Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Предложения за ДМ

ИзображениеТук предлагайте какво искате до добавим/премахнем

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Предложения за ДМ

Мнениеот Curkata » 01 Мар 2015, 20:20

Здравейте, тъй като има няколко бъга в сървъра, ако мога така да ги нареча, направих тази тема за да предложа тяхното премахване. :)

1. Би било добре да се махне този бъг с бутането на съотборниците и да се върне в стария си вид - играчите от един отбор да минават един през друг както е в повечето сървъри, защото става яко блъскане и играчите недоволстват.

2. Също така от скоро играчите от един отбор или някои от тях са невидими, но само за съотборниците, противниците ги виждат, добре ще да е да се махне това, за да имаме ясна ориентация кой къде е, а не да гледаме радара през 2 секунди.

3. Преди няколко часа беше направена тема от колега за смяната на броя на играчите, примерно 2 са терористи и 1 полицай, а отгоре пише 1 терорист и 2 полицаи, мисля че е ясно за какво става дума. Не че е някакъв проблем, а и не пречи кой знае колко на играчите, но все пак. (Аз съм по изрядните неща) :D Благодаря за вниманието! :)
Изображение
Аватар
Curkata
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 487
Регистриран на: 02 Ное 2012, 11:22
Име в игра: Kunov
Skype: curkata1

Re: Предложения за ДМ

Мнениеот Admin » 01 Мар 2015, 20:28

Проблема на всички въпроси е в плъгина, по точно сега вече е мета мод. Стария не работи, затова търсим варианти и пробваме, всичко е въпрос на настройки, но все няма хора днес за да видя как е.
Леко по лека ще се настроят нещата.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Re: Предложения за ДМ

Мнениеот Чин Чин » 01 Мар 2015, 21:33

Люси , мога да ти пратя ИП на лс да видиш кво е хубав мод за дм, ако го сложиш ще е супер ;)
относно темата +1 от мен !
Аватар
Чин Чин
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 7
Регистриран на: 27 Фев 2015, 01:50
Име в игра: Чин Чин
Skype: neti_trqq

Re: Предложения за ДМ

Мнениеот No Fear » 01 Мар 2015, 21:54

Curkata написа:Здравейте, тъй като има няколко бъга в сървъра, ако мога така да ги нареча, направих тази тема за да предложа тяхното премахване. :)

1. Би било добре да се махне този бъг с бутането на съотборниците и да се върне в стария си вид - играчите от един отбор да минават един през друг както е в повечето сървъри, защото става яко блъскане и играчите недоволстват.

2. Също така от скоро играчите от един отбор или някои от тях са невидими, но само за съотборниците, противниците ги виждат, добре ще да е да се махне това, за да имаме ясна ориентация кой къде е, а не да гледаме радара през 2 секунди.

3. Преди няколко часа беше направена тема от колега за смяната на броя на играчите, примерно 2 са терористи и 1 полицай, а отгоре пише 1 терорист и 2 полицаи, мисля че е ясно за какво става дума. Не че е някакъв проблем, а и не пречи кой знае колко на играчите, но все пак. (Аз съм по изрядните неща) :D Благодаря за вниманието! :)


И аз съм ЗА (y)
Аватар
No Fear
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 9
Регистриран на: 05 Фев 2015, 17:21
Име в игра: sam sreshtu vsi4ki
Skype: no.fear330

Re: Предложения за ДМ

Мнениеот Fuck Your Head » 01 Мар 2015, 22:11

Curkata написа:Здравейте, тъй като има няколко бъга в сървъра, ако мога така да ги нареча, направих тази тема за да предложа тяхното премахване. :)

1. Би било добре да се махне този бъг с бутането на съотборниците и да се върне в стария си вид - играчите от един отбор да минават един през друг както е в повечето сървъри, защото става яко блъскане и играчите недоволстват.

2. Също така от скоро играчите от един отбор или някои от тях са невидими, но само за съотборниците, противниците ги виждат, добре ще да е да се махне това, за да имаме ясна ориентация кой къде е, а не да гледаме радара през 2 секунди.

3. Преди няколко часа беше направена тема от колега за смяната на броя на играчите, примерно 2 са терористи и 1 полицай, а отгоре пише 1 терорист и 2 полицаи, мисля че е ясно за какво става дума. Не че е някакъв проблем, а и не пречи кой знае колко на играчите, но все пак. (Аз съм по изрядните неща) :D Благодаря за вниманието! :)
Против................................................................................... :x
Fuck Your Head
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 61
Регистриран на: 07 Юли 2014, 21:13
Име в игра: ~~~~~~~~~~
Skype: ко ти интерасува !! :@

Re: Предложения за ДМ

Мнениеот Admin » 02 Мар 2015, 09:53

Чин Чин написа:Люси , мога да ти пратя ИП на лс да видиш кво е хубав мод за дм, ако го сложиш ще е супер ;)
относно темата +1 от мен !

Как си регистриран на 27 Фев 2015 и вече ми знаеш името?! Или просто си поредния с поредния акаунт. Много държа да знам кои са предишните ти регистрации преди да изтрия тая.

Относно темата какво сте против и за, като аз съм казал какъв е проблема и той вече е отстранен.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Re: Предложения за ДМ

Мнениеот MORTAL » 04 Мар 2015, 16:47

Това е "az|sam|mm", преди се подвизаваше и като "Crazy Car".
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666


Назад към Предложения за сървърите и сайта

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


cron