Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Некоректен бан от (JoKeR)

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Некоректен бан от (JoKeR)

Мнениеот PhantomLord » 16 Яну 2016, 16:48

1. Вашият nickname, с който сте били ban-нати: Stingray
2. Вашето IP: 109.107.95.102
3. Nickname на администратора: (JoKeR)
4. Нарушеното правило(Цитирайте нарушената точка от правилата): 6
5. Разяснение(Tук е мястото за вашата обосновка, аргументация и конкретно обяснение на грешките на визирания администратор): Нищо няма да коментирам,но за такъв смешен бан,админа трябва да си получи заслуженото!
6. Демонстрация /демо/ : http://dox.bg/files/dw?a=6b69bb2aef http://prikachi.com/images.php?images/486/8577486K.jpg
7. Сървърът, в който е направено доказателството: war3
Аватар
PhantomLord
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 251
Регистриран на: 20 Сеп 2012, 08:57
Местоположение: Враца
Име в игра: PhantomLord
Skype: dont ask ;)

Re: Некоректен бан от (JoKeR)

Мнениеот IYI » 16 Яну 2016, 17:21

Искам демо от този бан от Администратора,задължително и ще поясня защо !!!
Бях във сървъра докато се разигра тази сцена,излязох спектатор за да проверя играч който в последствие го наказах и след като влязох пак този администратор банна оплакващият се,в последствие останахме само двамата,попитах го да ли го гледа преди да го банне нямаше отговор,опитах пак да завържа разговор но нямаше отговор !!! Реших да поиграя със него (между временно проверих "флаговете" бяха всички за това реших,че е някой от главните или хоста !!! ) във последствие той се опита да провери има ли администратор със командата (/admin) явно не забеляза,че му изписва във чата докато му пиша,че съм администратор и след няколко минути игра между двамата той започна да ме slap-ва !!! Излязох за да пусна оплакване но демото ми не се е запазило нямам и на идея защо за пръв път се случва !!!За това искам демо от Администратора да се наложи наказание не знам кой е но със тези действия грубо наруши правомощията си !!! За мен при не предоставено демо той признава вината си във която го обвинявам и настоявам да се вземат спешни мерки за откриването на въпросният администратор (кой е) и неговото наказание !!!!

п.п Махам банна на PhantomLord познавам го,от години е във веригата ни и ако не се лъжа беше и част от екипа ни,той е един от най редовните във този сървър от както имаме War,многократно е проверяван и все още го наблюдавам когато вляза,така,че искам Администратора който е наложил наказанието да качи демото си !!!!
Глупакът никога не може да бъде някой, но винаги може да бъде всеки.-Хърбърт Уелс
Аватар
IYI
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 434
Регистриран на: 19 Ное 2011, 16:40
Местоположение: Берковица
Име в игра: IYI
Skype: ******

Re: Некоректен бан от (JoKeR)

Мнениеот Curkata » 16 Яну 2016, 17:37

Това беше доста несериозен бан. И на мен ми е интересно кой е админът. Как банвате играч без дори да сте го гледали?
Играчът е ънбаннат. http://csmegagaming.com/bans/ban_list.php?bid=2203 Нека си качи демото от тогава, ако го пази.
Изображение
Аватар
Curkata
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 487
Регистриран на: 02 Ное 2012, 11:22
Име в игра: Kunov
Skype: curkata1

Re: Некоректен бан от (JoKeR)

Мнениеот IYI » 16 Яну 2016, 17:44

Настоявам Главните администратори да проверят кой е въпросният Администратор и да се вземат адекватни мерки във случая потърпевш съм и аз,това е не допустимо от страна на Администратор така да злоупотребява със дадените му права !!!
Глупакът никога не може да бъде някой, но винаги може да бъде всеки.-Хърбърт Уелс
Аватар
IYI
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 434
Регистриран на: 19 Ное 2011, 16:40
Местоположение: Берковица
Име в игра: IYI
Skype: ******

Re: Некоректен бан от (JoKeR)

Мнениеот Fox » 16 Яну 2016, 19:12

:D :D :D IYI не се коси брат ,на някой главен детето или жена му, малко вие по "напляскала " ,гаранция ти давам! :D :D :D
Последна промяна SEXY_M на 16 Яну 2016, 19:50, променена общо 1 път
Причина: + Форум предупреждение
Аватар
Fox
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 30
Регистриран на: 27 Ное 2015, 18:55
Име в игра: Fox
Skype: по спешност 112

Re: Некоректен бан от (JoKeR)

Мнениеот Admin » 17 Яну 2016, 12:51

Бана е от хакнат админ. Взели сме мерки да не се повтаря, ако забележите нещо подобно пишете в скайп и запазете ип-то му.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4096
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming


Назад към Погрешни банове

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта