Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Програма: фитнес, храни, добавки

Изображение Тук може да коментирате всичко за спорта.

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Програма: фитнес, храни, добавки

Мнениеот GGeorgiev » 06 Яну 2014, 19:54

Респект Компот, радвам се че има такива хора във веригата! Но без тези добавки неможеш да постигнеш повече от 45см. рака, просто няма начин. А аз се стремя малко по нагоре. Непремедно ще пробвам шейкът ти, защото ми омръзна да ям тези мюсли за закуска всяка сутрин :D . Искам да кача маса, знам какъв вид храна трябва да се консумира, но спомена че си готвач и ще те помоля да ми кажеш някой ястия, много те моля :D[/quote]


Според мен е глупаво да се бухаш с добавки а и грозно да имаш толкова голяма рака просто е безсмислено поне според мен :)

А и едно е да постигнеш всичко без тези добавки друго е да се бухаш нали с тях по голямо постижение ще ти е без тях :)
А и тези добавки са много вредни :)

А и освен това бих искал да добавя още нещо :)
Замисли се след време като ти омръзне да тренираш и като поостарееш как мускулите ще спаднат и кожата която е излишна ще ти виси кат перде ;)
Силните приемат загубата с гордо вдигната глава , само слабите показват гняв. (y)
Аватар
GGeorgiev
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 203
Регистриран на: 14 Окт 2013, 11:53
Име в игра: G.Georgiev
Skype: ЛС :)

Re: Програма: фитнес, храни, добавки

Мнениеот r0ki. » 07 Яну 2014, 00:20

GGeorgiev написа:
Респект Компот, радвам се че има такива хора във веригата! Но без тези добавки неможеш да постигнеш повече от 45см. рака, просто няма начин. А аз се стремя малко по нагоре. Непремедно ще пробвам шейкът ти, защото ми омръзна да ям тези мюсли за закуска всяка сутрин :D . Искам да кача маса, знам какъв вид храна трябва да се консумира, но спомена че си готвач и ще те помоля да ми кажеш някой ястия, много те моля :D


Според мен е глупаво да се бухаш с добавки а и грозно да имаш толкова голяма рака просто е безсмислено поне според мен :)

А и едно е да постигнеш всичко без тези добавки друго е да се бухаш нали с тях по голямо постижение ще ти е без тях :)
А и тези добавки са много вредни :)

А и освен това бих искал да добавя още нещо :)
Замисли се след време като ти омръзне да тренираш и като поостарееш как мускулите ще спаднат и кожата която е излишна ще ти виси кат перде ;)




Георгиев братле в момента говориш глупости :D . Добавките са храна на прах, там са най важните хранителни съставки които тялото ти изисква за спортно тяло. Те заради това се наричат добавки. Да вземем за пример Лазар Ангелов, Както има строг режим на хранене, така е и със добавките които взима. Нека потвардя че не е на стероиди ако си мислите това. Аз лично стероиди никога няма да вземам. Това което каза че тялото ти може да се отпусне и, да замяза на 90 годишно тяло, това се получава от креатина. Мусколите се пълнят с вода, заради това също е толкова важно да се консумира вода, но след като си спрял креатина изведнъж, и спреш тренировките в същото време се получава тази грозотия. Ако го спреш както е редно и продължиш тренировките това няма да се случи. Говорите за натурално тяло, моето е такова, аз съм вземал единствено протеин на прах, и той беше някакъв измислен... super mass gainer за качване на маса. По разбиращите го знаят колко е зле.
Последна промяна r0ki. на 07 Яну 2014, 17:04, променена общо 1 път
Израснах сред акули, напомпани с ампули. ]:)
Аватар
r0ki.
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Сеп 2010, 22:04
Местоположение: Варна
Име в игра: r0kicha`chupi skuli
Skype: mr.wesky

Re: Програма: фитнес, храни, добавки

Мнениеот BARCELONA FAN » 07 Яну 2014, 01:47

Кво е това фитнес?Дайте маси пълни с уиски и сочни вратни пържоли...
КОЛКОТО И ПАРИ ДА ИМАШ, КЛАСА НЕ МОЖЕШ ДА СИ КУПИШ!!!
Аватар
BARCELONA FAN
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 611
Регистриран на: 07 Сеп 2012, 03:15
Име в игра: B A R C E L O N A F A N
Skype: bellaview

