Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Предложение за премахване на аутокик от mgggtp

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

премахване на аутокик от mgggtp да/не

Да се премахне
3
43%
Да не се премахне
4
57%
 
Общо гласове : 7

Re: Предложение за премахване на аутокик от mgggtp

Мнениеот Siska » 03 Юли 2018, 03:33

Ще почакам да обясниш с какво би помогнало това и какъв е смисъла. Дотогава съм против. :)
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 529
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

Re: Предложение за премахване на аутокик от mgggtp

Мнениеот MORTAL » 03 Юли 2018, 08:23

AFK Kicker-а ли имаш предвид? Защо да се маха? Афк-тата само пречат на играта, не дават левел като ги убиваш, а масово играчите инстинктивно стрелят по тях, вместо по друг противник. По-добре е да ги няма.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Предложение за премахване на аутокик от mgggtp

Мнениеот Siska » 03 Юли 2018, 17:30

Помислих , че за high ping-a става въпрос, но сега разбрах.
На този етап от развитието на сървъра може би е добре да ги има аверите go6o и другите, за да изглежда сървъра по-пълен и т.н. :)
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 529
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

Re: Предложение за премахване на аутокик от mgggtp

Мнениеот Faster » 03 Юли 2018, 19:26

Ако беше чел достатъчно правилника е забранено да се седи афк и спекатор , в другите сървъри таккива хора ги кикваме , а щом този сървър е от нашата верига това се отнася и за него . Ако е плъгина от останалите сървъри , той започва да работи при над двама играча , когато е сам някой не го бара ( не се включва ) . Седял съм по 40 минути в обикновения гг без да ме е барнал , вече ако може да се донастрои , на колко човека да се включва , че да се съобразят с това , че ти пречи е друг въпрос , но за махането на такъв плъгин не съм никак съгласен , при положение , че е забранено както казах седенето афк или спектатор .
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: Предложение за премахване на аутокик от mgggtp

Мнениеот Faster » 03 Юли 2018, 21:12

IA3I написа:Чувал съм го някъде това правило - но тука говорим за празен до полу-празен сървър - какво ще кажеш да нарушим правилата точно в тая им част за да привлечем играчи ? И аз вися и по някое време ме киква - не съм сигурен на колко минути е настроен но е настроен.

Ако си сам и те киква значи или не е същия като в обикновения гг или иска донастроиване , против съм нарушаване на правилата , както ги научиш играчите в началото така и ще си останат , дори в обикновения гг все още има стари играчи които мрънкат и се тръшкат въпреки , че знаят правилото , представи си за новите пускаш ги да си седят и после почваш да ги наказваш и пак си отиват , трябва да научат правилата , както в останалите така и в този сървър .
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: Предложение за премахване на аутокик от mgggtp

Мнениеот BeTePuHaP » 03 Юли 2018, 21:13

Незнам на колко време те рита автоматично, но аз редовно го правя като те чакам 2 мин. и не отговориш в чата. Това съгласно правилата, които цитира BUNNY.
По темата, гласувал съм да се махне автокик-а, защото смятам, че е добре като влизаш с "приятелите" обаче поне един да играе, когато влезе някой (nod) Иначе няма смисъл от "бурета", както им казваш.
Аватар
BeTePuHaP
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 407
Регистриран на: 22 Дек 2011, 01:32
Име в игра: [nuPuHcko] BeTePuHaP

Re: Предложение за премахване на аутокик от mgggtp

Мнениеот Siska » 03 Юли 2018, 23:50

Според мен на този етап не е излишно да има спектатори. Някои си почиват на определени карти и после пак влизат, а някои ги няма , но не са излезли от играта. Обаче така сървъра изглежда по-пълен. Между другото някои вериги използват това със спектаторите , за да им изглеждат пълни сървърите вечер, когато има много по-малко играчи.
От известно време насам спрях да киквам спектатори. Пък и в повечето случаи са наши хора, редовни играчи и т.н.
Админ спектатор като стои отдолу също мисля , че не трябва да го кикваме, дори и да не е пред компа. Нека да стои за респект. Те хората не знаят дали дадения админ гледа или спи, или пък е излязъл от вкъщи и т.н. :)
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 529
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

Re: Предложение за премахване на аутокик от mgggtp

Мнениеот BeTePuHaP » 04 Юли 2018, 00:27

И другата гледна точка, някой се вихри с хака и админа стои и го "гледа". Какво да си мислят играчите тогава? Това е дискутирано в други теми. Админа или е на линия или не. Това правило е мислено, а не е току така!
Спектаторите (нямам впредвид админи) не са проблем в тези сървъри (DM, GGTP), но в дъста не ги толерирам много. Всичко зависи де, но имаше една групичка влизаха и един минаваше спек. Това от своя страна доста подобряваше играта на някои от тях. Някак си подсказваха, че като ритна наблюдателя и се сърдеше чак :D
Имам друга дилема... влизат двама само да си чатят предимно |( , като вляза "съотборника" го играе ръчна спирачка и подскача насам натам. Другия сътветно сменя оръжията по-лесно. Какво правим в този случай? Влизат и в ДМ, там не е такъв проблем.
Аватар
BeTePuHaP
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 407
Регистриран на: 22 Дек 2011, 01:32
Име в игра: [nuPuHcko] BeTePuHaP

Re: Предложение за премахване на аутокик от mgggtp

Мнениеот MORTAL » 04 Юли 2018, 08:12

IA3I написа:Може ли да внесем една поправка в правилата (афк забранено освен ако не си сам)

То главно заради това е забранено. Стоят по цяла нощ известно време, а после пускат кандидатура, с много 'изиграни' часове в сървъра. Хубавото е, че в Gametracker броят и фраговете, та като сметнем правят по 1-2 фрага за 7-8 часа :D Ти ако стоиш и чакаш някой да влезе, пък мести се насам-натам през няколко минути, за да не те изритва.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Предложение за премахване на аутокик от mgggtp

Мнениеот Admin » 05 Юли 2018, 09:37

Афк - тата пречат, особено в гг сървър, колят ги и минават на следващо ниво.
За спец, да стои играч който се опитва да развива сървъра, не съм против, аз също го правя, като имам възможност.

п.п. Дори аз съм взимал игра като заколих афк, разбрах след това, не е ок.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4096
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming


Назад към Предложения за CS MegaGaming TeamPlay

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта