Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Ливърпул 2:1 Лудогорец

Изображение Тук може да коментирате всичко за спорта.

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Ливърпул 2:1 Лудогорец

Мнениеот NEVIDIM » 18 Сеп 2014, 17:54

говорете си двамата не ми пречите.... (giggle) (giggle) (giggle) (beer) (beer) (beer)
Аватар
NEVIDIM
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 254
Регистриран на: 24 Сеп 2013, 20:40
Име в игра: NEVIDIM
Skype: kitaeca6060

Re: Ливърпул 2:1 Лудогорец

Мнениеот dzak » 18 Сеп 2014, 19:26

ovcharov написа:Ми ти явно си "сляп" щом не си видял дузпа.Груби нарушения от страна на Ливърпул в наказателното им поле ? Да не говорим за друг мач ? Имаше едно избутване от страна на Ловрен и играча на Лудогорец падна , но в такава ситуация по-скоро повечето съдии не биха отсъдили дузпа.


Малко сменяме темата. Овчаров, теб май не са те блъскали докато бягаш, за да разбереш какво е усещането.Също така не са и те ритали по кокалчетата в гръб, без да подозираш за това. Не казвам, че нашите не са били "грубички", но Ливърпул не отстъпват в това отношение.
Критерия на съдията не беше равен, това е факт. Но в съвременния футбол това е реалността. Всеки подкрепя силния или удобния.
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС

Re: Ливърпул 2:1 Лудогорец

Мнениеот Havelock » 18 Сеп 2014, 20:48

Истината е, че Лудогорец направи страхотен мач. След първото полувреме, ми беше ясно че още на първото падане в наказателното поле, ще се свири дузпа за Ливърпул, защото само профан би отрекъл, че след 10-тата минута, цялото първо полувреме беше на българския отбор. Не ме е яд, че изпуснаха едната точка, а че не си тръгнаха с три, защото беше съвсем резонно. Играха си със самочуствие и показаха умения, напълно неотговарящи на жалкото ниво на българския футбол. За съжаление изработиха и трите гола. Дузпа за Лудогорец несъмнено трябваше да има, при избутването от Ловрен. А дузпата за Ливърпул ... В нета се върти момента най - вече от една гледна точка? Коя? Тази, която няма как да покаже дали реално има съприкосновение между двамата играчи. Може да извъртят така, че да изглежда как направо му откъсва крака. Гледната точка е зад Борян, съвсем естествено е краката им да изглеждат допряни. При положение че имаше камера, която гледаше точно между двамата и там се виждаше добре, че няма допир, защо не показват от нея?
А че съдията подпираше Ливърпул и явно си личеше заповедта на УЕФА - да бъде осакатен Лудогорец чрез картони, няма какво да се коментира.
Тo meet girl in park is good, but to park meat in girl is better.
Аватар
Havelock
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 68
Регистриран на: 30 Ное 2013, 18:02
Име в игра: Rare
Skype: dibb4o

Re: Ливърпул 2:1 Лудогорец

Мнениеот Roger » 18 Сеп 2014, 21:01

Liverpool ще падне в София,но не мога да предвидя резултата.Вече знам,че Ludogorets не се плашат от никой.
Аватар
Roger
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 470
Регистриран на: 03 Юни 2013, 14:15
Име в игра: Roger
Skype: ...

Re: Ливърпул 2:1 Лудогорец

Мнениеот ovcharov » 19 Сеп 2014, 09:35

dzak написа:
ovcharov написа:Ми ти явно си "сляп" щом не си видял дузпа.Груби нарушения от страна на Ливърпул в наказателното им поле ? Да не говорим за друг мач ? Имаше едно избутване от страна на Ловрен и играча на Лудогорец падна , но в такава ситуация по-скоро повечето съдии не биха отсъдили дузпа.


Малко сменяме темата. Овчаров, теб май не са те блъскали докато бягаш, за да разбереш какво е усещането.Също така не са и те ритали по кокалчетата в гръб, без да подозираш за това. Не казвам, че нашите не са били "грубички", но Ливърпул не отстъпват в това отношение.
Критерия на съдията не беше равен, това е факт. Но в съвременния футбол това е реалността. Всеки подкрепя силния или удобния.

Откъде знаеш , че не са ме бутали или ритали.Избутването от Ловрен беше факт да , но и нашия преигра и то доста.Относно грубата игра , имаше спестен жълт картон за Коутиньо със сигурност.Баш пък да не е бил равен критерия , айде стига преувеличавахте вече.Не ги е орязал съдията чак толкова , колкото твърдите.Не ми се спори , защото всеки е до някаква степен пристрастен и така не би се стигнало до единодушие.

Roger написа:Liverpool ще падне в София,но не мога да предвидя резултата.Вече знам,че Ludogorets не се плашат от никой.

Залъгваш се много тука.Само ще ти кажа , че като дойдат в България ще знаят точно срещу какъв отбор ще излязат да играят.В този мач Ливърпул много подцени Лудогорец и това е една от причините да ги изненадат с добрата си игра.Също така от съществено значение са и контузиите на Стъридж и Емре Джан(с него като дефанзивен халф , Пуул изглеждат и се държат на терена по съвсем различен начин - много по-добре).А и в следващия мач Брендън Роджърс ще изчисти надявам се грешките най-вече в средата на терена , където понякога не знаеха какво се случва.
Изображение
Click to see the full pic
ovcharov
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 62
Регистриран на: 10 Фев 2014, 21:18
Име в игра: doc.d-r Dimitar Ovcharov

Re: Ливърпул 2:1 Лудогорец

Мнениеот scientific » 20 Сеп 2014, 02:46

Важното е ,че отбор от България се доказа !!! Показаха ,че МОГАТ !!
Последна промяна scientific на 20 Сеп 2014, 14:03, променена общо 1 път
Изображение
Офтопик:
scientific
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 245
Регистриран на: 02 Юни 2012, 23:32
Име в игра: z1212121
Skype: dasd21312ewdasdasdasdasd

Re: Ливърпул 2:1 Лудогорец

Мнениеот MORTAL » 20 Сеп 2014, 09:47

Офтопик:
Не ползвайте белия цвят в мненията, много трудно се чете. Благодаря
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Ливърпул 2:1 Лудогорец

Мнениеот Alegria Mirone » 20 Сеп 2014, 15:57

Важното е, че сме стигнали до там :) За напред може да имаме по-голям успех.
Nobody is perfect... Im nobody ;)
Изображение
Аватар
Alegria Mirone
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 13
Регистриран на: 24 Юни 2014, 01:34
Местоположение: Велико Търново
Име в игра: Alegria Mirone.
Skype: draconian_94

Re: Ливърпул 2:1 Лудогорец

Мнениеот shEMETA » 22 Яну 2015, 22:27

Retro написа:Емоции след мача (bow) Заслужена ли беше дуспата за Ливърпул?



Според мен не беше.Лудогорец беха супер.
Аватар
shEMETA
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 38
Регистриран на: 22 Яну 2015, 16:44
Име в игра: shEMETA
Skype: Л.С.

Re: Ливърпул 2:1 Лудогорец

Мнениеот ktolx » 15 Мар 2015, 00:57

Наистина не трябваше да има дуспа ...
CS-MegaGaming
Аватар
ktolx
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 5
Регистриран на: 31 Мар 2014, 17:45
Име в игра: floddy
Skype: LS

Предишна

Назад към Спортни дискусии

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


cron