Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Ливърпул 2:1 Лудогорец

Изображение Тук може да коментирате всичко за спорта.

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Ливърпул 2:1 Лудогорец

Мнениеот NEVIDIM » 18 Сеп 2014, 01:20

ovcharov по добре не пиши по темата,че само се излагаш...и като гледам на кое казваш чиста дузпа виждам разбирането ти от футбол(колкото аз от космически кораби).Ако става въпрос за дуспи помисли,колко нарушения по груби имаше от страна на Ливърпул в наказателното поле...а за картоноте да не говорим защото и спести поне 3 не 1,така че недей да се излагаш като говориш глупости...
Последна промяна NEVIDIM на 18 Сеп 2014, 07:55, променена общо 1 път
Аватар
NEVIDIM
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 254
Регистриран на: 24 Сеп 2013, 20:40
Име в игра: NEVIDIM
Skype: kitaeca6060

Re: Ливърпул 2:1 Лудогорец

Мнениеот ThorN » 18 Сеп 2014, 07:50

ovcharov написа:Аз не съм съгласен с теб за това , че отричаш дузпата.В днешно време съдиите свирят всякакви дузпи (без значение от това дали има реална голова опасност).Просто не можешда ме убедиш в обратното , защото препъване има и то се вижда , вратарят на Лудогорец закъснява с реакцията си и ако видя накрая на клипа дори не оспорваше , защото знае , че е извършил нарушение.Пак казвам обаче , че естествено когато даден играч види , че бива препънат е нормално да падне малко "по-атрактивно".Съгласен съм с теб за това , че на играчите на Ливърпул им бяха спестени картони.Може би заслужаваха поне 1 такъв.Извършиха много нарушения , но просто тези на Лудогорец бяха по-груби.
Относно подкрепата на Лудогорец , да може би е нормално щом е български отбор да го подкрепим и да сме патриоти , но аз няма как да ги подкрепя точно в този конкретен мач.Лудогорец е отбор , който се радва на много "изкуствени фенове" , които се радват на моментната сила на този отбор.Някои го подкрепят , защото през последните години правят смешни Левски и ЦСКА.Аз не гледам българско първенство , нито съм фен на някой български тим.Това , което се опитвам да кажа е че повечето фенове на Лудогорец на са истински както аз например на Ливърпул , а такива , които ги подкрепят , защото се представят добре в Европа през последните години.Надявам се да бъда правилно разбран.


Ето един пристрастен фен с перде на очите... Аз пък като върл фен на Английския футбол да те питам, ти такъв гледал ли си ? Защото там ще видиш какви ли не влизания, какви ли не спъвания, футбола е груб ! Ако това беше примерно Реал Мадрид дали щяха да свирят дузпа ? Според мен не ! Както каза Роджер гола на Лудогорец е къде къде над тези 2 от Ливърпул... И не мога да разбера как може да си българин, да играе български отбор и да подкрепяш чуждестранния..
Какво щеше да правиш ако те нямаше ?!
Аватар
ThorN
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 109
Регистриран на: 20 Яну 2014, 21:57
Име в игра: <-- Can`t Touch This !!!
Skype: lovesucks_

Re: Ливърпул 2:1 Лудогорец

Мнениеот BARCELONA FAN » 18 Сеп 2014, 12:32

Айде стига се спорили, че чак почвам да се смея. Абсолютно чиста дузпа. Дори трябваше да има червен картон за вратаря. Абсолютна паника в действията на играча, който върна топката към вратаря. Абсолютна паника в действията на вратаря. Все още Лудогорец нямат нужния опит да играят в подобни мачове. Това не са Берое, Левски, ЦСКА или Хасково... Във всеки един мач, свирен от добър съдия дузпата ще бъде свирена. Но, това е то българина - бос и гол, ама ГОРД...
Последна промяна BARCELONA FAN на 18 Сеп 2014, 12:42, променена общо 1 път
КОЛКОТО И ПАРИ ДА ИМАШ, КЛАСА НЕ МОЖЕШ ДА СИ КУПИШ!!!
Аватар
BARCELONA FAN
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 611
Регистриран на: 07 Сеп 2012, 03:15
Име в игра: B A R C E L O N A F A N
Skype: bellaview

Re: Ливърпул 2:1 Лудогорец

Мнениеот BARCELONA FAN » 18 Сеп 2014, 12:37

NEVIDIM написа:ovcharov по добре не пиши по темата,че само се излагаш...и като гледам на кое казваш чиста дузпа виждам разбирането ти от футбол(колкото аз от космически кораби).Ако става въпрос за дуспи помисли,колко нарушения по груби имаше от страна на Ливърпул в наказателното поле...а за картоноте да не говорим защото и спести поне 3 не 1,така че недей да се излагаш като говориш глупости...



