този екип, който не си върши работата, за която сам е кандидатствал и не е доведен тук насила. Щом си пуснал кандидатура и си приет в екипа, от теб се очаква да си вършиш съвестно задълженията.

Без сърдене, който и да беше щях да му отговоря по същия начин.
EsCapE
 
Предупреждения: 0

Re: Относно оплакване към мен от Escape

Мнениеот KoKaL » 17 Яну 2018, 21:20

EsCapE, защо бе човек продължаваш да хейтиш против екипа?
Против мен лаеше, ясно, преглътнах го, обидих се и се махнах. Махнах се, защото не предполагах че някой от екипа,(в случая ти) ще се изказва така грозно и неколегиално против мен.
Така..отношението ти към мене е ясно.
Но против другите защто го правиш?
Ти вече не си част от екипа, обикновен играч си. Остави червените да контролират админите, и просто си играй играта.
Защо са тези провокации към админите ? Не те разбирам.
Лека вечер на всички прочели темата.
Аватар
KoKaL
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 498
Регистриран на: 14 Ное 2016, 21:32
Местоположение: Варна
Име в игра: KoKaL
Skype: KoKaL

Re: Относно оплакване към мен от Escape

Мнениеот mashinA » 17 Яну 2018, 22:04

EsCapE написа:Кога каза, че си го гледал?
Казваш, че много говоря, защото на няколко пъти ви казах в админ чата, някой да мине спектатор и да гледа въпросният играч. Вие си питате ушите и дори ме гагвате!. Добре, че беше Бъгс.
Не знаел, че съм аз! От къде на къде има значение кой е. Значи ако съм АЗ, ще обърнете внимание на забележката. Но ако е някой обикновен играч, ще го гагнете и ще пропуснете?
Като си го гледал, когато и да казваш, че е било (бях 3 карти вътре) защо не взе мерки?
И не, не си извинен, нито ти, нито никой от този екип, който не си върши работата, за която сам е кандидатствал и не е доведен тук насила. Щом си пуснал кандидатура и си приет в екипа, от теб се очаква да си вършиш съвестно задълженията.

Без сърдене, който и да беше щях да му отговоря по същия начин.


Е след този коментар съм длъжен да издърпам извинението си!
В случая, както казах ти спамеше и съм предприел нужните мерки - гагнах те! ТОЧКА! Правилата гласят точно това, ако някой спами в чата гаг и точка без значение причината за спам ( не съм видял оправданието ти да минава някъде в правилата ) Относно това, че ника е нов ти казах причината каква е ! Всеки влиза и казва тоя и оня е хакер, като в случая НЕ СА и са следени и гледани и т.н и не се взимат на сериозно! Ти си бил там 3 карти аз бях 25 от които 5 следяхме Стенлито и не само за хак! Щом не е баннат веднага значи има причина, нали? В случая не можем произволно да банваме без да сме на 100% сигурни. А специално за Стенлито писах, че е съмнителен за Wall още 2 мапа преди ти да се появиш (редбул е свидетел) ако е видял изобщо че му пиша на админския чат. Аз го подозирах, но не мога по моя преценка която не е 100% сигурна да банна редовен играч!
Гага ти е ясен спамеше без значение какво си спамел предотвратих го! Като гледам вече не си админ явно не си се справял с задължението си или има други причини, в случая не виждам да имаш думата по темата това как останалите админи си вършат работата! Нищо лично това ще го кажа на всеки не само на теб :)
Не се знае аз до кога ще съм и т.н, но смятам че си върша достатъчно добре задълженията, ако не го правя има кой да ми говори по темата - не и ти :)
Темата приключи!
Аватар
mashinA
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 31
Регистриран на: 14 Окт 2017, 22:43
Име в игра: mashinA
Skype: webmast367

Re: Относно оплакване към мен от Escape

Мнениеот mashinA » 17 Яну 2018, 22:06

KoKaL написа:EsCapE, защо бе човек продължаваш да хейтиш против екипа?
Против мен лаеше, ясно, преглътнах го, обидих се и се махнах. Махнах се, защото не предполагах че някой от екипа,(в случая ти) ще се изказва така грозно и неколегиално против мен.
Така..отношението ти към мене е ясно.
Но против другите защто го правиш?
Ти вече не си част от екипа, обикновен играч си. Остави червените да контролират админите, и просто си играй играта.
Защо са тези провокации към админите ? Не те разбирам.
Лека вечер на всички прочели темата.



Кокалче беше добър админ, много кофти че вече не си! Незнам какви са споровете и дразгите, но само да вмъкна че живота не се върти само около ЦС-а! Главата горе и не взимайте толкова насериозно нещата :)
Аватар
mashinA
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 31
Регистриран на: 14 Окт 2017, 22:43
Име в игра: mashinA
Skype: webmast367

Re: Относно оплакване към мен от Escape

Мнениеот EsCapE » 17 Яну 2018, 22:07

Пич, не пиши глупости за колегиалност и т.н. Колегиален към теб бях, когато месеци на ред ти криех и замазвах издънките в сървъра. Но всичко си има граници. А ти постъпи по най глупавия начин, да ми отключиш тема и да я сложиш в общия раздел! Да се изтъкнеш, че много разбираш ли, за да ми го върнеш за предишния път.... Ти си знаеш.
И аз не лая, кучето ти лае. Аз пиша и говоря. Да ти кажа ли колко играчи и админи са ми се оплакали от теб за последните 8-9 месеца, а аз си затварях очите и казвах " ще видим, това е временно, ще се промени"
От къде на къде и акъл ще ми даваш какво да пиша и къде. Не ме бил разбирал! Аз пък си мислех, че пиша на правилен и разбираем български език.