Re: Програма: фитнес, храни, добавки

Мнениеот KoMnoT » 07 Яну 2014, 02:04

Георгиев, относно рецепти за ястия, може да ми пишеш л.с. в което да опишеш твои любими и предпочитани продукти и да измислим нещо. Падам си повече по импровизациите и измислянето на нови ястия или подобряването на стари такива.
А тук ще си позволя да оставя един линк от който може да си поръчвате голяма част от изброените супер храни и прилично разнообразие от био хранителни добавки и протеини, получени по естествен път. Не са толкова ефикасни, колкото широко разпространената химия, но поне са по-полезни за тялото.

http://www.zoya.bg/en/shop/Raw-Superfoods.68/1
“The intelligence of that creature known as a crowd is the square root of the number of people in it.”
― Terry Pratchett, Jingo
Аватар
KoMnoT
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 741
Регистриран на: 25 Апр 2011, 00:47
Име в игра: KoMnoT
Skype: ...

Re: Програма: фитнес, храни, добавки

Мнениеот nejna mumiq » 07 Яну 2014, 04:41

Говорейки за здравословното хранене:

Растителни източници на протеин
Плюсове и минуси спрямо животинските му "конкуренти"

http://www.bb-team.org/articles/3276_ra ... na-protein

За вегетарианството от вегетарианец
Да изхвърлим ли месото от менюто си? Ако да, тогава какви вегетарианци ставаме?

http://www.bb-team.org/articles/1007_za-vegetarianstvoto-ot-vegetarianets

Веган и фитнес
http://fitnesinstruktor.com/posten-vegan-rejim/
И тук:
http://vegebg.org/za-3-2013-fitnes/

Интервю с веган силов атлет от Финландия
http://straightfromtheinside.wordpress.com/2011/03/20/joni/

И едно наше момче, горд веган, спортист, рецептата за шейка, която написа КоМпоТ е негова:
Изображение

Хубавите и трайни неща стават бавно. Красивите също :)
Аватар
nejna mumiq
 
Предупреждения: 0
Мнения: 244
Регистриран на: 09 Юни 2011, 21:35
Име в игра: nejna mumiq
Skype: ...

Re: Програма: фитнес, храни, добавки

Мнениеот samanta » 07 Яну 2014, 13:05

r0ki с добавките става по лесно и по бързо, но компот ти изреди доста неща от които можеш да си добавиш нужното.
Fall down seven times, stand up eight
Аватар
samanta
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 67
Регистриран на: 13 Юни 2013, 13:03
Име в игра: samanta
Skype: -

Re: Програма: фитнес, храни, добавки

Мнениеот r0ki. » 07 Яну 2014, 17:02

samanta написа:r0ki с добавките става по лесно и по бързо, но компот ти изреди доста неща от които можеш да си добавиш нужното.


Е да ама, не е толкова лесно колкото си мислиш. Тренирам 6 пъти в седмицата. То ако беше лесно всеки втори щеше да е с перфектното тяло. Стига да имаш желание, защото нямаш ли не можеш да направиш нищо, и те оверявам в това, ако ще да вземаш и стероиди.
Израснах сред акули, напомпани с ампули. ]:)
Аватар
r0ki.
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Сеп 2010, 22:04
Местоположение: Варна
Име в игра: r0kicha`chupi skuli
Skype: mr.wesky

Re: Програма: фитнес, храни, добавки

Мнениеот you_dont_believe_me » 30 Яну 2014, 12:21

Здравейте аз мога доста да ви по пиша за тия неща но в момента нямам време.Искам само да ви споделя какво видях в Вторник кагато бях на фитнес: До мен тренираха някакви си там келеши,който се мислят за много яки (rofl) и като чух на какви песни се надъхват направо се де мотивирах. :D Едната песен беше на Кондьо (rofl) а другата на Преслава - Когато съмне (rofl) (rofl) .Направо не знам какво да кажа.Дано днес да не ги видя тея :D
Дупето и fresh, на огледалото й скреж,не ще да ходи пеш, влюбена във кеш... ;)
Аватар
you_dont_believe_me
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 119
Регистриран на: 18 Ное 2012, 12:44
Местоположение: Враца
Име в игра: you don't believe me
Skype: dead_game2

Предишна

Назад към Спортни дискусии

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


cron