Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Демо за ПРЕГЛЕД !!!!

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Демо за ПРЕГЛЕД !!!!

Мнениеот valkata12 » 23 Окт 2016, 11:17

Искам сериозно да се обърне внимание към този играч Валентин13идруги числа! Вижда през сълзатворния гас и на неговото демо се вижда, че не ме вижда през димката, а глава ми бие, а и сам си мята димките в краката... Изгледайте цялото демо!!! Това с димката се случва накрая на мапа, а като е с авп ги стреля , преди да се покажат ...
демото му : http://dox.bg/files/dw?a=cae6a08120
valkata12
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 350
Регистриран на: 23 Сеп 2013, 20:04
Име в игра: ,
Skype: ,

Re: Демо за ПРЕГЛЕД !!!!

Мнениеот valkata12 » 23 Окт 2016, 11:17

valkata12 написа:Искам сериозно да се обърне внимание към този играч Валентин1337! Вижда през сълзатворния гас и на неговото демо се вижда, че не ме вижда през димката, а глава ми бие, а и сам си мята димките в краката... Изгледайте цялото демо!!! Това с димката се случва накрая на мапа, а като е с авп ги стреля , преди да се покажат ... А И + ТОВА Е СЪС СТЕАМ ! Но стеам бил от диск не е я купувал
демото му : http://dox.bg/files/dw?a=cae6a08120
valkata12
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 350
Регистриран на: 23 Сеп 2013, 20:04
Име в игра: ,
Skype: ,

Re: Демо за ПРЕГЛЕД !!!!

Мнениеот mrtv » 23 Окт 2016, 11:44

Прегледах демото и смятам, че през цялото време играта не е чиста. Да не говорим за фрага през смоук. И между другото това, че е със стийм не пречи да си пусне хак. Хората измислиха всичко. Екип банове да обърне внимание на времето между показването на играчите и неговата стрелба.
Аватар
mrtv
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 304
Регистриран на: 26 Дек 2012, 13:05
Местоположение: Czech Republic
Име в игра: mrtv
Skype: edko.vasilev

Re: Демо за ПРЕГЛЕД !!!!

Мнениеот EsCapE » 23 Окт 2016, 12:41

Не си направих труда да изгледам цялото демо, няма смисъл. Играча е Уал.
EsCapE
 
Предупреждения: 0

Re: Демо за ПРЕГЛЕД !!!!

Мнениеот Mrusnica » 23 Окт 2016, 15:22

EsCapE написа:Не си направих труда да изгледам цялото демо, няма смисъл. Играча е Уал.



Не знам как ги преценята така нещата от малко гледане!
Не искам да прозвучи като заяждане или че успорвам преценката ви, но имаше 1-2 съмнителни убииства където се чуваха къде са другите играчи, отделно не знам дали забеляза че постояно се ослушва кой от къде идва.

1. Едно съмнително убйство в тунела на играча в който беше застанал в ъгъла към тяхната база.
- имаше от неговия теам човек който го стреляше.....
2. Уби на няколко пъти Валката
- тропаш адски много като отиваш на някъде, чуваш се много
3. димки и аз пускам и има моменти в който се вижда зависи как е концентриран димът така да го наречем.
- играя на 1920х1080 и гамата и яркоста са ми на макс.

Аз не виждам игра с Wall за вас не знам, да се искажат и другите колеги.
Изображение
Аватар
Mrusnica
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 619
Регистриран на: 04 Юли 2012, 12:16
Местоположение: Бургас
Име в игра: Mrusnica
Skype: the_love600

Re: Демо за ПРЕГЛЕД !!!!

Мнениеот dzak » 23 Окт 2016, 15:23

Довечера ще кача още едно негово демо от снощи, защото имаше доста съмнение за wallack. На него ще се убедиш, че не чува хората зад него, а само тези в полезрение.
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС

Re: Демо за ПРЕГЛЕД !!!!

Мнениеот valkata12 » 23 Окт 2016, 15:28

Mrusnica написа:
EsCapE написа:Не си направих труда да изгледам цялото демо, няма смисъл. Играча е Уал.



Не знам как ги преценята така нещата от малко гледане!
Не искам да прозвучи като заяждане или че успорвам преценката ви, но имаше 1-2 съмнителни убииства където се чуваха къде са другите играчи, отделно не знам дали забеляза че постояно се ослушва кой от къде идва.

1. Едно съмнително убйство в тунела на играча в който беше застанал в ъгъла към тяхната база.
- имаше от неговия теам човек който го стреляше.....
2. Уби на няколко пъти Валката
- тропаш адски много като отиваш на някъде, чуваш се много
3. димки и аз пускам и има моменти в който се вижда зависи как е концентриран димът така да го наречем.
- играя на 1920х1080 и гамата и яркоста са ми на макс.

Аз не виждам игра с Wall за вас не знам, да се искажат и другите колеги.

За тропането остави, ама за димката той ми и каза, че е научкал и ми е писал "гг" и дори преди да се покажат ги стреля, нека и другите се изкажат и дзак да качи неговото демо :)
valkata12
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 350
Регистриран на: 23 Сеп 2013, 20:04
Име в игра: ,
Skype: ,

Re: Демо за ПРЕГЛЕД !!!!

Мнениеот EsCapE » 23 Окт 2016, 16:12

Mrusnica написа:
EsCapE написа:Не си направих труда да изгледам цялото демо, няма смисъл. Играча е Уал.



Не знам как ги преценята така нещата от малко гледане!
Не искам да прозвучи като заяждане или че успорвам преценката ви, но имаше 1-2 съмнителни убииства където се чуваха къде са другите играчи, отделно не знам дали забеляза че постояно се ослушва кой от къде идва.

1. Едно съмнително убйство в тунела на играча в който беше застанал в ъгъла към тяхната база.
- имаше от неговия теам човек който го стреляше.....
2. Уби на няколко пъти Валката
- тропаш адски много като отиваш на някъде, чуваш се много
3. димки и аз пускам и има моменти в който се вижда зависи как е концентриран димът така да го наречем.
- играя на 1920х1080 и гамата и яркоста са ми на макс.

Аз не виждам игра с Wall за вас не знам, да се искажат и другите колеги.


Гледай отиването му към Б, мисля, че беше на втората или третата врътка. Човека много ясно видя през стената, че тези които са в тунела се спират и отиват Х. Тръгна да се връща, даже стреля през стената, уж за проверка. Дори не си гледа радара, за да види, че там има Контри които чакат. Не ми се пише повече, кой видял, видял. Повтарям играча е Уал-хак. По- късно ще изгледам цялото демо и ще ти извадя, ако трябва всичките му моменти, както прави Снайп :)

п.п. Мръсница, да за някои не ми е нужно да ги гледам дълго, за други ми трябват и няколко часа. Без никаква нотка на заяждане към теб.
EsCapE
 
Предупреждения: 0

Re: Демо за ПРЕГЛЕД !!!!

Мнениеот valkata12 » 25 Окт 2016, 20:59

Ъп.. :)
valkata12
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 350
Регистриран на: 23 Сеп 2013, 20:04
Име в игра: ,
Skype: ,

Re: Демо за ПРЕГЛЕД !!!!

Мнениеот CSKA HOOLIGANS » 25 Окт 2016, 23:56

Ми аз не разбирам много ,ама според мене е Wallhack.... нека накой от екип банове го прегледа,ако възможно и удобно разбира се :) ама цялото демо. (handshake)
Синьо бяло в черен кръг и три букви главни! (h) (h)
CSKA HOOLIGANS
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 120
Регистриран на: 29 Май 2016, 18:36
Местоположение: Бургас
Име в игра: BulgarianTeamAtanZvqra.ltd
Skype: на ЛС

Следваща

Назад към Прегледани демота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


cron