Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Засечен

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Засечен

Мнениеот EsCapE » 09 Яну 2018, 20:40

Да съм казал, че в всички админи са "мишки" Кога изобщо съм използвал такава дума! Или ти реши да си изсмучеш нещо от пръстите?
Да, има много некомпетентни и некадърни админи тук, за съжаление ти си ми пръв в класацията. Но има има много, доказали се, че разбират играта. Да ти ги подредя във възходящ ред?

Ако обичаш, не ми приписвай думи или изрази които не съм употребил.
И не съм ти никакъв колега, махнал съм си правата и съм се баннал от сървърите, ако не си разбрал.

п.п. Може да ме баннете и от форума. Ако толкова ви боли от истината. Но тя е очевадна. Не може в тези сървъри, които бяха едни от най добрите в БГ, сега да няма хора, само админи. С изключение на ГГ, до някъде. А в някакви измислени сървъри, да има на обяд или в 00.00 часа вечер, по 20 + играча. Да не говорим за най играното време от 19.00 до към 23.00 когато са пълни. Това нормално ли е! За мен не е. Относно админите, аз не съм някой който да ги избира, но пък мога да преценявам от моята гледна точка. Не казвам, че е правилна, но то се вижда.
Стефане, нямам нищо лично към теб, но си слаб играч и още по слаб админ. Дали ми се сърдиш, ми е все тая. Не ме провокирай да качвам демота с изцепките ви, че ще стане една....
Смятам да спра до тук. Толкова време го пазя за себе си, искам и така да си остане.

Офтопик:
Цеци, горното не се отнасяше за теб, извинявай, че го прие така. Не ми се пише, пост след пост.
EsCapE
 
Предупреждения: 0

Re: Засечен

Мнениеот Faster » 09 Яну 2018, 21:16

EsCapE написа:Да съм казал, че в всички админи са "мишки" Кога изобщо съм използвал такава дума! Или ти реши да си изсмучеш нещо от пръстите?
Да, има много некомпетентни и некадърни админи тук, за съжаление ти си ми пръв в класацията. Но има има много, доказали се, че разбират играта. Да ти ги подредя във възходящ ред?

Ако обичаш, не ми приписвай думи или изрази които не съм употребил.
И не съм ти никакъв колега, махнал съм си правата и съм се баннал от сървърите, ако не си разбрал.

п.п. Може да ме баннете и от форума. Ако толкова ви боли от истината. Но тя е очевадна. Не може в тези сървъри, които бяха едни от най добрите в БГ, сега да няма хора, само админи. С изключение на ГГ, до някъде. А в някакви измислени сървъри, да има на обяд или в 00.00 часа вечер, по 20 + играча. Да не говорим за най играното време от 19.00 до към 23.00 когато са пълни. Това нормално ли е! За мен не е. Относно админите, аз не съм някой който да ги избира, но пък мога да преценявам от моята гледна точка. Не казвам, че е правилна, но то се вижда.
Стефане, нямам нищо лично към теб, но си слаб играч и още по слаб админ. Дали ми се сърдиш, ми е все тая. Не ме провокирай да качвам демота с изцепките ви, че ще стане една....
Смятам да спра до тук. Толкова време го пазя за себе си, искам и така да си остане.

Офтопик:
Цеци, горното не се отнасяше за теб, извинявай, че го прие така. Не ми се пише, пост след пост.


Аз предлагам да ги качиш .
П.п:
Тук и извън играта ти спечели уважението ми и това ще остане така каквото и да се говори .
Ескайп е бил винаги строг , но справедлив не го забравяйте до преди две години с него се нареждахме и го мислих за гадняр , но осъзнах че гадняра бях аз . Сега вие помислете дали не сте заслужили това .
За това го моля да си качи доказателствата.
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: Засечен

Мнениеот EsCapE » 09 Яну 2018, 21:30

Моите уважения, но точно тук, в отворена тема, няма да го направя. Надявам се, да няма нужда изобщо да го правя.
Нещата са лични, ако има нещо, ще си го изясняваме на ЛС, с който има желание.
Никой не е длъжен да ни чете, а и не трябва.
EsCapE
 