Да се повторя и потретя ли какво мисля за теб и глупавите ти мнения, държание към играчи и админи!
Вместо да се замисли над поведението си и защо се стигна до тук, той тръгнал да ми се обяснява като .......
Стой си обиден от мен, вечно.

Машина, ще ти отговоря и на теб тук, за да не пиша пост, след пост.
Та къде каза, че съм спамел! Я си виж демото, пиша в админ чата, не в общия.
Нещо много се засегна и ти.
А относно добротата на Кокал, може, но по душа. За админските му задължения не се изказвай, че се разсмях.
Да не мислиш, че от вчера следя кой и какво прави в сървърите! Правя го години на ред. Това, че съм мълчал е било само за да запазя достойнството на хората, а в сървърите съм им правил стотици забележки ( в админ чата)
Капиши?
EsCapE
 
Предупреждения: 0

Re: Относно оплакване към мен от Escape

Мнениеот mashinA » 17 Яну 2018, 22:37

Криел си и си замазвал издънките ми в сървъра? :D :D :D Недей така бе ще получа гъдел... Темата я отключих по простата причина, че ме обвиняваш че съм те гагвал 2 поредни мапа, а в случая беше веднъж втория път не е от мен! Тоест ти май трябва да се извиняваш, че ме обвиняваш, а не аз че съм те гагнал при положение, че спамиш! Когато някой спами се гагва това е! Дали ти харесва или не - правилата са такива! Кой се е оплаквал не ме интересува, всеки е свободен да попълва книгата за оплаквания, тук говорим че ти спамеше а аз съм те гагнал веднъж, а ти ме обвиняваш че съм те гагнал 2 пъти това е :) Явно ти не разбираш, хвани прочети 2-3 пъти какво съм написал, защото във всеки пост обяснявам едно и също нека не си дразним нервната система с бавно развиващи държания :) ТОчно и ясно написах кое, какво, що! АКо не сгряваш твой проблем :) Нито съм тук да се заяждам нито да си губя времето ;) Нямам какво да се замислям над поведение, който има думата (ти нямаш както казахме) може спокойно да ми направи забележка, ако съм го заслужил или да вземе други мерки.

Ако преча на някой в сървъра е спокоен да дойде и да ми каже, ако трябва ще спра да влизам и да играя няма да свърши света ;) ЗА разлика от някои хора моя живот не се върти само около цс :)
Ако не си върша работата, админа ще прецени ще ми махне правата и готово ще спинкаш спокойно!

Демота няма какво да гледам админ чата също не е за спам до колкото съм запознат :)

Като цяло от цялата работа исках да уточним, че съм те гагнал само веднъж, а не два пъти ;) Останалото са разгъване на локуми, можеш да продължиш да ги разгъваш, аз нямам против, но нямам и намерение да губя време че то е безценно :)
Относно Кокала, просто ме кефи не е никак малко! Това мнението на друг какво е мен не ме касае!
Каквото имах да казвам съм го казал, нямам против никой, който му е неудобно да се спасява! Всичко хубаво!
Аватар
mashinA
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 31
Регистриран на: 14 Окт 2017, 22:43
Име в игра: mashinA
Skype: webmast367

Re: Относно оплакване към мен от Escape

Мнениеот EsCapE » 17 Яну 2018, 22:45

Машина ти изобщо четеш ли какво съм написал! Къде те споменавам, виждаш ли? Върни се обратно в моя пост и чети внимателно. Да съм те обвинил за нещо освен за неправилният ГАГ?
Много нервни станахте нещо, пишете без да четете и без да мислите.
EsCapE
 
Предупреждения: 0

Re: Относно оплакване към мен от Escape

Мнениеот mashinA » 17 Яну 2018, 22:49

Ми пиши на кого говориш мой :D Оф стана дълга и широка заеби не ми се коментира повече! Както казах идеята беше да уточня че те гагнах само първия път, а втория незнам кой го е направил! Айде със здраве - без лоши чувства :) Лека вечер от мен отивам да направя 2-3 фрага и да почивам.
Аватар
mashinA
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 31
Регистриран на: 14 Окт 2017, 22:43
Име в игра: mashinA
Skype: webmast367

Re: Относно оплакване към мен от Escape

Мнениеот EsCapE » 17 Яну 2018, 22:54

Еми бях писал след поста на Кокал :D Ма ти си пуснал още два в бързината и се получи така.
Стават грешки, споко.
EsCapE
 
Предупреждения: 0

Следваща

Назад към BANS:Оплакване от некоректен Админ или Форум Модератор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта