Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Демо за дохц

Изображение Тук слагайте демото, поискано Ви от админ в сървърите

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Демо за дохц

Мнениеот DOHC » 14 Юни 2015, 12:58

Admin написа:
DOHC написа:отново .. :)

И само това ли ще е коментара по демото?
Хайде малко по сериозно, искате демо, човека го дава и това е.... не е нормално.

няколко пъти искам демо и някой колеги след 2 изказвания заключват темата ?! аз искам мнение и от други колеги защото след някой карти излиза докато остават 2-3 секунди влиза 20 сек. след началото и става доста по добър 9кила 9хс уоллбанг-а не го броим но как винаги мерника му е там където е противника и аз играя много ратс знам всички мапове и тн но ...... да не говорим за вулгарното му държание в сървъра :)
Аватар
DOHC
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 67
Регистриран на: 08 Мар 2015, 02:14
Местоположение: София
Име в игра: DOHC ?!
Skype: nqmam

Re: Демо за дохц

Мнениеот valkata12 » 14 Юни 2015, 14:01

DOHC написа:
Admin написа:
DOHC написа:отново .. :)

И само това ли ще е коментара по демото?
Хайде малко по сериозно, искате демо, човека го дава и това е.... не е нормално.

няколко пъти искам демо и някой колеги след 2 изказвания заключват темата ?! аз искам мнение и от други колеги защото след някой карти излиза докато остават 2-3 секунди влиза 20 сек. след началото и става доста по добър 9кила 9хс уоллбанг-а не го броим но как винаги мерника му е там където е противника и аз играя много ратс знам всички мапове и тн но ...... да не говорим за вулгарното му държание в сървъра :)

Какво общо има вулгарното ми отношение към играта? Ще излизам, когато си искам и влизам, какво ти пречи това? Нали за това ти давам демо за тези 9 кила 9хс и там уоллбанг ? Не знам какъв ти е проблема (think)
valkata12
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 350
Регистриран на: 23 Сеп 2013, 20:04
Име в игра: ,
Skype: ,

Re: Демо за дохц

Мнениеот DamnY0U » 14 Юни 2015, 15:35

Демото няма смисъл да го гледам ако е ретрил преди това. Но редовно цепи през стени и т.н.
И демото което искаше ABC пак беше така цял мап си стреля през стени и т.н., но в края на мапа имаше 5 мин. ретри стана супер "неориентирания играч" и от демото нямаше никъв смисъл.
И за мен си е уал в всяка една игра, но лошото е че винаги към края на мапа ретри и демото му се презаписва и админ като го иска няма нищо на него...
Ако си успял да излъжеш някого, това не означава, че е по-глупав от теб. Това само значи, че ти е имал доверие повече, отколкото си заслужавал ...!!! (:
Аватар
DamnY0U
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 18
Регистриран на: 09 Мар 2013, 10:26
Местоположение: Шумен
Име в игра: DamnY0U
Skype: damny0u

Re: Демо за дохц

Мнениеот appearance » 14 Юни 2015, 15:53

И за мене е уал , почти всеки мап ме цепи през стените знае кога да излезе и всичко , да не ми минава с оправданието "със слушалки съм" И аз съм със слушалки за 300 лева и аз ги чувам ама чак пък да знам кога точно е под мене или срещу мене и да го подкарвам през стената. Всеки мап ретри или пък "излизам че имам работа " И след 5.мин в сървъра и пак през стените :) Чист уал си е ;)
Аватар
appearance
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 41
Регистриран на: 29 Юни 2014, 16:07
Име в игра: SnailS appearance ;)
Skype: Лс

Re: Демо за дохц

Мнениеот valkata12 » 14 Юни 2015, 15:54

DamnY0U написа:Демото няма смисъл да го гледам ако е ретрил преди това. Но редовно цепи през стени и т.н.
И демото което искаше ABC пак беше така цял мап си стреля през стени и т.н., но в края на мапа имаше 5 мин. ретри стана супер "неориентирания играч" и от демото нямаше никъв смисъл.
И за мен си е уал в всяка една игра, но лошото е че винаги към края на мапа ретри и демото му се презаписва и админ като го иска няма нищо на него...

При демото на абц не съм бил ретри, минах спец за 2 мин, защото трябваше да отида до мазето и не съм бил ретри, бях спец и той не ме кикна за да ми иска демото
valkata12
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 350
Регистриран на: 23 Сеп 2013, 20:04
Име в игра: ,
Skype: ,

Re: Демо за дохц

Мнениеот appearance » 14 Юни 2015, 15:59

Имах демо където ясно си личеше как го следиш през стената , но го изтрих без да искам |( Уал си ....точка по въпроса :)
Аватар
appearance
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 41
Регистриран на: 29 Юни 2014, 16:07
Име в игра: SnailS appearance ;)
Skype: Лс

Re: Демо за дохц

Мнениеот valkata12 » 14 Юни 2015, 16:03

appearance написа:Имах демо където ясно си личеше как го следиш през стената , но го изтрих без да искам |( Уал си ....точка по въпроса :)

Недей да пишеш по темата ако може, защото и аз мога да кажа, че имах космическа совалка, но я изгубих:(
valkata12
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 350
Регистриран на: 23 Сеп 2013, 20:04
Име в игра: ,
Skype: ,

Re: Демо за дохц

Мнениеот BARCELONA FAN » 14 Юни 2015, 16:26

DOHC написа:
Admin написа:
DOHC написа:отново .. :)

И само това ли ще е коментара по демото?
Хайде малко по сериозно, искате демо, човека го дава и това е.... не е нормално.

няколко пъти искам демо и някой колеги след 2 изказвания заключват темата ?! аз искам мнение и от други колеги защото след някой карти излиза докато остават 2-3 секунди влиза 20 сек. след началото и става доста по добър 9кила 9хс уоллбанг-а не го броим но как винаги мерника му е там където е противника и аз играя много ратс знам всички мапове и тн но ...... да не говорим за вулгарното му държание в сървъра :)



Покажи темата, която е заключена след 2 изказвания. Да, все още си тест админ, но собствено мнение нямаш ли? И след като знаеш всички мапове и играеш много ратс, защо не можеш сам да прецениш чист ли е или не? По колко демота трябва да ви качва момчето?
КОЛКОТО И ПАРИ ДА ИМАШ, КЛАСА НЕ МОЖЕШ ДА СИ КУПИШ!!!
Аватар
BARCELONA FAN
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 611
Регистриран на: 07 Сеп 2012, 03:15
Име в игра: B A R C E L O N A F A N
Skype: bellaview

Re: Демо за дохц

Мнениеот DOHC » 19 Юни 2015, 17:36

Барса аз мое мнение си имам и както виждаш се опитвам да го хвана от известно време . "по колко демота трябва да ви качва момчето" аз лично съм му казал 2 пъти точно това че други са му искали е отделен въпрос и не виждам нищо общо с мен.
Аватар
DOHC
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 67
Регистриран на: 08 Мар 2015, 02:14
Местоположение: София
Име в игра: DOHC ?!
Skype: nqmam

Предишна

Назад към Демо

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


cron