Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Spinderman

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Spinderman

Мнениеот Spinderman » 27 Яну 2018, 02:26

Така е.
Света е пълен с добри хора, ако не намираш такива, самия ти бъди такъв! (nod)
Аватар
Spinderman
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 198
Регистриран на: 08 Авг 2014, 10:24
Име в игра: Spinderman
Skype: cskar_85

Re: Spinderman

Мнениеот Skoklev » 27 Яну 2018, 03:52

Офтопик:
Убива ли те? Ах този killer (giggle)
Последна промяна dzak на 27 Яну 2018, 04:01, променена общо 1 път
Причина: Нямаш право да пишеш в темите с оплаквания.
Аватар
Skoklev
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 53
Регистриран на: 19 Сеп 2010, 00:13
Име в игра: MostWanted

Re: Spinderman

Мнениеот kamikadze » 28 Яну 2018, 00:33

научете се че когато сме малко хора на б и х не се минава колегата си е в правото
Аватар
kamikadze
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 447
Регистриран на: 08 Фев 2013, 11:09
Име в игра: NRg | kamikadze
Skype: dj.ceco.progressive.radio

Re: Spinderman

Мнениеот Faster » 28 Яну 2018, 09:35

Разберете , че ||7|| не е като останалите , разбрани , човечни играчи . Той винаги ще прави на пук на този мап и ще разваля разбирателството на останалите хора за ярд.
За съжаление е прав и е против правилата това , трябва да не се закачат малкото подобни индивида в този мод .
Трябва явно всичко да се описва като на първолаци в правилата на веригата , което е излишно , защото 99% от играчите имат толерантност .
На ||7|| ще кажа , че повечето пъти самите играчи казват , че искат да не се играе цяла карта и се съобразяваме по между си и като влезе индивид като тебе стават дразги , но си прав , че го няма по правилата .
След глупавото ни спречкване спрях да спирам играчите да обикалят , спирал съм и колеги които са искали да го правят .
За щастие сте малко тези индивиди .
Колеги , не се занимавайте с г-н ||7|| и главния се опита да му обясни , човека няма да поеме , оставяйте го да си хоцка .
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: Spinderman

Мнениеот Spinderman » 28 Яну 2018, 10:23

Заек, докато имам правата да му обяснявам, ще му обяснявам всеки път.
Света е пълен с добри хора, ако не намираш такива, самия ти бъди такъв! (nod)
Аватар
Spinderman
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 198
Регистриран на: 08 Авг 2014, 10:24
Име в игра: Spinderman
Skype: cskar_85

Re: Spinderman

Мнениеот Eagle » 28 Яну 2018, 10:25

За много години.
Предупреждение?! Моето предупреждение към теб е, че като играем заедно и докато играчите са по-малко от 5/5 ти ще играеш контра(2,Counter Terorist, което си избереш), заради баланса на играта :) .
Изображение
Изображение
Аватар
Eagle
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 144
Регистриран на: 14 Май 2014, 15:27
Име в игра: Eagle
Skype: ...

Re: Spinderman

Мнениеот Admin » 28 Яну 2018, 10:30

Всъщност това е доста дъвчено, едно от решението е на BADBoy gamer, другото е да не се обръща внимание, но се съсипва играта.
По правилник не е забранено, казах го и там, трябва разбирателство, не го получаваме, ок КТ /2/ и т.н.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Re: Spinderman

Мнениеот Faster » 28 Яну 2018, 16:36

IA3I написа:Съгласен - не че е дъвкано ми го дъвкахме за последно преди малко повече от месец. От поредното ми оплакване създадох дискусия където всеки можеше да каже нещо по въпроса. И от тия 5 (ограничени човека - сами се ограничават) никой не можа да свърже 5 думи на кръст да си защити тезата... За всички отворковци - вижте пак как се разви темата!

Няма да играя като простите лапета защото те не могат по друг начин!!! Нито пък защото някой им е дал мод меню и им идва много властта и не знаят как да се държат

Преди около месец заключихме всички заедно че никой администратор не може да ми се прави на велик с менюто си само защото е негоден и не знае как се играе цс-а.

Питам сега защо месец по-късно пак започваме отначало все едно не сме го говорили това вече? Защо изобщо 5те на кръст малки кретенчета пак си мислят че могат със (забележете) снизходително отношение да обяснят как АЗ преча... като играя правилно... Драги гниди вземете си снизходителното отношение и си го сложете до компютъра който мама и тати купиха!

Сериозно отначало ли почваме дискусията ?!

Това ще продължи докато някой най-накрая не го отнесе. Нещата са елементарни - ТЕ нарушават правилата. Уговорки по подразбиране няма. Аз се оплаквам от поредния който се подиграва с мен. Ако пак го оставите да си излезне сух от водата след по-малко от месец обещавам че ще има друг като него или пак същия... Тъй че моля ви аз отделих достатъчно време - Моля най-учтиво след като вече не е прецедент - Или поставете точка в правилата или накажете тези които съсипват моето преживяване в сървъра. И 2те ще решат проблема веднага!


Учтивото ти молене е гниди и кретенчета да наречеш екип събран от Главния Администратор ?
Гниди и кретенчета са и играчите които сами желаят това .
Не си толкова важен за колкото се мислиш господин ||7|| , че специално заради теб да се пише и оформя нова точка в правилника => ще виждаме темите ти тук често явно докато не изгори някой и гледай да не вземе да излезеш ти този някой .
:)
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: Spinderman

Мнениеот Bat-Miro » 29 Яну 2018, 00:16

Никой не е длъжен да се съобразява с тебе,7 4овека се разбираме ярд ст, а някакав сополанко( ще си изтърпя месеца наказание) се прави на мъж в цс не можели да му кажат,ами ти като минеш два пъти гръб ще изгониш поне двама играча да излязат, 1 няма да се върне изобщо,защото се правиш на интересен,ти си играч най обикновен и ще се съобразяваш с всички играчи,както ние се съобразяваме с вас и ви търпим прищявките, За мен АДМИН да го сложи в правилата опция ярд ст, Не пиши роман няма да ти го прочета даже,лека вечер
Аватар
Bat-Miro
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 518
Регистриран на: 17 Дек 2010, 21:26
Име в игра: [Speed Zone] ^^ Mirelka ^^
Skype: miro_rapa1

Re: Spinderman

Мнениеот Eagle » 31 Яну 2018, 22:54

Казваш, че ние не разбираме играта, може би има различни гледни точки. Ако искаш пусни анкета, така ще може да се види и колко от тези които четат са на твоето мнение, но не пишат или обратното.
Не виждам смисъл да пишеш повече, все пак сме "кретеноидни гниди" и нашето мнение не е достойно за теб, нито пък искаш да го чуеш щом е в контраст с твоето. В това оплакване решението трябва да се вземе от Admin. Дали ще се променя правилника или ще има наказания за слей, за да се сложи край на темата.
Изображение
Изображение
Аватар
Eagle
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 144
Регистриран на: 14 Май 2014, 15:27
Име в игра: Eagle
Skype: ...

Следваща

Назад към Други

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта


cron