Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Демо за ПРЕГЛЕД !!!!

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Демо за ПРЕГЛЕД !!!!

Мнениеот Mrusnica » 05 Ное 2016, 17:29

BARCELONA FAN написа:В началото на демото убийствата в базата на Т. Първото: когато Т беше зад стената, играча си го знаеше къде е и не го скри. Следващите две когато двама Т са зад кашона. В мига, в който убива първия проблясва светлина от флаш или смоук и той си го убива все едно има очите на орел. Или пък е случайност и аз имам спешна нужда от очен лекар? По-късно когато убива двама Т на изхода тунела. Айде, добре първия го знаеше, че идва, ами втория? Как в момента, в който се показа умря????? Да не би да имаме гений и да си мислим, че е с хак? Ами последното убийство? И то сигурно ще да е "СЛУЧАЙНО". Е на фона на цялата тая случайна случка - поставям бан без да се замислям. Веднага ли да го направя или да чакам още разсъждения?



Лично аз ще те оборя и ще споря за този бан...
предоставените демоната не са достатъчно показателни...играя на звук и мога да опиша съмнителните моменти, единствения съмнителен който остана вече е за просволутия смоук а не флаш който гръмва до него, тогава или стреля пробно или вижда противника....
но за две предоставени демота и за 1-2 съмнителни момента на който се чува било то че съотборниците му са позиционирани и стрелят или че противника стеля и се издава (специално за там където говориш, че няма как да го знае). Не е хубаво да оборвам мнение на колега но за БАН още за мен това не е достатъчно...
Пусни си звука и прегледай детайлно демото и отново прецени, бана е най-лесната работа ип ник и лети...
В момента въпросния играч се наблюдава от няколко човека в сървъра, или сме некадърни и не виждаме, или въпросния е някакъв спец скриптър.
Изображение
Аватар
Mrusnica
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 619
Регистриран на: 04 Юли 2012, 12:16
Местоположение: Бургас
Име в игра: Mrusnica
Skype: the_love600

Re: Демо за ПРЕГЛЕД !!!!

Мнениеот BARCELONA FAN » 06 Ное 2016, 14:24

А, ама тя играта се играела със звук ли? Извинявам се... не го знаех! Коментара ти е втори опит за заяждане с мен, първия път си затворих очите, но сега го смятам за подигравателно. Защо пък не като толкова разбираш да те оставим сама в Екип Банове? Та сега по същество - нямам какво повече да кажа по темата. Остана да изчакам мнението на СНАЙП, другите мнения, на които държа се изказаха. Така, докато чакам ще отида да си купя звук, след това ще го пусна и да се надявам няма да забравя да си запиша час при очен лекар, па дано ми направи очите мощни. :) (giggle)
КОЛКОТО И ПАРИ ДА ИМАШ, КЛАСА НЕ МОЖЕШ ДА СИ КУПИШ!!!
Аватар
BARCELONA FAN
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 611
Регистриран на: 07 Сеп 2012, 03:15
Име в игра: B A R C E L O N A F A N
Skype: bellaview

Re: Демо за ПРЕГЛЕД !!!!

Мнениеот EsCapE » 06 Ное 2016, 15:41

BARCELONA FAN написа:А, ама тя играта се играела със звук ли? Извинявам се... не го знаех! Коментара ти е втори опит за заяждане с мен, първия път си затворих очите, но сега го смятам за подигравателно. Защо пък не като толкова разбираш да те оставим сама в Екип Банове? Та сега по същество - нямам какво повече да кажа по темата. Остана да изчакам мнението на СНАЙП, другите мнения, на които държа се изказаха. Така, докато чакам ще отида да си купя звук, след това ще го пусна и да се надявам няма да забравя да си запиша час при очен лекар, па дано ми направи очите мощни. :) (giggle)


Много си лош! :D :D :D
Пък аз си мислех, че съм най-лошият тук! Искаш да си пръв във всичко, не е честно (doh)
EsCapE
 
Предупреждения: 0

Re: Демо за ПРЕГЛЕД !!!!

Мнениеот valkata12 » 06 Ное 2016, 17:16

На ви още 1 демо дет убива докато е флаш + на места ги знае... Вие седете и спорете аз накрая, като го хвана с още съмнителни моменти си му лепя бана, защото с вас напредък няма да има!!
http://dox.bg/files/dw?a=a27b2960e1
valkata12
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 350
Регистриран на: 23 Сеп 2013, 20:04
Име в игра: ,
Skype: ,

Re: Демо за ПРЕГЛЕД !!!!

Мнениеот valkata12 » 06 Ное 2016, 18:04

На ви демо и от гг не е дълго лгедайте го! Как ги знае от къде му идват и се обръща, като там е меле и не е възможно със соунд...
http://dox.bg/files/dw?a=ed5930601c
valkata12
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 350
Регистриран на: 23 Сеп 2013, 20:04
Име в игра: ,
Skype: ,

Re: Демо за ПРЕГЛЕД !!!!

Мнениеот EsCapE » 06 Ное 2016, 18:07

Токущо го баннах, чакам оплакване. :)
И спри с качването на демота, няма смисъл ;)
Валка, усещаш хакерите, време ти е за екип банове (clap)
EsCapE
 
Предупреждения: 0

Предишна

Назад към Прегледани демота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


cron