Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Предложение за новия сървар

ИзображениеТук предлагайте какво искате до добавим/премахнем

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Предложение за новия сървар

Мнениеот rk2k » 25 Яну 2015, 16:18

Значи новия сървар е много добър, обаче иска още да се пипне за да е пълен.Ето моето мнение :
1)скинове горе долу добре
2)мапове бива - ще предложим още по-нататък
3)в началото с НЕ е яко и интересно
4) Обаче края за победа е ужасен !!!
Значи финала трябва да се промени задължително !!!Ако не искате да е като стария ,първо НЕ и после нож за накрая ,то тогава направете така че след като минеш всички оръжия да няма НЕ ,а направо на нож и който вземе с ножа той бие !Защото това се превръща кой има по добър Стеам или по нисък пинг ,ще бие винаги ,а когато има нож или НЕ вече има интрига !!! А Gungame сърварите точно с това се открояват ,че финала е труден ,иначе се превръща от типа Deatmach !
Може още нещо да се направи по въпроса на AWP и Автоматчиците да се дигне броя на убийство от 2 до 5! Аз лично съм играл в руските Gungame сървари ,който за мен са най- добри ,но ми е трудно там заради високия пинг и лага ,защото нямам като "самолета" на SNAIP :D :D ,та там всяко оръжие се минава ,пистолети 3 убийства ,Узита по 4 броя убийства, М-ка,Ак и т.н. по 5 броя ,а Автоматчиците по 6 броя и АWP без презареждане по 8 броя !Сега обаче в сървара играят по 32 което е по лесно , а тук не е нужно толкова броя щом е за 22, но може да помислите за малко промяна ,а за ФИНАЛА задължително промяна !!!!
Изображение
Аватар
rk2k
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 268
Регистриран на: 25 Сеп 2014, 21:13
Местоположение: София
Име в игра: rk2k
Skype: rk2k

Re: Предложение за новия сървар

Мнениеот shit happens » 25 Яну 2015, 16:41

Края не е ли 5 кила с awp? Само 1 игра успях да изиграя до сега и ми се стори, че края е нещо такова. Според мен е по-добре, че се различава от стандартния gg.
Това с по-добрия steam нещо не го схващам. Тя като цяло играта, независимо от mod-а има разлика и разбира се, че е по-лесно с по-добро pc... Дай да накараме всички да играят d2 на 800x600 защото не е равностойно?
edit: не съм те разбрал правилно :D
на мен ми хареса, че на някой карти има c4, дори мислех, че е на всички, но току що изиграх 1 игра и нямаше...
Иначе за интригата да, поне едното от двете може да се добави
Последна промяна shit happens на 25 Яну 2015, 17:35, променена общо 1 път
Аватар
shit happens
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 469
Регистриран на: 29 Юни 2013, 22:34
Име в игра: shit happens
Skype: db

Re: Предложение за новия сървар

Мнениеот rk2k » 25 Яну 2015, 17:29

shit happens написа:Края не е ли 5 кила с awp? Само 1 игра успях да изиграя до сега и ми се стори, че края е нещо такова. Според мен е по-добре, че се различава от стандартния gg.
Това с по-добрия steam нещо не го схващам. Тя като цяло играта, независимо от mod-а има разлика и разбира се, че е по-лесно с по-добро pc... Дай да накараме всички да играят d2 на 800x600 защото не е равностойно?

Не си схванал идеята ми ,няма проблем кой с какъв нет ,комп и т.н. а да има интрига ! Значи махаме НЕ за накрая и оставаме ножа примерно ,това ми е идеята !А за киловете написах и дадох моето мнение!
Изображение
Аватар
rk2k
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 268
Регистриран на: 25 Сеп 2014, 21:13
Местоположение: София
Име в игра: rk2k
Skype: rk2k

Re: Предложение за новия сървар

Мнениеот Faster » 25 Яну 2015, 18:28

Не съм съгласен с теб много и не мисля че и да обсъждаме може да се направи нещо някой се е постарал да го направи такъв какъвто е за мен лично най - коректно и благодарно за колегата който се е постарал е да оставим мода така какво го е направил мен ми харесва просто трябва малко време докато хората почнат да го налазват
Faster
 
