Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Предложение относно VIP Екстрите

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Предложение относно VIP Екстрите

Мнениеот totalninety » 08 Юли 2018, 19:10

Не знам с каква цел са добавени тези екстри, но определено може да се дискутира, тъй като си има и плюсове и минуси. Ако целта е да се привлекат играчи надали ще има особен ефект. Може би ще има, но сред по-неопитните играчи, докато за по-опитните - тъкмо обратното. Например - отпада ефекта от използването на снайпер, тъй като не може да се убие противник с един изстрел. Това е досадно и мисля, че има обратен ефект за опитните играчи. Вместо да се привличат играчи ги гоним. Мисля, че +10HP е по-лошо отколкото без тях. На пръв поглед са нищо, но не е така.
Предлагам да се премахне бонуса за Health Points, а другите бонуси да си останат.
totalninety
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 556
Регистриран на: 01 Юли 2012, 11:50
Име в игра: Monsieur Mangetout

Re: Предложение относно VIP Екстрите

Мнениеот RacistPenguin » 08 Юли 2018, 20:14

И аз мислех малко на се nerf-нат екстрите, че сякаш идват в повечко, но по друг начин.

Примерно, бонусът да е за седмица. Всеки понеделник (примерно) да се нулира и да е нужно пак да направиш 100 фрага за да го имаш. Първоначално го мислех за ден, но така ще е прекалено трудно да се вземе и само най-добрите играчи (или тези, които си нямат друга работа и висят по цял ден в сървъра :D ) ще имат екстрите...

И/или да не дава всичките неща (10HP, deagle, граната+флашки, броня) всеки рунд, а или едно/две от тях произволно, или да ги редува (ако е възможно да се направи - предполагам, че е).
Аватар
RacistPenguin
Gold V.I.P.
Gold V.I.P.
 
Предупреждения: 0
Мнения: 114
Регистриран на: 21 Ное 2017, 23:53
Име в игра: Human is dead. Mismatch.

Re: Предложение относно VIP Екстрите

Мнениеот MORTAL » 09 Юли 2018, 09:10

+10 hp не е не е много, но е супер, когато ги имаш :) Но когато си с awp и срещу теб е някой със 110 hp, и трябва да го уцелиш 2 пъти, не е много приятно, да не кажа хич. Предлагам да dmg на awp да се увеличи с поне 2, но само за ВИП, така ще има някакъв баланс. Ако не може, тогава тези +10 трябва да се махнат.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Предложение относно VIP Екстрите

Мнениеот Spinderman » 09 Юли 2018, 10:18

Какви са ми наблюденията относно екстрите. Като цяло ми харесва идеята, но когато се съберат много "випове" картата се "пали" от смоке и флаш. Има играчи на които им сече или лагва от много смоке и за тях е неприятно, да не говорим, че в няколко случая на ярд-а (много го обичам) като полицаи изядох 6 флаша на 3 випа. С авп почти не играя и не го харесвам и за мен тези 10 hp са супер срещу играчите които играят с авп. Според мен трябва да се намери някакъв баланс, примерно да се махнат флаш и смоке от екстрите и да се заменят с броня с каска. На мен лично ми харесват тези 10 hp и мисля, че са си добре. (bandit)
Света е пълен с добри хора, ако не намираш такива, самия ти бъди такъв! (nod)
Аватар
Spinderman
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 198
Регистриран на: 08 Авг 2014, 10:24
Име в игра: Spinderman
Skype: cskar_85

Re: Предложение относно VIP Екстрите

Мнениеот BeTePuHaP » 09 Юли 2018, 10:39

Напълно съм съгласен със Spinderman! Може би ще е интересно ако различните екстри се разделят на различните скинове. Например за 1.1 НЕ, 1.2 smoke, 1.3 flash, 1.4 deasert и аналогично за СТ. Така всеки път като влезеш ще можеш да избираш с какво да почваш. HP +10 и armor за всички. За тези дето играят с AWP, ще се наложи да се постараят повече, а не да висят на място. При 110 здраве и head от АК също не върши работа, за тези дето са му свикнали. Моето мнение е, че не пречат тези 10 HP.
Аватар
BeTePuHaP
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 407
Регистриран на: 22 Дек 2011, 01:32
Име в игра: [nuPuHcko] BeTePuHaP

