Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Демо за ПРЕГЛЕД !!!!

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Демо за ПРЕГЛЕД !!!!

Мнениеот valkata12 » 01 Ное 2016, 23:01

Ъп
valkata12
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 350
Регистриран на: 23 Сеп 2013, 20:04
Име в игра: ,
Skype: ,

Re: Демо за ПРЕГЛЕД !!!!

Мнениеот EsCapE » 02 Ное 2016, 09:33

И да ъпваш, файда май няма. Пет админа са се изказали по това демо и само един от екип банове! Можеш спокойно да я изтриеш, до следващата такава. Искаш мнение, почти никой не си прави труда да ти обърне внимание, заети хора, какво да направиш. Ма ти си качвай демота и чакай....
Слагай му бан, грешен, правилен, няма значение щом те съмнява. Така със сигурност ще ти обърнат внимание когато играча се оплаче.
EsCapE
 
Предупреждения: 0

Re: Демо за ПРЕГЛЕД !!!!

Мнениеот Mrusnica » 02 Ное 2016, 12:47

EsCapE написа:И да ъпваш, файда май няма. Пет админа са се изказали по това демо и само един от екип банове! Можеш спокойно да я изтриеш, до следващата такава. Искаш мнение, почти никой не си прави труда да ти обърне внимание, заети хора, какво да направиш. Ма ти си качвай демота и чакай....
Слагай му бан, грешен, правилен, няма значение щом те съмнява. Така със сигурност ще ти обърнат внимание когато играча се оплаче.



За жалост много от "колегите" са загубили интерес да следят форума и да обсъждат каквото и да било...
както писах и преди не е хак, много пъти е влизал в сървъра и винаги го наблюдавам и не е wall.
Валка ти и предния път ги чака, два часа да ги гледаш за wall и накрая се наиграха и излязоха...не виждам как потребители играещи на слух за вас са хак, пусни си демото ако трябва още 100 пъти за да видиш че се чува та и да видим къде следи даден играч. Ако искаш дори си го пусни с хак да го гледаш ако ще ти е по- лесно....
Изображение
Аватар
Mrusnica
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 619
Регистриран на: 04 Юли 2012, 12:16
Местоположение: Бургас
Име в игра: Mrusnica
Skype: the_love600

Re: Демо за ПРЕГЛЕД !!!!

Мнениеот mrtv » 02 Ное 2016, 12:54

За жалост колежката е права донякъде. Обаче има и такива които доста умело се прикриват при играта с непозволени средства в случая (wall hack), за което аз съм сигурен, че е така, но това си е моето мнение. Да, в играта му има и звук и мога да кажа, че доста добре се ориентира по него, познава и картата, което е още един плюс. Относно гледането на демота с wall hack - не го правете, защото ще се объркате още повече и със сигурност преценката ви ще бъде грешна. Казвам това, защото мога да заявя, че имам опит относно играчи, сървъри, вериги, хакове и така нататък. Някой стари колеги могат да потвърдят.
Аватар
mrtv
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 304
Регистриран на: 26 Дек 2012, 13:05
Местоположение: Czech Republic
Име в игра: mrtv
Skype: edko.vasilev

Re: Демо за ПРЕГЛЕД !!!!

Мнениеот EsCapE » 02 Ное 2016, 14:55

Това, че си е пуснал звука и все още се "учи" да играе на звук, не оправдава играта му с уал. Може и да съм се заблудил, може наистина човека да е чист..... уал със слушалки :D
Не споря и не оспорвам вашата преценка. Питате, гледам, отговарям.
Тепърва да се учим да разпознаваме хакове! Отворете нов раздел: Как да научим админите си да разпознават хакове. И там да си качваме демота и да си обясняваме един на друг.

п.п. И преди да почнете да ме плюете, поставил съм над 300 бана ( може да са и повече) за последните 2 години тук. От тях 99% са за игра с уал. Имам един грешен, от недоглеждане и той е на Редбула :) , за което съм му се извинил.
EsCapE
 
Предупреждения: 0

Re: Демо за ПРЕГЛЕД !!!!

Мнениеот valkata12 » 02 Ное 2016, 17:46

Ето още 1 демо , това е правено от мен пуснете го от 14-тата минута и гледайте..После където минава през с Х с авп му мятат флаш, но въпреки него, мисля че пак виждаше,защото подмести ,а и докато беше флешнат стреляша с пистолета точно , където се мести и противника мерника и стреля, специално съм забавял кадрите, после като съм го гледал отново и за мен не е чист играч, демото не е много , защото той излезе :)
http://dox.bg/files/dw?a=aa396a529e
valkata12
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 350
Регистриран на: 23 Сеп 2013, 20:04
Име в игра: ,
Skype: ,

Re: Демо за ПРЕГЛЕД !!!!

Мнениеот Mrusnica » 02 Ное 2016, 17:53

ето и неговото демо от днес, ще го прегледам после като ми остане малко време
http://dox.bg/files/dw?a=804f5efc15



п.с. Прегледах отново и това демо и не виждам потребителя да играе с wall
не знам къде точно виждате хак...на дима където прави убийства се виждат. Валка напиши ми кое мислиш за съмнително...! А другите като твърдите че е хак поне подчертавайте кое ви съмнява, ако трябва пак ще прегледам.
Изображение
Аватар
Mrusnica
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 619
Регистриран на: 04 Юли 2012, 12:16
Местоположение: Бургас
Име в игра: Mrusnica
Skype: the_love600

Re: Демо за ПРЕГЛЕД !!!!

Мнениеот EsCapE » 02 Ное 2016, 19:16

Виж погледни първото демо, гледай го без да мислиш дали е хак или не. Все едно играеш ти. Специално отиването му към Б. Ако беше ти, аз, Валката и т.н. Щеше да продължиш или да останеш там. Той се спира ( вижда през стената, че Т минават тунела към Х и бърза да слезе там за да ги вземе, евентуално, но не гледа радара за да види че там има негови играчи. Няма стъпки, няма звук. Как разбра, че отиват там и в тунела вече няма никой. И да, стреля през стената не за проверка, а съвсем целенасочено. Имаше и други неща, трябва пак да видя демото.
EsCapE
 
Предупреждения: 0

Re: Демо за ПРЕГЛЕД !!!!

Мнениеот EsCapE » 02 Ное 2016, 21:55

Валка, убийството през флаша, чуваш се както ти, така и съотборника ти. Играча слухти, познава мапа и залага на това, че има много изиграни минути на този мап, знае и какво може да очаква следващият рунд. Демото което е качила единственната май вече от екип банове, също гледах. Там има два фрапиращи момента. Единият е на стълбите, другият е когато отива от Х към базата на Т. Е как "виждаш" двамата пред теб, а не чуваш Терориста който е зад теб в тунела на стълбите към Б. Вижте му мерника, начина по който се движи и т.н. Мислех си, че е On/off но май постоянно си е on. Опитва се да се пази когато го гледат, но си личи.
Нека и други да гледат, както демото на Валката така и демото на играча. Може да бъркам, случва се.

п.п. Вальо, като правиш демо на някой, прави го като си спектатор. Така гледаме теб и Yeah в частност :D Утре и вас можем да ви пишем в графата Уал-хак. Yeah даже и AIM. Шегувам се за последните две.
EsCapE
 
Предупреждения: 0

Re: Демо за ПРЕГЛЕД !!!!

Мнениеот Mrusnica » 02 Ное 2016, 22:02

EsCapE написа:Виж погледни първото демо, гледай го без да мислиш дали е хак или не. Все едно играеш ти. Специално отиването му към Б. Ако беше ти, аз, Валката и т.н. Щеше да продължиш или да останеш там. Той се спира ( вижда през стената, че Т минават тунела към Х и бърза да слезе там за да ги вземе, евентуално, но не гледа радара за да види че там има негови играчи. Няма стъпки, няма звук. Как разбра, че отиват там и в тунела вече няма никой. И да, стреля през стената не за проверка, а съвсем целенасочено. Имаше и други неща, трябва пак да видя демото.


Тука мен не ме намисай, ако бях аз щях да се ослушам кой на къде какво и тогава да ходя на Б по принцип така правя, дори и когато вървя към Б вървя така че да чуя ако някой минава тунел...и на моите слушалки се чува...явно имам някакъв sound hack...
Мнението ми е, че момчето е чисто. Да гледат и другите колеги от Екип Банове и да дават мение....аз моето го дадох виж и другото демо.. днес което му поисках защото Валката отново взе да пише че не е чист..
Изображение
Аватар
Mrusnica
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 619
Регистриран на: 04 Юли 2012, 12:16
Местоположение: Бургас
Име в игра: Mrusnica
Skype: the_love600

ПредишнаСледваща

Назад към Прегледани демота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


cron