Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Предложение за CS MegaGaming Dust2 Only

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Предложение за CS MegaGaming Dust2 Only

Мнениеот ScReaM » 31 Яну 2016, 11:50

Проверих и видях, че вече има такава тема, но мисля, че ще е добре да се добавят Ultra Kill, Mega Kill, Headshoot sounds. Да, може би наистина понякога ти пречат, но много надъхват и те карат да ти се играе повече! По добре ще е за играчите да се сложи един плъгин за c4 таймер, цветен за да се разбира по-лесно. От този, също се разбира, но цветния в средата на екрана си е друга работа. Също рунда може да се удължи с 15 секунди (това е най-маловажното, вие си решавате).
Приятен ден от мен! :)
Аватар
ScReaM
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 6
Регистриран на: 21 Ное 2015, 12:27
Местоположение: Пловдив
Име в игра: ScReaM ;]]
Skype: ignat_02

Re: Предложение за CS MegaGaming Dust2 Only

Мнениеот Curkata » 31 Яну 2016, 12:46

Против съм за добавянето на подобни звуци, защото това е стратегическа и отборна игра, и повечето от играчите разчитат на звука от играта за по-добра ориентация. Ако се добави това, нищо няма да се чува, защото постоянно ще звучи Ultra kill, Mega kill и т.н. Накратко, ще се разруши ритъма на играта и повечето играчи ще са недоволни. Мисля, че тези звуци ги има в ДМ.

Аз съм ЗА таймера на c4 да се добави в центъра на екрана, като докато тече времето да е в различни цветове. Също така обмислете това дали да се добави и Camp Meter, като това ще намали продължителното стоене в базите, било то като афк или с цел забавяне на играта.

Вече е разглеждана тази тема за времетраенето на рунда и е взето решение да не се променя.
Изображение
Аватар
Curkata
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 487
Регистриран на: 02 Ное 2012, 11:22
Име в игра: Kunov
Skype: curkata1

Re: Предложение за CS MegaGaming Dust2 Only

Мнениеот DOHC » 31 Яну 2016, 22:57

ЗА таймера за бомбата съм но наистина тези звуци ще са излишни .. :)
Аватар
DOHC
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 67
Регистриран на: 08 Мар 2015, 02:14
Местоположение: София
Име в игра: DOHC ?!
Skype: nqmam

Re: Предложение за CS MegaGaming Dust2 Only

Мнениеот Fox v » 01 Фев 2016, 01:46

Какъв е проблема че коментатора за 2 секунди ще каже Ultra kill, Mega kill и т.н ? Момчета наистина не мислите ? На соунда ви пречи :D Ми то пречи и това че някой мята гранати и пак се чува или някой ползва командите ,нали? Ми да спрем всичко и да чувате само стъпките на противника и да сме всички прота !ScReaM е прав тия Ultra kill, Mega kill и т.н много мотивират ,поне 90%от играчите ,всеки иска да се кефи, че е набил много последователни фрагове или вас не кефи ? Мен лично ме кефи Headshoot!Веднъж направих 12 поредни глави и коментатора замлъкна и като написах и /hsall си помислих ,че играя с хак :D Това е кефа ,а не чата да е претрупан с излишна информация и екрана също ,та чак не мога да видя кой къде е ! Мен лично не ме интересува на кой колко кръв съм взел ,а колко ми е /Me или /Hp ! Научете ги тия работи !
Колкото за c4 само тука няма таймер за оставащо време ,защо не знам ! А помага много за новобранците или за хората без соунд!
Аз искам друго да предложа ,въпреки че го предложих в чата но Люси се направи на разсеян за пореден път ,а то е за 16 битовите тарикати ! Много играчи използват тоя номер с 16 бита и постоянно мятат смог и картата прилича в началото на стадион с лумпени БГ фенове :D И после като намятат смога и седят в него и трепят наред и се правят на прота !Има 4 играчи постоянни в D2 които играят с 16 бита ,няма да ги пиша поименно за да няма скандали ,но повечето или ги знаете или се съмнявате в тях ,аз гледах и преброих само 4 за сега ,а не ми е работа това ! За това предлагам да се сложи плънинг на граната смог ,като се оцвети дима и ,може зелен да е ,син ,червен ,може за CT да е син ,а за Терорите червен както си избере Люси! Ето снимка да видите че има ефект и ако се въведе това,на много прота с 16 бита ще им падне ранга :D
http://prikachi.com/images.php?images/406/8606406I.jpg
А гледайте ,ако има тая цветност дали ще види нещо 16 битовия? Това за мен е добро решение ,а не както беше въведено преди цяла система за решаване на задача за 16 бита ,която за малко да изпразни сървара !
Аватар
Fox v
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 12
Регистриран на: 20 Яну 2016, 20:45
Име в игра: Fox
Skype: fox