Предупреждения: 0

Re: Засечен

Мнениеот EsCapE » 09 Яну 2018, 22:38

Loud написа:Нямах прехвърлени права към въпросния час, чист айм не ми е нужно да го гледам 20 минути, да го разбера с кво е, просто гледах дали ще прави он офф, чист айм давам ти гаранция, Ескейп нищо лично колега, трябва ти почивка :)

Ти май не ме разбра! Аз те похвалих за добре свършената работа :) Това за зелето, не се отнасяше за теб, та ти дори нямаше права.
Относно почивката, аз съм си я взел от сървърите, скоро и от форума :D

Интересно, защо всичко приемате като сарказъм!!! Сигурно проблема е в мен, трябва да го обяснявам максимално елементарно за да го разберете.
EsCapE
 
Предупреждения: 0

Re: Засечен

Мнениеот ReDBuLL_Bg » 10 Яну 2018, 12:53

сигурно имаш нещо скрито и за мен,няма начин да нямаш някоия моя изцепка хаха ":Д .Жив и здрав братле
Manchester United 8)
Аватар
ReDBuLL_Bg
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 301
Регистриран на: 04 Юли 2015, 03:03
Местоположение: София
Име в игра: ReDBuLL
Skype: ....

Re: Засечен

Мнениеот dzak » 10 Яну 2018, 14:10

Демото е кратко и забива. Не мога даже да определя на кой лагва повече - админа или играча.
Мен наистина е трудно да ме убедите, че има айм. Дори последната врътка, преди да мине админа спектатор, има повече айм отколкото играча. Трябвало е още време да постоиш да го погледаш.
Кои моменти точно те съмняват?
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС

Re: Засечен

Мнениеот SNAIP » 10 Яну 2018, 16:13

dzak написа:Демото е кратко и забива. Не мога даже да определя на кой лагва повече - админа или играча.
Мен наистина е трудно да ме убедите, че има айм. Дори последната врътка, преди да мине админа спектатор, има повече айм отколкото играча. Трябвало е още време да постоиш да го погледаш.
Кои моменти точно те съмняват?



Демото е супер убедително. Ползването на айм е вън от съмнение, а подобен коментар само ме учудва! Понеже нямам достъп до IP на хакера, иначе щях на момента да му добавя бан. Това не трябва да е така. Има начин ip с права да бъдат скрити.
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Пенсиониран от CS 1.6
Аватар
SNAIP
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 808
Регистриран на: 04 Юни 2013, 18:13
Местоположение: Лом
Име в игра: SNAIP
Skype: snaip_lom

Re: Засечен

Мнениеот totalninety » 10 Яну 2018, 17:43

Аз aim не виждам. Виж, за wh по-може да има съмнения, но аз не бих поставил бан
totalninety
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 556
Регистриран на: 01 Юли 2012, 11:50
Име в игра: Monsieur Mangetout

Re: Засечен

Мнениеот RacistPenguin » 10 Яну 2018, 18:18

Аз оставам с впечатление, че гледаме различни демота... няколко човека са убедени, че има aim, аз гледам - няма такова нещо. Един съмнителен фраг няма. WH трудно да се каже, от време на време гледа в стените все едно вижда нещо, но реално се оказва, че там хора няма. И понякога излиза с мерник директно върху противника, което по-скоро бих отдал на познаване на играта и/или късмет... така че съм склонен да кажа, че по-скоро няма wall. Със сигурност играе със звук, но това не е против правилата.

Освен това и не виждам смисъл да играе с хак. Дори и теорията за aim в началото и изключването му да е вярна - той продължава да си играе добре и "без хака", което малко обезсмисля евентуалното му наличие. Е, хора всякакви, но обикновено човек, който може да играе на това ниво не би пуснал хак. Поне от моя гледна точка.
Аватар
RacistPenguin
Gold V.I.P.
Gold V.I.P.
 
Предупреждения: 0
Мнения: 114
Регистриран на: 21 Ное 2017, 23:53
Име в игра: Human is dead. Mismatch.

Re: Засечен

Мнениеот Loud » 10 Яну 2018, 18:38

Аз го банвам по моя отговорност, наличие на айм има в началото се вижда, след като мина спец също има момент и след това е он офф
Аватар
Loud
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 57
Регистриран на: 10 Фев 2015, 22:27
Име в игра: Zhidich
Skype: uniquelaw7

ПредишнаСледваща

Назад към Наложени банове

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


cron