Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Предложение за 16 бита

ИзображениеТук предлагайте какво искате до добавим/премахнем

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Предложение за 16 бита

Мнениеот valkata12 » 03 Фев 2015, 12:43

Само да кажа като сваляте цс-а гледайте битовете, защото на всеки е с 16 бита :) И вие трябва да го промените на 32 !
valkata12
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 350
Регистриран на: 23 Сеп 2013, 20:04
Име в игра: ,
Skype: ,

Re: Предложение за 16 бита

Мнениеот Yeah » 03 Фев 2015, 14:15

Супер е браво! 8) Така за тези които не знаят English.. При влизане в сървъра ви излиза menu отляво където пише нещо на English (drunk) вие натискате 1 където пише 32 като по този начин казвате на плъгина че ползвате 32 бита а не 16.след което започва теста.Появяват ви се картинки на квадратчета с номера под всяко квадратче А1 А2 А3 А4 А5 А6 А7 А8 .Ако сте излъгали или не знаете че сте на 16 бита всички квадрати за вас ще изглеждат еднакви и няма да можете да изберете правилния номер. Ако сте 32 бита от тези квадрати ще има един различен с лентичка на него,примерно А3.Натискате ОК и картинката изчезва.Появява ви се menu отляво с ноемра и натискате 3 за А3 различния квадрат които сте видели.Това се повтаря общо 3 пъти за да няма някои 16 битов които да на цели случайно правилният квадрат.16 битовите виждат всички квадрати еднакви и не могат да видят този с лентичката и да преминат теста! 16-32 бита настройката си я оправете от настройката на играта. Options - video маркирайте 32

За itali съм с две ръце,уникален мап (rock)
Аватар
Yeah
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 54
Регистриран на: 19 Дек 2014, 19:48
Име в игра: Yeah`
Skype: E-Sport

Re: Предложение за 16 бита

Мнениеот rapara76 » 03 Фев 2015, 14:25

За itali съм с две ръце,уникален мап,аз също страхотна карта само малко трябва да се вдигне времето и админите ще имаме малко повече работа с камперите стига да не са Т което е най позволено за тях :)

П.С. Открийте разликите така ли ще стане :)
Изображение]
Аватар
rapara76
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 132
Регистриран на: 20 Сеп 2010, 21:22
Местоположение: с.Сандрово
Име в игра: [RAPA] It's Me Bitches
Skype: its_rapa

Re: Предложение за 16 бита

Мнениеот dzak » 03 Фев 2015, 17:28

Този квадрат всеки път ли ще е на различна позиция? И според мен по-лесно ще е да се премахме smoke гранатата. Не ми казвайте, че я използвате (говоря за класическите сървъри, там имам наблюдения). Единици са хората, повечето просто я мятат накъде по пътя, без да има смисъл.

С този плъгин ще трябва всеки път да занимаваме излишно играчите. И виждам, че е от няколко етапа, т.е. поне минута. Съгласете се, като един обикновен юзър няма да се занимавате.
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС

Re: Предложение за 16 бита

Мнениеот Yeah » 03 Фев 2015, 17:33

за 10 сек съм готов с плъгина :) Относно смока много го ползват всички :) Дали с цел дали не се ползва и е част от играта (happy)
Аватар
Yeah
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 54
Регистриран на: 19 Дек 2014, 19:48
Име в игра: Yeah`
Skype: E-Sport

Re: Предложение за 16 бита

Мнениеот Miss Dupe 2011 » 03 Фев 2015, 21:06

Е,па как ше ръшваме където си искаме без смоук :) Все пак е най-добрата граната ;)

Гледам плъгина го няма в Д2..... голям пропуск !
Аватар
Miss Dupe 2011
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 324
Регистриран на: 14 Мар 2014, 23:18
Име в игра: FENOMENALNA
Skype: nqmanishtu

Re: Предложение за 16 бита

Мнениеот Vito » 03 Фев 2015, 21:39

Не не не смокченцето си го оставете :D върши идеална работа за някои да се крият за мен по друго предназначение го ползвам :)

пс: Виждам че на някои вече след указания в чата какво да търсят в теста им е трудно да го минават :)
Изображение
Аватар
Vito
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 637
Регистриран на: 16 Яну 2012, 23:29
Местоположение: Козлодуй
Име в игра: Vito
Skype: Само на лично

Re: Предложение за 16 бита

Мнениеот kiddo » 03 Фев 2015, 22:40

Пълна пародия Излезте малко ОТ филмите в които живеете и влезте в реалността !!!! Лично аз съм на 32 бита и ви се е бъгнал теста кикна ме над 4 пъти . Не виждам правило някъде из гермарските форуми да има забрана на битовете , А направо има ЗАБРАНА НА СМОКЕ В СЪРВЪРА .Лично аз вече нямам желание да се боря с вашия бъгав тест .Нека yeah Ви изгони играчите , че като гледам в класика вече са под 13 .Лека Февруарска Нощ (angel)
kiddo
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 65
Регистриран на: 14 Окт 2013, 01:58
Име в игра: stzmans
Skype: haha

Re: Предложение за 16 бита

Мнениеот awaq » 03 Фев 2015, 23:05

@Kiddo Така е като ползваш 16 бита или си осветил настройките в игра ;)

П.п Оправдания както винаги!
But no matter what someone did or what we think someone has done we always have to treat him with respect. We have come a too long way as a civilization to just abandon this principal.
Аватар
awaq
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 567
Регистриран на: 24 Ное 2013, 01:36
Име в игра: спрях да играя
Skype: НА Лично съобщение

Re: Предложение за 16 бита

Мнениеот kiddo » 03 Фев 2015, 23:16

Офтопик:
awaq написа:@Kiddo Така е като ползваш 16 бита или си осветил настройките в игра ;)

П.п Оправдания както винаги!


Не искам да се правя на велик , пускате сървърченце Актуализирайте го с каквито искате модове, бъгове ,ъпдейти ,актуализации ,битове , скриптове .Влизам Вътре ,Ако някой в тази верига ме бие Аз изчезвам от тук . ;) (y)
Последна промяна dzak на 04 Фев 2015, 01:03, променена общо 1 път
Причина: Излишен коментар.
kiddo
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 65
Регистриран на: 14 Окт 2013, 01:58
Име в игра: stzmans
Skype: haha

ПредишнаСледваща

Назад към Предложения за сървърите и сайта

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


cron