По-добре ти не пиши по темата, че се излагаш най-много от всички с тоя правопис. (devil) Така като гледам, единствено Овчаров разбира от футбол. Следователно ти разбираш от космически кораби (y)
КОЛКОТО И ПАРИ ДА ИМАШ, КЛАСА НЕ МОЖЕШ ДА СИ КУПИШ!!!
Аватар
BARCELONA FAN
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 611
Регистриран на: 07 Сеп 2012, 03:15
Име в игра: B A R C E L O N A F A N
Skype: bellaview

Re: Ливърпул 2:1 Лудогорец

Мнениеот NEVIDIM » 18 Сеп 2014, 13:03

BARCELONA FAN написа:
NEVIDIM написа:ovcharov по добре не пиши по темата,че само се излагаш...и като гледам на кое казваш чиста дузпа виждам разбирането ти от футбол(колкото аз от космически кораби).Ако става въпрос за дуспи помисли,колко нарушения по груби имаше от страна на Ливърпул в наказателното поле...а за картоноте да не говорим защото и спести поне 3 не 1,така че недей да се излагаш като говориш глупости...



По-добре ти не пиши по темата, че се излагаш най-много от всички с тоя правопис. (devil) Така като гледам, единствено Овчаров разбира от футбол. Следователно ти разбираш от космически кораби (y)


Хахаха това съм го писал в 4 сутринта на близо бутилка уиски и то от телефон...така че като гледам си ми е добре правописа...а що се отнася до дуспата и ти разбираш колкото ovcharov (giggle) (giggle) (giggle) от такива като вас дет сте се потили само в тоалетната не искам да ми обеснявате за спорт... :x :x :x
Аватар
NEVIDIM
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 254
Регистриран на: 24 Сеп 2013, 20:40
Име в игра: NEVIDIM
Skype: kitaeca6060

Re: Ливърпул 2:1 Лудогорец

Мнениеот nrjhs » 18 Сеп 2014, 15:13

Vito написа:Аз съм Левскар и фен на Ливърпул но виках за Лудогорец,показа европейски футбол и то отбор от България!!


Вито евала :D
Аз съм супер запален фен на Левски от България, а на Ливърпул съм фен от 2007 !
Аз пък бях за Ливърпул, не ме интересуват Лудогорец.Мисля, че за тях ''приказката'' продължи твърде дълго.Имаха късмет на няколко пъти, сега пък той бе срещу тях.
Та за мача честно казано аз като гледам мач на Ливърпул сменям по няколко потни тениски на мач, защото много се нервирам.Та с тая играя, която показаха срещу ''българите'' успях да ги изтърпя едва до 65 мин. след което отидох и си легнах супер изнервен.Не знам как изобщо това подобие на футболист Балотели е успял да вкара, но все пак най-важни са 3-те точки.
За дузпата, в Англия тази дузпа е малко вероятно да се свири, но в днешно време особено в мачове от Шампионска лига, такива нарушения се свирят.Лудогорец сами дадоха шанс на Ливърпул за тая дузпа, така че сами са си виновни.На Световното също имаше няколко подобни дузпи и аз мисля, че дузпа имаше !
И не мисля, че Лудогорец са играли кой знае какво, просто Ливърпул втори мач подред бяха трагични :@
От вратаря, до последния който игра, кръгла 0... Не знам какво се случва с отбора отпреди 3 месеца който разбиваше ''отборчета'' като Арсенал и Ман Юнайтед и Ман Сити през първите 20 мин.Липсата на Суарез оказва ОГРОМНО влияние, а и без Стъридж нещата отпред стават още по-лоши.Отзад отново пълна мъка така че не знам ако так продължават какво ще става.Доста бяха подценили Лудогорец и бяха близко да си платят отново, както и срещу Вила..
Това ми е мнението за мача иначе що се отнася за Ливърпул като цяло мога да изпиша 10 страници :D Дано Роджърс си вземе бележка и след този мач, защото след мача с Вила явно не беше, иначе не знам как ще стават нещата..
Изображение
Изображение
'77 '78 '81 '84 '05
Аватар
nrjhs
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 263
Регистриран на: 06 Юли 2013, 15:35
Местоположение: София
Име в игра: endz0nE
Skype: Л.С.

Re: Ливърпул 2:1 Лудогорец

Мнениеот dzak » 18 Сеп 2014, 15:58

nrjhs написа:...
И не мисля, че Лудогорец са играли кой знае какво, просто Ливърпул втори мач подред бяха трагични :@
От вратаря, до последния който игра, кръгла 0... ..


Напротив. Играеш колкото ти позволи противника. Лудогорец изиграха перфектно мача. Ако си ги гледал с Вила, щеше да забележиш, че българския отбор игра по сходен начин. Така се играе срещу този отбор на Ливърпул. Аз няма да се учудя ако се борим с тях за третото място, а не с Базел. Защото с такава игра от страна на Пул, швейцарците няма да пропуснат шанса си.
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС

Re: Ливърпул 2:1 Лудогорец

Мнениеот Vito » 18 Сеп 2014, 16:12

Всички знаем кои са Ливърпул,всеки отбор изправящ се срещу тях трябва да се гордее с това че играе срещу тях,да Левскар съм фен съм на Ливърпул но евала на Кирил Домусчиев флага пари и знае за какво ги влага и ако поне един от тук присъстващите в форума си сложи ръка на сърцето и каже че Лудогорец не направи европейски истински мач аз повече по спортни теми няма да пиша :) кога някой от вас е виждал в близките 3-4-5 години Левски или ЦСКА-то да прави такъв мач срещу отбор от такъв ранг ? Щото аз не помня? Пак казвам евала на Домусчиев че поне вижда къде си флага парите!
Изображение
Аватар
Vito
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 637
Регистриран на: 16 Яну 2012, 23:29
Местоположение: Козлодуй
Име в игра: Vito
Skype: Само на лично

Re: Ливърпул 2:1 Лудогорец

Мнениеот BARCELONA FAN » 18 Сеп 2014, 17:44

Огромните ми уважения към Ливърпул, но Vito, Ливърпул вече не е Ливърпул...Без Суарес, с Балотели, Стърлинг и горе-долу приличния Стъридж - никакъв шанс, нито в ШЛ, нито във ВЛ... Заклет левскар съм и аз, но не мисля, че някога ЦСКА и Левски ще могат да стигнат нивото на Лудогорец. Въпреки липсващия опит мисля, че ще могат да се преборят за третото място. Колкото и смешно да звучи, вярвам и в класиране на 1/8 финалите...

NEVIDIM, на теб нямам какво повече да ти кажа - достатъчно се посмях. Поне провери из речниците как се пише тази дума "дуспа" и не се излагай повече. Или може би вече си на 3 бутилки уиски? А, щях да забравя да ти кажа - гледай повторението на дуСпата като изтрезнееш (clap)
КОЛКОТО И ПАРИ ДА ИМАШ, КЛАСА НЕ МОЖЕШ ДА СИ КУПИШ!!!
Аватар
BARCELONA FAN
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 611
Регистриран на: 07 Сеп 2012, 03:15
Име в игра: B A R C E L O N A F A N
Skype: bellaview

Re: Ливърпул 2:1 Лудогорец

Мнениеот ovcharov » 18 Сеп 2014, 17:49

NEVIDIM написа:ovcharov по добре не пиши по темата,че само се излагаш...и като гледам на кое казваш чиста дузпа виждам разбирането ти от футбол(колкото аз от космически кораби).Ако става въпрос за дуспи помисли,колко нарушения по груби имаше от страна на Ливърпул в наказателното поле...а за картоноте да не говорим защото и спести поне 3 не 1,така че недей да се излагаш като говориш глупости...

Ми ти явно си "сляп" щом не си видял дузпа.Груби нарушения от страна на Ливърпул в наказателното им поле ? Да не говорим за друг мач ? Имаше едно избутване от страна на Ловрен и играча на Лудогорец падна , но в такава ситуация по-скоро повечето съдии не биха отсъдили дузпа.

ThorN написа:Ето един пристрастен фен с перде на очите... Аз пък като върл фен на Английския футбол да те питам, ти такъв гледал ли си ? Защото там ще видиш какви ли не влизания, какви ли не спъвания, футбола е груб ! Ако това беше примерно Реал Мадрид дали щяха да свирят дузпа ? Според мен не ! Както каза Роджер гола на Лудогорец е къде къде над тези 2 от Ливърпул... И не мога да разбера как може да си българин, да играе български отбор и да подкрепяш чуждестранния..

Обясних защо не подкрепям българския отбор точно там , където ме цитираш.И защо реши , че съм пристрастен ? Да фен съм на Пуул , но откровено си признавам , че играха абсолютно безидейно и слабо в този мач и предходния от първенството.Лудогорец играха на ниво и дори с малко повече късмет можеха да спечелят.И все пак ако погледнеш малко статистика от двубоя , ще видиш , че всички показатели са в полза на Ливърпул.И това отново не може да оправдае на пръв поглед слабата им игра.

nrjhs това , което ти казваш е на 100 % така.
Изображение
Click to see the full pic
ovcharov
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 62
Регистриран на: 10 Фев 2014, 21:18
Име в игра: doc.d-r Dimitar Ovcharov

ПредишнаСледваща

Назад към Спортни дискусии

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


cron