Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Предложение за изменение и допълнение на точка 10

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Предложение за изменение и допълнение на точка 10

Мнениеот ReDBuLL_Bg » 10 Юни 2016, 11:01

аз съм против,защото като няма админ и като не им хареса картата довиждане и с малкото които са останали в сървъра.А така като има админ и се допита с играчите какво искат и всичко си идва на мястото
Manchester United 8)
Аватар
ReDBuLL_Bg
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 301
Регистриран на: 04 Юли 2015, 03:03
Местоположение: София
Име в игра: ReDBuLL
Skype: ....

Re: Предложение за изменение и допълнение на точка 10

Мнениеот old » 10 Юни 2016, 12:09

Напълно съм съгласен с предложението.Има такива карти, при които хората бягат, а когато има вот може да се запази техният брой.
Don't be a retard,be a king?Think not.

Why be a king when you can be a god ?
Аватар
old
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 57
Регистриран на: 21 Фев 2013, 22:42
Име в игра: ********
Skype: ********

Re: Предложение за изменение и допълнение на точка 10

Мнениеот MORTAL » 10 Юни 2016, 13:47

А като има админ как се допитва до играчите? Вчера от 16 човека в сървъра, 3 или 4 искаха вот, админа реши, че всички искат вот, но не искат да си кажат. И вота беше следния:
Change map to gg_33_circa ?
1. Yes
2. No

Те ако не искали, щели да натиснат 2 (clap)
Освен това админ е казал, че вот се пуска най-малко с 3 карти.
Подкрепям предложението на ||7||.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Предложение за изменение и допълнение на точка 10

Мнениеот ReDBuLL_Bg » 10 Юни 2016, 13:55

точно с това не съм съгласен.1 Играл съм в друга верига със вот и всички натискат 1 като им се покаже на екрана,защото вота се показва когато някои достигне гранатата и точно тогава,както ти каза всички са под напрежение и от 10 човека 8 или 9 натискат 1 само и само да им се скрие вота да не им пречи и какво заключение си правим?Като почне следващия мап и всички е тая ли карта избрахте ве аре даите вот, но вот няма и следователно довиждане ще се видим друг път.Казвам ти го от опит не може да се угоди на всички дори по зле ще стане.А така като си има администратор тои ги пита и въобще не е бавна процедурата .Аз толкова съм и свикнал и знам всички карти ,че само да реша и в конзолата ми е написано амхмодменю и само натискам 6 и веднага знам коя карта къде е и за 5 секунди съм готов .Още не е свършил кнаиф времето и вота е пуснат.И 2 ро да кажа само ,че дори и да има вот играчите не знаят имената на картите и какво ще гласуват на изуст ли?Иначе поне си се постарал да пуснеш тема ,за което браво ,но моето мнение е, че така си е добре ,дори бих предложил няколко мапа които знам ,че ще се харесат.
Manchester United 8)
Аватар
ReDBuLL_Bg
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 301
Регистриран на: 04 Юли 2015, 03:03
Местоположение: София
Име в игра: ReDBuLL
Skype: ....

Re: Предложение за изменение и допълнение на точка 10

Мнениеот ReDBuLL_Bg » 10 Юни 2016, 14:02

Mortal наистина снощи аз дадох вота ,ама познавам всички играчи и знам ,че не им харесваше картата просто някои играчи не си правят труда да пишат поради една или друга причина.Едни пишат много бавно ,други не им се разправя ,трети играят каквото им се пусне ,но предпочитат друга карта и аз затова дадох вот за една карта за да не губя време и да запазя хората в сървъра ,преди да започне картата .И само да ти кажа незнам дали беше на следващия мап, когато малко се издразних ,че като дадох вот и някои започнаха да недоволстват и то по точно един с ник фтс иванов каза ,че не иска вот.След това знаеш ли какво стана-ми всички започнаха да искат вот обаче аз казах да давам ли и същия човек фтс иванов каза ,че не иска и аз послушах теб ,че щом един играч не иска няма да дам и всички започнаха верно ли това ще играем и играха почти един час на тази карта и от 18 човека бяха останали 6 или 7 и играеха на тази карта.А дадения човек фтс иванов ,които каза ,че не иска вот излезна още в началото на картата и дори имаше няколко човека спектри с които си лафехме и чакахме да свърши картата за да играем на следващата ,само драго стелла и още двама трима продължиха да играят и почти сървъра се изпразни.това е моят извод.
Manchester United 8)
Аватар
ReDBuLL_Bg
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 301
Регистриран на: 04 Юли 2015, 03:03
Местоположение: София
Име в игра: ReDBuLL
Skype: ....

Re: Предложение за изменение и допълнение на точка 10

Мнениеот Faster » 10 Юни 2016, 14:45

Още не е свършил рунда и си пуснал вота за картите?
До колкото знам трябва да минат 3 минути след пускането на вот за карти , а и до колкото знам спецовете преди ме караха да ги махам а не да ги държа и да си лафим ;)
Може и да са се проминили нещата знам ли.

