Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Последно оплакване от администратор за qrd

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Оплакване от администратор

Мнениеот Bat-Miro » 28 Фев 2018, 12:24

Един играч писа да играем ярд ст, защото сме 3 срещу 2 , после станахме 2 срещу 1 пак Б ходеше,ти изгони двама играча за 15 минути като беше 1 ,след това двойка си игра Х, никой не те е закачал,значи единица си обикаляш и е добре , ама като си 2 местиш се едно,няма как да стане, какво искаш, ти почна да обиждаш аз не съм те обидил,на демото се вижда и всичко съм снимал и твоите думи и моите
Аватар
Bat-Miro
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 518
Регистриран на: 17 Дек 2010, 21:26
Име в игра: [Speed Zone] ^^ Mirelka ^^
Skype: miro_rapa1

Re: Оплакване от администратор

Мнениеот Spinderman » 28 Фев 2018, 15:35

Бат Миро е в правото си, 7 всеки път си "играе "играта" и по този начин разваля цялостната игра в сървъра! Преди няколко вечери се получи същото първо напуснаха един или двама, след това и аз, защото не ми се занимаваше с дървения философ.
Света е пълен с добри хора, ако не намираш такива, самия ти бъди такъв! (nod)
Аватар
Spinderman
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 198
Регистриран на: 08 Авг 2014, 10:24
Име в игра: Spinderman
Skype: cskar_85

Re: Оплакване от администратор

Мнениеот Antonowww » 28 Фев 2018, 23:51

Едно и също правиш неможеш ли да играеш като всички други да ходиш само ярд или ярд и ст.
Имам чуството че го правиш на пук ае малко по сериозно ! тцтц :x :x :x
Аватар
Antonowww
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 50
Регистриран на: 25 Ное 2017, 17:14
Местоположение: Благоевград <3
Име в игра: Batman Only <3
Skype: turboS142

Re: Оплакване от администратор

Мнениеот Spinderman » 28 Фев 2018, 23:52

Да разбира се, че играхте 1v1 all map, но това беше след като ти влезе и хората лефтнаха, не си спомням, но бяхме 2v3 или 3v3. Продължавай да си пишеш колко си прав, но фактите са си факти. И те са, че ти повече пречиш на сървъра с твоята “правилна” игра.
Света е пълен с добри хора, ако не намираш такива, самия ти бъди такъв! (nod)
Аватар
Spinderman
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 198
Регистриран на: 08 Авг 2014, 10:24
Име в игра: Spinderman
Skype: cskar_85

Re: Оплакване от администратор

Мнениеот Spinderman » 01 Мар 2018, 02:26

Единствения който подрива някакво реноме, ако смея да кажа, че ти имаш някакво реноме си ти самия на себе си. Хората ти обясняваха на дълго и на широко, но ти не вдяваш.
Света е пълен с добри хора, ако не намираш такива, самия ти бъди такъв! (nod)
Аватар
Spinderman
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 198
Регистриран на: 08 Авг 2014, 10:24
Име в игра: Spinderman
Skype: cskar_85

Re: Оплакване от администратор

Мнениеот Spinderman » 01 Мар 2018, 10:14

В оплакването ти срещу мен dzak и eagle ти обясниха много добре. Но явно ти е обягнало или не искаш да разбереш.
Света е пълен с добри хора, ако не намираш такива, самия ти бъди такъв! (nod)
Аватар
Spinderman
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 198
Регистриран на: 08 Авг 2014, 10:24
Име в игра: Spinderman
Skype: cskar_85

Re: Оплакване от администратор

Мнениеот Oh Sugar » 01 Мар 2018, 10:17

IA3I на кви наркотици си :D
Последна промяна Admin на 01 Мар 2018, 10:23, променена общо 1 път
Причина: Излишен коментар
Аз не играя аз преподавам ! bau 1 i Arctic

Изображение
Изображение

Изображение
Аватар
Oh Sugar
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 61
Регистриран на: 28 Дек 2016, 12:25
Местоположение: bau 1 i Arctic
Име в игра: .
Skype: bau 1 i Arctic
facebook: bau 1 i Arctic
Twitter: bau 1 i Arctic
google+: bau 1 i Arctic

Re: Оплакване от администратор

Мнениеот Faster » 01 Мар 2018, 11:12

Ето последното мнение на Админ щом се хващате за неговите думи

Мнениеот Admin » 09:30 28 Яну 2018,

Всъщност това е доста дъвчено, едно от решението е на BADBoy gamer, другото е да не се обръща внимание, но се съсипва играта.
По правилник не е забранено, казах го и там, трябва разбирателство, не го получаваме, ок КТ /2/ и т.н.

=> Администратора е в правото да те слай защото не желаеш да постигнеш разбирателство . Мирелка не е единствения играч който желаеше да има определен тертип играта, дори и твоя съотборник ти направи забележка .

До колегата :
Другия път му слагай гаг щом почне да се заяжда и ще си спестиш много главоболия . Знам , че г-н ||7|| , когато нещата не вървят по начина , който само той желае започва да се заяжда показал го е и в това демо !


Администратора не е нарушил правилата на веригата !
Темата я заключвам за да няма излишен спам по нея , както се случи с другите теми .
Хората от екип банове и нагоре могат да я отключат ако имат какво да допълнят !

Приятна игра в сървърите ни!
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: Оплакване от администратор

Мнениеот MORTAL » 01 Мар 2018, 16:03

BUGS BUNNY написа:
=> Администратора е в правото да те слай защото не желаеш да постигнеш разбирателство.

Така е, като не си съгласен, ще има slay. Следващия път аз ако реша да играем само X и Б, какво правим, ако някой ходи ст и ярд?! Говорено е много пъти. Ако ||7|| ходи на Б за да провокира, ок, слей го. Ама човека си играе така и без някой КТ да налага измислени правила (ярд+ст). Много е лесно да си пазиш само А и да ги чакаш с авп, или да ги посрещаш с гранати в тунела. Ама не е кеф като ти сложат ц4 на Б и почваш да губиш игрите. Отключвам темата, за да се напълни със спам и да се реши най-накрая този проблем с ярд+ст.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Оплакване от администратор

Мнениеот Faster » 01 Мар 2018, 17:07

IA3I написа:Това беше силно! Благодаря !!!

Вижте - добре - Спиндерман, Кокал, Бъгс бъни, Мирелка и всички които мислят като тях - Дадоха ни шанс да си стиснем ръцете! Айде да го направим! Писна ми не го правя за кеф правя го за сървъра но вече го правя от години а то по-зле става. Извинявайте Мирелка кокал бъгс бъни и спиндерман за лошото ми държание към вас! Извинете ме но мисля че и вие ми дължите извинение за произволията си! Моля ви нека тази е последната тема по въпроса! Нека обсъдим конкретно явно ще е свързано с броя хора!

Благодаря пак Mortal! Извинявайте пак на екипа! Нека почнем за да довършим един път за винаги!

Повярвайте ми не влизам за да преча! Никога не съм го правил не само тука - никъде. Не играя по този начин на пук на всички - играя така защото ми е писнало да играя само по правата. Играл съм много така - повече от колкото бих си признал! И е ТЪПО и скучно и чаканка и лазенка и това не е игра! Не е игра! Трябва да ми повярвате че наистина мисля така преди да можем да говорим изобщо!

Имаш моето извинявай !
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Следваща

Назад към Други

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта