Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Помощ за смяна цвета на мерника

Заявки.Търся

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Помощ за смяна цвета на мерника

Мнениеот shit happens » 27 Окт 2016, 19:13

Не изключвайте факта, че при различни версии на cs-а има някакви необясними разлики. Не говоря само за steam/nosteam, а като цяло за всички различни.
За пример тоя bobcycle 0 на Escape - не работи през steam, въпреки, че е само визуализация. ;)
Аватар
shit happens
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 469
Регистриран на: 29 Юни 2013, 22:34
Име в игра: shit happens
Skype: db

Re: Помощ за смяна цвета на мерника

Мнениеот Siska » 27 Окт 2016, 19:27

Може ли да ти отнема още малко от времето и да те попитам ти какво точно написа ?
Това ли bind "h" cl_crosshair_color "50 250 50" и ако е това , каква може да е причината при мен да не работи ?
Последна промяна Siska на 27 Окт 2016, 19:34, променена общо 2 пъти
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 529
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

Re: Помощ за смяна цвета на мерника

Мнениеот EsCapE » 27 Окт 2016, 19:30

Siska написа:Може ли да ти отнема още малко от времето и да те попитам ти какво точно написа ?
Това ли bind "h" cl_crosshair_color "50 250 50" и ако е това , каква може да е причината при мен да не работи ?


това което съм качил, е част от моят userconfig.cfg
EsCapE
 
Предупреждения: 0

Re: Помощ за смяна цвета на мерника

Мнениеот Siska » 27 Окт 2016, 19:35

Моля те напиши ми точно каква е твоята команда.

Колкото до командата bobcycle за мен 0 е голяма грешка, защото играча става по нисък и на много места по картите няма да виждаш , а тебе ще те виждат. За пример давам дъст 2 като терорист се затичваш към стълбите, но преди това по дължинката се заглеждаш в посока вратата към базата на ченгетата и там понеже си по нисък не виждаш чакащия с авп , а той те вижда. Това само като пример... А пък другите команди са по желание и зависят от много неща , които няма да обсъждаме тук. Отклоних се , но въпроса ми за цвета на мерника още стои. Това за версиите на играта , обаче може и да е вярно , но не виждам , защо ще ми прави проблем за смяна на цвета ?

Пример: bind "h" cl_crosshair_color "50 250 50" така ли проработи при тебе ?

Както и да е няма значение вече, защото в един форум главния ми даде идеята да си сменям цветовете чрез цефегета.
Проблема е решен , но по друг начин. И сега темата вече е излишна, защото едвали някой ще даде друга идея.
Благодаря на всички , които се включиха да ми помагат. :)
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 529
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

Предишна

Назад към Помощ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


cron