Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Да си имаме уважението

Изображение Форумно кошче

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Да си имаме уважението

Мнениеот Escape » 23 Май 2018, 21:11

Здравейте отново.

Случайно разбрах, че пак се замесва моето име (ник) в някакви странни ваши си интриги.

Ще отговоря по ред, надявам се да съм достатъчно изчерпателен и да няма недоразумения, отново.

Кокал, сложи си ръка на сърцето и кажи тогава когато според теб съм бил мъртвопиян :D че съм псувал! Да, нахраних ви порядъчно, дали пък не си го заслужихте?
Относно това дали си слаб админ, че не ставаш за екип банове, е ясно от последните няколко демота. ФАКТ! Просто констатирам.

Люси, кога съм ти казвал в ЛИЧЕН към теб чат, че ще ти крада играчи, че сървърите са на умиране и т.н. ? И да, играя в други сървъри, не виждам в това проблем. Седем години съм бил тук, без да играя и за минута на друго място. И не, не съм поканил нито ЕДИН играч от тук, да играе където и да било. Знаеш, че няма и да го направя.

Бойко, когато някой пише нещо на някого ЛИЧНО, то си остава лично. Така е м/у мъже. Ти май не си такъв. Продължаваш с интрижките си от преди години и не си се променил и на йота от това което беше. За мое огромно съжаление. Не ми отговаряй, ще ме провокираш да кажа много неща и ще излетиш от сървърите, този път за винаги.

Сами си гоните хората, кога най накрая ще го проумеете! 19.00 - 21.00 Днес. Колко хора има тук и колко има в други сървъри? С смс-и не става, отношение няма.

Върнах се за да подкрепя Седмицата, нищо повече. Мисля, че заслужава, видно от това, че вече има права, мога само да му пожелая УСПЕХ. Бъркал съм с мои предложения - Кокал и Фастера, дано да са единствените ми два грешни избора.

Не, нямам никакво намерение на този етап, да играя в Мегата. Мисля, че на всички е ясно защо.

В заключение ще ви помоля да не ме замесвате в интриги и измишльотини. Сега съм просто един потребител на вашия форум.

Благодаря за вниманието.

Офтопик:
Споко Стефчо, на този етап нямам намерение да си пускам кандидатура :D . Спи спокойно ;)
Аватар
Escape
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 118
Регистриран на: 16 Май 2018, 12:58
Име в игра: EsCapE / asdasas / Adanos
Skype: adanos7575
facebook: https://www.facebook.com/ADANOS666

Re: Да си имаме уважението

Мнениеот dzak » 23 Май 2018, 21:26

Кош by dzak.
Имаш го, не не и по този начин.
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС

Re: Да си имаме уважението

Мнениеот MORTAL » 24 Май 2018, 08:37

Дзак, извинявай, че пиша в тема която си заключил и е в коша, но как потребител 'случайно' е разбрал какво се пише в администраторския форум, че чак и цитира от там?! Има изтичане на информация, хубавото е, че знаем кой е.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Да си имаме уважението

Мнениеот SNAIP » 24 Май 2018, 09:59

Банът, който ти поставих трябваше някой да го направи доста време преди мен. Беше повече от заслужен перм. бан! Затова ти написах, че достатъчно те търпяхме. Тук сме просто любители и сме си намерили ниша за забавление. Иди
в тези пълните сървъри и техните форуми. Вероятно хората там ще проявят разбиране.
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Пенсиониран от CS 1.6
Аватар
SNAIP
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 808
Регистриран на: 04 Юни 2013, 18:13
Местоположение: Лом
Име в игра: SNAIP
Skype: snaip_lom


Назад към RecycleBin

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


cron