Re: Предложение относно VIP Екстрите

Мнениеот MORTAL » 09 Юли 2018, 11:40

Spinderman написа:Има играчи на които им сече или лагва от много смоке

Да си вземат по-добри машини. Няма да махаме всички екстри на играта, за да не им сече. Дори си ползвам и фенера в тъмного.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Предложение относно VIP Екстрите

Мнениеот Spinderman » 09 Юли 2018, 13:08

MORTAL написа:
Spinderman написа:Има играчи на които им сече или лагва от много смоке

Да си вземат по-добри машини. Няма да махаме всички екстри на играта, за да не им сече. Дори си ползвам и фенера в тъмного.



Мортал, спомням си времето, когато работех на 420 лв щат, а най-голямото ми възнаграждение след като ми спрат данъците беше 382 лв и първата ми машина беше втора ръка от закрит геймърски клуб. Няма да казвам какви мъки бяха да се наслаждавам на любимата игра! За моя радост тези времена отминаха и сега ползвам г/д прилична машина! Мисълта ми е, че не всеки има възможноста да си купи по-добра машина! Нека не ограничаваме играчите с по-лоши машини! Това е игра и би трябвало сървърите на Cs MegaGaming да са достъпни до всички играчи! (bandit)
Света е пълен с добри хора, ако не намираш такива, самия ти бъди такъв! (nod)
Аватар
Spinderman
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 198
Регистриран на: 08 Авг 2014, 10:24
Име в игра: Spinderman
Skype: cskar_85

Re: Предложение относно VIP Екстрите

Мнениеот BeTePuHaP » 09 Юли 2018, 13:43

Да си кажа точно и ясно, на мен и така ми харесва!! (y)
Аватар
BeTePuHaP
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 407
Регистриран на: 22 Дек 2011, 01:32
Име в игра: [nuPuHcko] BeTePuHaP

Re: Предложение относно VIP Екстрите

Мнениеот headbreaker » 09 Юли 2018, 14:04

Monsi го е написал +10hp трябва да се махне останалите разтягате локоми ...
Аватар
headbreaker
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 98
Регистриран на: 07 Дек 2014, 11:21
Име в игра: headbreaker
Skype: usmen_92

Re: Предложение относно VIP Екстрите

Мнениеот totalninety » 09 Юли 2018, 17:49

Започнахте да се отклонявате от темата.
Гранатите не са забранени и всеки може да си ги купи. Но да си купиш жизнени точки - не. Играта е създадена достатъчно балансирана. Щетите, които правят оръжията са оценени спрямо 100 жизнени точки. Снайперът е създаден с тази цел - дава възможност да свалиш противник с 1 изстрел.
На много хора не им харесва да играе съперникът им със снайпер. На мен пък не ми харесва да стрелям по зомбита с extra hp. А представете си, когато ти излязат няколко зомбита срещу теб, а ти си със снайпер. На други пък не им харесва съперникът им да играе с щит. А какво става в този момент?
И още - щом +10HP са нищо, какво става, ако останеш сам срещу 3-4 противника и ти се наложи да обезвреждаш бомба? +30-40HP, които трябва да отнемеш. Ами това си е още половин противник. Въобще бонусът води до дисбаланс.
И нещо друго, за което няма да претендирам да се премахне, въпреки че също не ми харесва. Как се прецени, че плъгина трябва да дава desert eagle? Аз харесвам да играя повече с glock или usp.
И все пак - нормално е тези добавки да се харесват от по-неопитните и да не се харесват от по-опитните :)
totalninety
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 556
Регистриран на: 01 Юли 2012, 11:50
Име в игра: Monsieur Mangetout

Следваща

Назад към Предложения за CS MegaGaming Dust2 Only

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


cron