Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

НОВ сървър GunGame TeamPlay

ИзображениеТук предлагайте какво искате до добавим/премахнем

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: НОВ сървър GunGame TeamPlay

Мнениеот Pyce » 03 Апр 2015, 15:13

изказвам мнение :) ако всеки харесваше едни жени , повечето щяха ...
ИзображениеИзображение
Аватар
Pyce
V.I.P.
V.I.P.
 
Предупреждения: 0
Мнения: 311
Регистриран на: 02 Фев 2014, 18:01
Местоположение: Pyce
Име в игра: BOOBS
Skype: че ползва ли се още?

Re: НОВ сървър GunGame TeamPlay

Мнениеот rk2k » 03 Апр 2015, 17:44

Faster написа:има и нещо което не е добро , че всеки мои си минава в отбора които желае въпреки , че става неравенство . Играем днеска четерима и какво става накрая моя реши да мине от отбора на другите и аз играя сам срещу трима . Хах не е много готино и си излязох спец щото и права нямам

Аве Faster ти за първи път ли играеш Gungame ,а се водиш и сървар админ и да не знаеш ,че има автобаланс,жалка работа ? Първо SNAIP прави сърварите супер ,ако става за въпрос неговите два сървара са по добри от стария,ако си направил труда да видиш разликите ще забележиш че плънингите са много по добри,а античита е на светлини години от тоя който го има в стария,ма там дали ли има въобще не се знае ! За това кога пак си решил да пишеш за неволите си малко си помисли ,че като чете някой ще ти се смей ! Даже автобаланса много по бързо се задейства,просто е трябвало да останеш секунди и щял си да го видиш ,ма си избягал като са ти набили кофата нали?
И престанете с тоя баланс че ставате смешни,като не може някой да играе сто балнса да направите ботовете се ще реват ,само местите хората и ги нервите а балансирана игра никога не може да се получи ,защото винаги има поток от влизащи и излизащи играчи ,близко е до акъла ма някой е решил да измисли нови правила!
Колко до скиновете Snaip ги прави по две причини различни ,първо да е различно от стария и другото е че харесва скиновете на Sours :)
В заключение само ще кажа че ако иска някой да направи перфекния сървар ,дайте на Snaip стария да го барне и да видите дали ще има ли хакери толкова като сега,лага дали ще е такъв (направете си сметката че подържа два сървара от компа си ,а не с отделна джаджа ) и как ще пълен не с 22 а с 32
Изображение
Аватар
rk2k
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 268
Регистриран на: 25 Сеп 2014, 21:13
Местоположение: София
Име в игра: rk2k
Skype: rk2k

Re: НОВ сървър GunGame TeamPlay

Мнениеот BARCELONA FAN » 03 Апр 2015, 18:17

Снайп, повтарям се като казвам, че ти се възхищавам, но това с тия 40% живот не ми се струва добра идея. Ражда ме на 100, убивам 3-4 човека и ставам на 300...
КОЛКОТО И ПАРИ ДА ИМАШ, КЛАСА НЕ МОЖЕШ ДА СИ КУПИШ!!!
Аватар
BARCELONA FAN
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 611
Регистриран на: 07 Сеп 2012, 03:15
Име в игра: B A R C E L O N A F A N
Skype: bellaview

Re: НОВ сървър GunGame TeamPlay

Мнениеот SNAIP » 03 Апр 2015, 19:06

BARCELONA FAN написа:Снайп, повтарям се като казвам, че ти се възхищавам, но това с тия 40% живот не ми се струва добра идея. Ражда ме на 100, убивам 3-4 човека и ставам на 300...


Не, няма да станеш на 300 :) Има ограничение макс. 100
Преди малко сложих плъгина. При убийство с Headshot ще дава 40% , при останалите 15%
Пробвай, ще ти е интересно предполагам.
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Пенсиониран от CS 1.6
Аватар
SNAIP
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 808
Регистриран на: 04 Юни 2013, 18:13
Местоположение: Лом
Име в игра: SNAIP
Skype: snaip_lom

Re: НОВ сървър GunGame TeamPlay

Мнениеот zxcv ;> » 03 Апр 2015, 19:19

Я направете и RATS и Classic да са Gungame както сме тръгнали. Хайде успех с развитието му!
Едно е да говориш много, друго е да кажеш нещо ...
Аватар
zxcv ;>
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1670
Регистриран на: 01 Сеп 2012, 19:33
Име в игра: vijdam va dvoino ;x
Skype: Може и на ЛС

Re: НОВ сървър GunGame TeamPlay

Мнениеот SNAIP » 03 Апр 2015, 19:41

zxcv ;> написа:Я направете и RATS и Classic да са Gungame както сме тръгнали. Хайде успех с развитието му!


