Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

оплакване от redbull

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

оплакване от redbull

Мнениеот shvasmaja » 15 Май 2017, 00:13

1. Вашият nickname, с който сте били ban-нати: не съм баннат
2. Вашето IP: 46.252.51.55
3. Nickname на администратора: Redbull
4. Нарушеното правило(Цитирайте нарушената точка от правилата): гагва само който той си избере
5. Разяснение: не гагва всички, само тези които са му удобни
6. Демонстрация /демо/ и Изображение: http://dox.bg/files/dw?a=6c7fbfefff
7. Сървърът, в който е направено доказателството: gungame
Аватар
shvasmaja
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1
Регистриран на: 14 Яну 2017, 03:24
Име в игра: .
Skype: shvasmajapak

Re: оплакване от redbull

Мнениеот EsCapE » 15 Май 2017, 07:38

В сървъра са три админа, как реши, че точно Редбул е взел отношение по "невероятното" ви държание с другия играч и той те е гагнал?
Според мен, гага си го получил от последният влязъл админ, който е видял само написаното от теб.
Или си пускаш оплакване с неизвестен извършител на това действие спрямо теб или пускаш оплакване и срещу тримата.
Ти си решаваш, че е Редбул и давай да го натопим.
При всички случаи Ред и Сладур, ако се придържаме стриктно към правилата е трябвало да гагнат Йордан ли е Иван ли е, за да не се стига до ответна реакция от твоя страна. Най-вероятно са пропуснали чата.
EsCapE
 
Предупреждения: 0

Re: оплакване от redbull

Мнениеот ReDBuLL_Bg » 15 Май 2017, 10:16

ясно е ,че ти стана гадно на тази карта ,защото те колеха доста ,ясно също е ,че пак взе картата ,ясно е ,че искаш да си го изкараш на мен,но достатъчно ви търпях да се провокирате още от предната карта, изчаках да видя до, къде ще стигнете, защото за и деа и мишока ти не сложих гаг ,защото ми се вижда малко за такава дума да се слага гаг,то ако за всичко гагваме, то не трябва изобщо да се чати в сървъра, а вие това правите, на чат сте го обърнали,но стане ли въпрос за майки ми се струва прекалено тъпо да не сложа гаг,тъй ,че гага ти е правилен според мен и не си мисли ,че йордан ми е приятел и ,че няма да гагна и него за подобен израз, дори съм го и правил.А по принцип на всеки се случва да не погледне чата и да изпусне нещо,тъй ,че ако има нещо ,което съм пропуснал се извинявам.А й да не забравяме ,че на предната карта ви предупредх и двамата да спрете с обидите и закачките.
Manchester United 8)
Аватар
ReDBuLL_Bg
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 301
Регистриран на: 04 Юли 2015, 03:03
Местоположение: София
Име в игра: ReDBuLL
Skype: ....

Re: оплакване от redbull

Мнениеот Admin » 15 Май 2017, 12:50

Излишно оплакване.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming


Назад към Други

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


cron