Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Оплакване от NEVIDIM

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Оплакване от NEVIDIM

Мнениеот abuxaxa » 13 Окт 2015, 22:52

Сървърът е Dust2 Only. Говорихме в skype аз и играч muxaxa, когато NEVIDIM реши, че било забранено и ни изхвърли от сървъра (затова и демото не почва от началото на разговора). Доколкото знам говоренето в skype си е позволено, стига да сме в един отбор. Линк към демо: http://dox.bg/files/dw?a=d9d538f13f

А второто оплакване е от днес. На снимакта се вижда всичко. Админът псува и то сървъра... Линк: http://i.imgur.com/AKLcdDw.jpg

NEVIDIM когато прави добър статс, всичко е ОК, но когато пада всички са му виновни... Предлагам NEVIDIM да стане ВИДИМ!!!
Аватар
abuxaxa
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1
Регистриран на: 13 Окт 2015, 22:39
Име в игра: abuxaxa
Skype: dsada

Re: Оплакване от NEVIDIM

Мнениеот NEVIDIM » 13 Окт 2015, 23:53

да ти дойда на гости ако искаш да стана ВИДИМ а...няма да говорите по скайп,без значение дали сте от един отбор или не...и какво точно ти е оплакването не мога да разбера....
viewtopic.php?f=2&t=7027 да виждаш някъде да пише разрешено говоренето по скайп...???
Аватар
NEVIDIM
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 254
Регистриран на: 24 Сеп 2013, 20:40
Име в игра: NEVIDIM
Skype: kitaeca6060

Re: Оплакване от NEVIDIM

Мнениеот MORTAL » 14 Окт 2015, 07:24

NEVIDIM, забранено е САМО подсказването по скайп, когато са от различни отбори, или когато единия е спек, а другия играе. Админ беше казал в една тема, цитирам по памет "не може да забраним говоренето по скайп, при положение, че имаме TeamSpeak сървър", ако греша нека ме поправи. Колкото до псувните... :x
Заключвам до решението на Админ.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Оплакване от NEVIDIM

Мнениеот Admin » 24 Окт 2015, 09:28

MORTAL написа:NEVIDIM, забранено е САМО подсказването по скайп, когато са от различни отбори, или когато единия е спек, а другия играе. Админ беше казал в една тема, цитирам по памет "не може да забраним говоренето по скайп, при положение, че имаме TeamSpeak сървър", ако греша нека ме поправи. Колкото до псувните... :x
Заключвам до решението на Админ.

Така казах, да сега е спрян, но за малко. Просто тези които си говорят в скай, тс и др. да са от един отбор. За това не се вижда противника като си мъртав.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming


Назад към Правилни банове

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта


cron