Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Какво не харесвате в mgggtp ?

ИзображениеАко имате оплакване от админи: тук,

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Какво не харесвате в mgggtp ?

Анкетата свършва на 21 Авг 2018, 15:41

Двойния скок
3
16%
Има много малко хора
5
26%
Изискванията за минаване на левел
1
5%
Картите
2
11%
Лага/"патроните не влизат"
2
11%
||7||
2
11%
Ножа дава само 1 точка (взима 2)
3
16%
Влизат само "слаби" играчи
1
5%
 
Общо гласове : 19

Re: Какво не харесвате в mgggtp ?

Мнениеот Faster » 21 Юли 2018, 21:14

Модът ми харесваше в първия си вид , когато го пусна Снайп , бях почнал и в тази да играя , но спрях едно заради малко време , чупената ми машина , но най - вече заради двойния скок . За мен това е простотия с извинение , тази настройка я сложихте и в дм , говорише се чак за калсическият гг . Казах и ще повторя върос на време беше да си припомня играта с двоен скок играл съм я във време в което бях извън тази верига и играх на друго място и там бяха луднали по този двоен скок и да това ни привличаше випове и прочие , но после си отиваха защото за мен лично беше още по - лесно с двойния скок и се гаврих така правиха и други . Можех да правя и тук , но със здравината на машината когато бях в оня период и със малко припомняне .
Играя мегата толкова години заради класическия вид на сървърите , нямащи допълнителни глезотии , последната година се търсят пътища за превличане на хора ,защото ни намаляха играчите , може би и покрай многото атаки , но не е само това .
Но мисля , че веригата трябва да знае от къде е тръгнала и да върви по пътя по - който е била замислена !
Админите също сме виновни , защото ти като обикновен играч седиш в празен сървър вместо колеги ( включително и аз преди да изляза от играта ) , много от нас не обръщаха такова внимание като теб , при имане на няколко човека е лесно да влезем да се завъртим да ни видят . При мен слабост ми е гг класика , тм щях да го играя и него и да обсъждам с теб неща за дооправяне по оръжия и прочие , само двойния скок ме отказа на цяло .
Не знам кога ще купя нова машина и кога ще пусна цс пак , а и ако го направя ще е само заради веригата , но като гледам цс вече не ми е приоритет и не ми и липсва толкова колкото мислих , може би като порасне човек , игрите остават в детството му .
Успех , дано възродите този сървър , като идея е добър но иска справка с играчите , а лошото е че не обръщат нимание на такива теми и им е по - лесно просто да отидат другаде вместо да вметнат и да кажат това ми харесва , но еди какво си не ми харесва , така главния ще има някаква гледна точка по - какво да работи иначе е стрлба по мишена в пълен мрак !
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: Какво не харесвате в mgggtp ?

Мнениеот Spinderman » 21 Юли 2018, 21:37

Като цяло не харесжам самата идея за играта в тоя сървър. Но аз съм старо куче, харесвам класическите неща на Counter Strike 1.6. Като съм влизал не повече от 4 пъти в mgggtp. Играя Д2, защото е най-близкия сървър до класика. Някога имаше и класик в който съм играл също толкова колкото и Д2. А сега има два гън гаме сървъра, имаше. тези дни търсих някой класик сървър да играя нещо различно и почти всяка верига има такъв сървър.
Света е пълен с добри хора, ако не намираш такива, самия ти бъди такъв! (nod)
Аватар
Spinderman
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 198
Регистриран на: 08 Авг 2014, 10:24
Име в игра: Spinderman
Skype: cskar_85

Re: Какво не харесвате в mgggtp ?

Мнениеот Admin » 22 Юли 2018, 08:54

BUGS BUNNY написа:Но мисля , че веригата трябва да знае от къде е тръгнала и да върви по пътя по - който е била замислена !

Не знам това от къде го знаеш, но никога не е ставало на въпрос да е така. Нещата се променят, хората също и ние трябва да сме в крак с модата. Играта остарява, 1,6 се задържа най - много и може би, причината е точно това, различните глезотии. Преди беше по трудно да се направят, тук може да каже и Момчи, за гг статса, колко време се мъчи за да стане. Сега нещата са олеснени и не отнема много време. Рангове, випове и т.н.
Двойния скок е добре за ггтп, както и за дм, забавно е а и е по различно, както и моделите на оръжията и на играчите.
Сървъра е супер, стартирахме го, точно с тази идея, да е различен, Снайп се погрижи за всичко, вчера играх и там, сутринта, дойдоха още двама админи и играта беше супер.
Но, за съжаление през повечето време е празен и без бууст не става а да го държим празен, няма смисъл. Същата съдба ще сполети и другите такива сървъри, т.е. дм, но като по стар на него ще му дам още 6 месеца живот.
Относно остаряването, човек е на толкова на колкото се чувства, аз пък сега си купих нов компютър, въпреки, че предмия ми е още добър. Имам много повече работа сега, пътувам, ангажименти, но намирам време и за това, така, че това е въпрос на желание а не на години. Сина ми е на почти 18 и не сяда на комютъра, вече повече от година.

п.п. Само заради 7, ще обмисля решението си до крайния срок и ще го споделя.
На този етап ще ти дам права в сървъра, без във форума /изпрати ми на лс ник и парола/.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4096
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Re: Какво не харесвате в mgggtp ?

Мнениеот MORTAL » 22 Юли 2018, 09:34

Не харесвам само това, че има малко хора. Сървъра си е супер, а двойния скок го прави още по-хубав. Е... бхоп скриптовете не може да се ползват с такъв успех, което дразни някои хора и за това не влизат, но на мен не ми пречи :D
Ножа трябва да взима поне 5 точки, защото на по-горните нива и когато има повечко хора, се изискват 12 точки за да се мине нивото, а тези 2 които взима ножа са нищо.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Какво не харесвате в mgggtp ?

Мнениеот BeTePuHaP » 22 Юли 2018, 14:55

Играта става интересна след 3v3. Преди това има голям дисбаланс м/у отборите. Точките при ножа са по-скоро добре. Ако взема повече и имаш едно, две "бурета" в отбора играта е обречена. Не говоря за случаите в които един го играе донор за другия отбор. Случвало ми си е да се чудя как да опазя "другарчето" от "самоубийство" :D Вярно, че беше в самото начало, но..
Както и да е. Аз лично не предпочитам гг и откакто ||7|| прие задачата присърце (bow) и моето присъствие в сървъра намаля :S
Аватар
BeTePuHaP
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 407
Регистриран на: 22 Дек 2011, 01:32
Име в игра: [nuPuHcko] BeTePuHaP


Назад към Проблеми/Въпроси

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


cron