+1 за предложението да се пробва ако главните решат .

Едно време бях говорил с главния точно за вота и ако не се лъжа отговорът беше
Не е грешно , но не се препоръчва.Недоволни винаги ще има . Редбул ти си от редовните админи не може да ти се отрече направи си списък от карти които не се харесват и дай за преглед във форума това ще е още една помощ от теб за гънгейм и мегагаминг като цяло
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: Предложение за изменение и допълнение на точка 10

Мнениеот ReDBuLL_Bg » 10 Юни 2016, 15:48

1 отговор .Да още не е свършил рунда и съм пуснал вота ,от както съм админ съвсем малко имаше 3 мин изчакване и от доста време ги няма ,поне при мен ги няма.
2.Спековете за какво да ги киквам като те изчакваха да свърши мапа и да влезнат на следващият .Или само да се правя на много строг и да изгоня всички ,защото в рони такива като тебе изгониха хората ,защото имат права и даваи наред.Ти защо си спек аиде кик,на тебе гаг на тебе бан.Чакаи малко бе спри се малко, има си правила ,ама понякога от толко много правила се губят играчите -не казвам да не се спазват ,а да се дава шанс на играчите защото те пълнят сървърите .Всеки може да напсува да си изпусне нервите слага му се гаг или кик, ама недеите да се правите на големи ,защото теб точно те знам когато имаше права се правеше на голям и съм сигурен ,че доста играчи си изгонил ,аз поне мога да кажа имената на поне 3 -4, които само заради тебе не влизаха да играят .Замисли се какво ти казвам-говоря за фастъра.Не те нападам, но ти казвам ,че има хора които наистина не влизат да играят, а да дразнят другите ,но предвид факта ,че повечето са на по малко от 15 години си е направо нормално ,но ти не си за измежду тях но си там така ,че се замисли.Като ги кикна ,че са спек според тебе ще влезнат ли пак или наи много да влезнат пак и да ме напсуват както и става по принцип и да си лефтнат .За какво да предизвиквам караници при положение ,че сървъра е празен,ако има 15 20 човека нормално да ги кикна но при 6 -7 няма смисъл плюс това те не седят от час а от 5 минути,и не бяха 10 спектъра а само 2ма.
3.Картите които са наи добри в момента ги има ,аз мога да добавя 3 -4 които влезнах в един руски сървър да видя какво играят там и ми харесаха .Иначе нали се сещаш ,че винаги една карта се харесва на едни , но на други не ,няма как да се угоди на всички ,но поне да гледаме да се угоди на повечето ,демек да клоним към положителния баланс
Manchester United 8)
Аватар
ReDBuLL_Bg
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 301
Регистриран на: 04 Юли 2015, 03:03
Местоположение: София
Име в игра: ReDBuLL
Skype: ....

Re: Предложение за изменение и допълнение на точка 10

Мнениеот old » 10 Юни 2016, 16:40

Редбул за това си прав , че ще натиснат 1, но има в една международна верига в която вота се дава след като някой спечели мапа....така че ако се настрои така няма да има такъв "проблем"
Don't be a retard,be a king?Think not.

Why be a king when you can be a god ?
Аватар
old
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 57
Регистриран на: 21 Фев 2013, 22:42
Име в игра: ********
Skype: ********

Re: Предложение за изменение и допълнение на точка 10

Мнениеот Admin » 11 Юни 2016, 09:42

MORTAL написа:А като има админ как се допитва до играчите? Вчера от 16 човека в сървъра, 3 или 4 искаха вот, админа реши, че всички искат вот, но не искат да си кажат. И вота беше следния:
Change map to gg_33_circa ?
1. Yes
2. No

Те ако не искали, щели да натиснат 2 (clap)
Освен това админ е казал, че вот се пуска най-малко с 3 карти.
Подкрепям предложението на ||7||.

Морти, това решение ще го оставя на теб. както прецениш а времето ще покаже дали да го върнем или не.
Няколко пъти ми прави впечатление, че Редбул сменя картите без вот и е с последно предупреждение.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Re: Предложение за изменение и допълнение на точка 10

Мнениеот ReDBuLL_Bg » 11 Юни 2016, 14:50

смених го със вот ,а не направо да сменя картата само ,че пуснах вот за една карта ,която знаех ,че скоро не е играна ,защото преди това повечето ги изиграхме ,които бяха по малки.Аз търся разнообразие ,а не да се играе една и съща карта .
Manchester United 8)
Аватар
ReDBuLL_Bg
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 301
Регистриран на: 04 Юли 2015, 03:03
Местоположение: София
Име в игра: ReDBuLL
Skype: ....

Следваща

Назад към Отхвърлени

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта