Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Дзак, ако обичаш не ми трий или заключвай оплакванията

Изображение Форумно кошче

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Дзак, ако обичаш не ми трий или заключвай оплакванията

Мнениеот EsCapE » 16 Яну 2018, 23:59

Дзак, ти бъзикаш ли се! Пускам оплакване срещу явно нарушение на админ, а ти ми заключваш темата!
Ти нормален ли си!
В момента съм обикновен потребител и имам право на мнение, оплакване и т.н. За това е този форум, а не да ти чешам егото. Ясен ли съм или да си разваля отношенията с Люси и всички тук и да ви кача простотиите в Youtube?
Сега по темата която ти заключи, по някакви си твой правила.
'Играча е редовен, има си приказка с останалите в сървъра, мисля, че може да му се даде възможност да се докаже. Аз съм, ЗА.' Да, това съм написал, но четеш ли изобщо: Играча е редовен, има си приказка с останалите в сървъра, мисля, че може да му се даде възможност да се докаже. Аз съм, ЗА.
Да му се ДАДЕ ВЪЗМОЖНОСТ. Някъде да съм си дал безрезервно подкрепата за някой който виждам от един месец в сървърите?
А това: На такива като теб оплакванията даже не трябва да се разглеждат. Когато имаше времето можеше да направиш нещо по този въпрос. Сега просто "лаеш"", както много други, които минаха и заминаха." Е пълно малоумие от твоя страна. Просто не мога да повярвам, че ти си го написал.
Аз съм тук, точно от толкова време, отколкото и ти, даже малко повече. Единственото което правиш ти, е да влизаш от дъжд на вятър и да си коригираш темите, така както на теб ти е угодно. Да не говорим за другите ти изцепки.
Научи се, че потребителя (играча) в сървърите е по важен от егото и цвета ти във форума.

И сега какво следва, бан от форума? Защото ви се казват истини които са ви до болка познати, но ги премълчавате. Зор за червения цвят :) Няма значение, че сървърите са празни. Специално ти Дзак, за толкова години, какво направи за тези сървъри, освен да гониш хора и да триеш мнения! Не ми отговаряй, всички знаем.
Последна промяна EsCapE на 17 Яну 2018, 00:21, променена общо 1 път
EsCapE
 
Предупреждения: 0

Re: Дзак, ако обичаш не ми трий или заключвай оплакванията

Мнениеот Faster » 17 Яну 2018, 00:20

Човек който е бил рамо до рамо със нас и е помагал също като нас и сега макар да е обикновен потребител ,заслужава уважение или всичко се води до това кой каква оцветка е във форума ?
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: Дзак, ако обичаш не ми трий или заключвай оплакванията

Мнениеот dzak » 17 Яну 2018, 00:25

Кош.
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС


Назад към RecycleBin

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


cron