Предупреждения: 0

Re: Предложение за новия сървар

Мнениеот SNAIP » 25 Яну 2015, 19:07

В момента нивата и оръжията са подредени така:

    warmup (загрявка) с HE и knife - 45 секунди

    1 - elite - 2
    2 - p228 - 2
    3 - usp - 2
    4 - fiveseven - 2
    5 - deagle - 2
    6 - awp - 2
    7 - m3 - 2
    8 - tmp - 2
    9 - mac10 - 2
    10 - scout - 2
    11 - xm1014 - 2
    12 - ump45 - 2
    13 - mp5navy - 2
    14 - p90 - 2
    15 - awp - 1
    16 - famas - 2
    17 - galil - 2
    18 - m4a1 - 3
    19 - ak47 - 3
    20 - sg552 - 3
    21 - aug - 3
    22 - m249 - 3
    23 - sg550 - 5
    24 - g3sg1 - 5
    25 - awp - 5

Идеята е този gg да е различен от другия. Ножът може да се добави след 25-то ниво без проблем. Стига да го искат повечето хора и Admin ще прецени.
C4 мисля, че е махната въобще вече. Една част от потребителите я искат, но повечето не я искат, защото поставя двата отбора в неравностойно положение в полза на Т. Особено, когато в сървъра има малко играчи на голяма карта.
Не всички карти са тествани. На някои им липсва по нещо и сървъра забива и връща на стартовата.
Такива карти трябва да се съобщават за да се заменят. Най - често липсва wad файла.
gg_fy_snow трябва да се замени или махне /временно/ поради тази причина.
Последна промяна SNAIP на 25 Яну 2015, 20:19, променена общо 1 път
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Пенсиониран от CS 1.6
Аватар
SNAIP
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 808
Регистриран на: 04 Юни 2013, 18:13
Местоположение: Лом
Име в игра: SNAIP
Skype: snaip_lom

Re: Предложение за новия сървар

Мнениеот rk2k » 25 Яну 2015, 19:41

[quote="SNAIP"]
    warmup (загрявка) с HE и knife - 45 секунди

    1 - elite - 2
    2 - p228 - 2
    3 - usp - 2
    4 - fiveseven - 2
    5 - deagle - 2
    6 - awp - 2
    7 - m3 - 2
    8 - tmp - 2
    9 - mac10 - 2
    10 - scout - 2
    11 - xm1014 - 2
    12 - ump45 - 2
    13 - mp5navy - 2
    14 - p90 - 2
    15 - awp - 1
    16 - famas - 2
    17 - galil - 2
    18 - m4a1 - 3
    19 - ak47 - 3
    20 - sg552 - 3
    21 - aug - 3
    22 - m249 - 3
    23 - sg550 - 5
    24 - g3sg1 - 5
    25 - awp - 5

Идеята е този gg да е различен от другия. Ножът може да се добави след 25-то ниво без проблем. Стига да го искат повечето хора и Admin ще прецени.


За това говоря и аз ,ма то се иска да се чете ! Аз уважавам човека направил сървара ,просто помагам с идея как сървара да стане по привлекателен за повече хора а не да го променям !Ножа за край на играта е най- голямото предизвикателство за всеки геймър!!! А колкото дали да се увеличат киловете между от 2 до 5 си е решение на модератора ,аз само предлагам и споделям моя опит от други сървари където съм играл !

П.С Забравих да кажа защо предлагам ножа да го има задължително! От практиката която имам ,когато има хакер в даден сървар ,примерно е с АИМ и няма затруднението нож или НЕ ,мапове от хакера се минават за 35 секунди ,а играчите какво правят -лефт !А като има затруднение може да се мъчи и 2-3 мин ,защото ще е лапе-бот с хак и не знае как да заколи някой или ще го заколят пък него ,през това време може да се подаде сигнал или да влезе админ !Това е проста статистика ,миналият ден играх в един сървар и имаше хакер и пак го бих ,защото не можеше да мине НЕ и ножа :D
Изображение
Аватар
rk2k
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 268
Регистриран на: 25 Сеп 2014, 21:13
Местоположение: София
Име в игра: rk2k
Skype: rk2k

Re: Предложение за новия сървар

Мнениеот MORTAL » 25 Яну 2015, 20:56

Не случайно името е GunGame Melee, а не само GunGame. Тук става меле, на голяма карта и малко играчи може да се заложи ц4, но ако са 10в10 едва ли ще успее някой. Разликата с другия сървър е само подредбата на оръжията и скиновете, което не знам защо е направено. Хайде подредбата - ок, ама скиновете защо са пипани нямам идея. На мен лично ми харесва сървъра, но нормалния GunGame ми харесва повече. Ако на вас не ви харесва този сървър, играйте в другия, не се опитвайте да ги уеднаквявате.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666


Назад към Предложения за сървърите и сайта

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


cron