Трите GunGame са съвсем различни. Всеки потребител нека се забавлява, където пожелае.
Първият GunGame си го има и няма проблеми с него. Супер си е. Просто ще се увеличат хората играещи GunGame
във веригата и това е. Какви RATS и Classic, какви 5 лева?!
Иронията ти колега е неуместна.
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Пенсиониран от CS 1.6
Аватар
SNAIP
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 808
Регистриран на: 04 Юни 2013, 18:13
Местоположение: Лом
Име в игра: SNAIP
Skype: snaip_lom

Re: НОВ сървър GunGame TeamPlay

Мнениеот zxcv ;> » 03 Апр 2015, 19:44

SNAIP написа:
zxcv ;> написа:Я направете и RATS и Classic да са Gungame както сме тръгнали. Хайде успех с развитието му!


Трите GunGame са съвсем различни. Всеки потребител нека се забавлява, където пожелае.
Първият GunGame си го има и няма проблеми с него. Супер си е. Просто ще се увеличат хората играещи GunGame
във веригата и това е. Какви RATS и Classic, какви 5 лева?!
Иронията ти колега е неуместна.

Разминават ви се желанията и мненията на повечето, но все пак аз се радвам, че правите нещо и развиваме веригата. Колкото повече толкова повече - винаги съм ЗА, за нов сървър, въпреки че не ви разбирам, защото до преди 2 месеца, когато предложехме някой нов сървър и директно се отхвърляше темата и се заключваше.

Admin написа:Спираме CS MegaGaming GunGame MASTER. Причината е само, че три гг са ни в повече.
Благодаря на СНАИП за добрата работа, надявам се някой ден да имаме нужда от трети.
Едно е да говориш много, друго е да кажеш нещо ...
Аватар
zxcv ;>
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1670
Регистриран на: 01 Сеп 2012, 19:33
Име в игра: vijdam va dvoino ;x
Skype: Може и на ЛС

Re: НОВ сървър GunGame TeamPlay

Мнениеот SNAIP » 07 Апр 2015, 13:22

Faster написа:има и нещо което не е добро , че всеки мои си минава в отбора които желае въпреки , че става неравенство . Играем днеска четерима и какво става накрая моя реши да мине от отбора на другите и аз играя сам срещу трима . Хах не е много готино и си излязох спец щото и права нямам


Освен, че промених сървърната настройка за смяна на отборите, допълнително въведох забрана на менюто за избор
на отбор. Тоест, вече влезли в отбор, играчите няма да могат да се местят по време на игра. Просто менюто за избор
на отбор няма да им се показва, освен първоначално при влизането. Това е, което може да се направи по случая.
Отделно въведох и тези неща по - долу: /супер интересно се получи с тях :) /
- За да се избегне объркване при направените "фрагове", а именно с презарежданията на оръжието при всяко "убийство" на противник, монитора да показва на играча, че е направил сполучлив "фраг" чрез мигновено присветване в син цвят;
- При направен Headshot сървъра да дава + 40% живот;
- При всички останали направени "фрагове" сървъра да дава + 15% живот;
- Макс. % живот е 100;
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Пенсиониран от CS 1.6
Аватар
SNAIP
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 808
Регистриран на: 04 Юни 2013, 18:13
Местоположение: Лом
Име в игра: SNAIP
Skype: snaip_lom

Re: НОВ сървър GunGame TeamPlay

Мнениеот bingoboy73 » 08 Апр 2015, 00:10

Браво отлична идея за сървъра. Аз от доста време си мислех да ви я предложа като идея, но мислех че няма да ми обърни те внимание. Не съм го пробвал още че нямам време, но към края на седмицата се надявам да направим яко меле, дано се посъберат и повече играчи. Успех!!! (clap)
Аватар
bingoboy73
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 49
Регистриран на: 27 Май 2014, 22:39
Име в игра: BLACK SHADOW
Skype: bingoboy73

Re: НОВ сървър GunGame TeamPlay

Мнениеот nikolai_iliev82 » 23 Фев 2019, 14:41

Идеалка, мисля, че се получава супер. (nod)
Аватар
nikolai_iliev82
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1
Регистриран на: 23 Фев 2019, 14:39
Име в игра: NikiIliev

Предишна

Назад към Предложения за сървърите и сайта

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


cron