Re: Предложение за CS MegaGaming Dust2 Only

Мнениеот dzak » 01 Фев 2016, 02:02

Това със звуците е напълно излишно. При над 20 човека ще се чуват само те, а това е дразнещо, Не сте прави като казвате, че това мотивира хората.
За таймера съм на мнение, че също няма смисъл. Излишен плъгин като този за звуците, който ще товари просто ей така сървъра. Колкото по-изчистен е, толкова по-добре.
Времето е коментирано и не подлежи на промяна, а с това с камп-метъра - също излишно.
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС

Re: Предложение за CS MegaGaming Dust2 Only

Мнениеот MORTAL » 01 Фев 2016, 09:00

Времето е намалено, за да се предотврати кампенето и доколкото е възможно сработва.
Таймер си има, не е нужно да е в центъра на екрана.
Хареса ми идеята за цветните димки, поне ще пречат на 16 битовите.
А това за звуците също не ми допада. Става шумно и не се чуват добре стъпките на противниците.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Предложение за CS MegaGaming Dust2 Only

Мнениеот burgasko » 01 Фев 2016, 10:41

За звуците - ПРОТИВ
За цветни димки ... ще стане весело ... пък и луд на шарено се радва .... може да се пробва.
За времето на рунд-а .... времето си е 6 точки !
За таймера на бомбата ... прав си има този плъгин, но не работи както трябва още от мое време ... и си остана така ... но и аз мисля, че трябва да се сложи друг по-читав плъгин, защото и на мен ми се е случвало в мелето да не чуя че залагат бомба и .... изтървам важни секунди за да се обезвреди бомбата. Друго си е да почне да ти тече времето под мерника например... малко или много се вижда по добре отколкото доло където ти тече време по принцип
Peace \/
Аватар
burgasko
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 253
Регистриран на: 25 Юни 2012, 19:22
Местоположение: Бургас
Име в игра: burgasko.com
Skype: burgasko.com

Re: Предложение за CS MegaGaming Dust2 Only

Мнениеот dzak » 07 Юни 2016, 08:50

Развитие?
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС

Re: Предложение за CS MegaGaming Dust2 Only

Мнениеот shit happens » 07 Юни 2016, 09:55

Ако сложите цветните димки, то поне ги оставете един и същи цвят за двата отбора, за да не се разпознава кой ги мята. Който е свикнал да си гледа командите ще се усеща, както и до сега.
Аватар
shit happens
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 469
Регистриран на: 29 Юни 2013, 22:34
Име в игра: shit happens
Skype: db

Re: Предложение за CS MegaGaming Dust2 Only

Мнениеот AmonRA » 07 Юни 2016, 19:50

аз пък съм против точно таймера на цто да ми се върти околои мерника това супер мн дразни и разсейва
Nel nome del Padre del Figlio e dello Spirito Santo !!!
Only God Can Judge ME!!!
Аватар
AmonRA
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 371
Регистриран на: 21 Фев 2013, 12:40
Местоположение: Бургас
Име в игра: s0f*AmonRA
Skype: Black-Sniper21

Следваща

Назад към Отхвърлени

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта