Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

От къде сваляте MP3-ки?

Изображение Всичко НЕсвързано с Counter-Strike

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: От къде сваляте MP3-ки?

Мнениеот Faster » 16 Юни 2018, 19:02

https://www.onlinevideoconverter.com/mp3-converter
което ти хареса от тубата го минаваш от тук , което е с авторски права не го позволява за теглене и тогава си търсиш други варианти .
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: От къде сваляте MP3-ки?

Мнениеот Faster » 16 Юни 2018, 22:19

Разбирам ги , защото това им е прехраната на хората , влагат сумати труд и средства за да създадат песен .
Макар , че ако трябва да си призная само на един изпълнител си купувам музиката и то лично от него , всичко друго ... досещай се . (blush)
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: От къде сваляте MP3-ки?

Мнениеот Oh Sugar » 17 Юни 2018, 08:12

Пишеш името на песента в гоогле и downlaod и готово :D
Аз не играя аз преподавам ! bau 1 i Arctic

Изображение
Изображение

Изображение
Аватар
Oh Sugar
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 61
Регистриран на: 28 Дек 2016, 12:25
Местоположение: bau 1 i Arctic
Име в игра: .
Skype: bau 1 i Arctic
facebook: bau 1 i Arctic
Twitter: bau 1 i Arctic
google+: bau 1 i Arctic

Re: От къде сваляте MP3-ки?

Мнениеот MORTAL » 17 Юни 2018, 19:43

Youtube, Spotify. Не свалям, слушам ги онлайн. Няма нужда да си пълниш диска с музика, която я има онлайн :D
Но все пак, ако искам да си сваля нещо, тегля от един-торент-сайт.нет, вярно цели албуми са, но ако искаш, може да избереш само кои файлове да ти свали.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: От къде сваляте MP3-ки?

Мнениеот MORTAL » 18 Юни 2018, 14:43

MORTAL написа:тегля от един-торент-сайт.нет, вярно цели албуми са, но ако искаш, може да избереш само кои файлове да ти свали.

няма да каЗвам кой е торент сАйта, но е е един от Много известните. Утре ако се вгледаш добре в това което съм Написал, Дано си свършиш рАбота.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: От къде сваляте MP3-ки?

Мнениеот Masta_Killa » 18 Юни 2018, 15:22

MORTAL написа:
MORTAL написа:тегля от един-торент-сайт.нет, вярно цели албуми са, но ако искаш, може да избереш само кои файлове да ти свали.

няма да каЗвам кой е торент сАйта, но е е един от Много известните. Утре ако се вгледаш добре в това което съм Написал, Дано си свършиш рАбота.


Това ми хареса (y) яко :)

иначе за сваляне - https://www.mp3juices.cc/ тук има доста
Аватар
Masta_Killa
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 142
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:06
Име в игра: Masta_Killa
Skype: -

Re: От къде сваляте MP3-ки?

Мнениеот Siska » 27 Юни 2018, 00:00

По принцип мисля , че има много начини, но защитените ги свалям с браузера на аваст... :)
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 530
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

Re: От къде сваляте MP3-ки?

Мнениеот MORTAL » 27 Юни 2018, 09:20

IA3I написа:Кажи може ли да сваля АБСОЛЮТНО всички клипове от youtube ?

Свалял съм така, но само единични песни, за да ги изрежа с https://mp3cut.net/, за да ги ползвам за мелодия на телефона. Обаче да свалиш много мп3 за плейлист в колата, имай предвид, че не всички песни са с еднакво качество. Ако си усилил звука да речем на 10, едната песен може да не я чуваш, а другата да ти избуши тонколоните. И се получава така, че на всяко парче трябва да си регулираш силата на звука. По-добре сваляй СД или ДВД рип-ове от торента.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: От къде сваляте MP3-ки?

Мнениеот Masta_Killa » 27 Юни 2018, 13:42

IA3I написа:Masta_Killa тоя сайт ми допадна доста. харесва ми начина на подредба на файловете при търсене. Също така съдържат видима информация за файла (като битрейт - едно от важните неща за мп3ка) Само че като гледам това използва youtube-a и като я свалиш всъщност сваляш звука от youtube в мп3 формат. Правилно ли съм разбрал ? И ако съм - пробвал ли си да свалиш някоя песен за която знаеш че е защитена от сваляне ?



Да, мисля че са направили да претърсва YouTube и да ги конвертира в MP3. Не съм много запознат с качеството на звука (единственото, което знам е че MP3 няма как да има страхотно качество. За тази цел мисля, че файловете бяха FLAC). Но мисля, че качетвото на тези е задоволително, или поне по мое мнение :)
Аватар
Masta_Killa
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 142
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:06
Име в игра: Masta_Killa
Skype: -

Re: От къде сваляте MP3-ки?

Мнениеот Siska » 28 Юни 2018, 02:49

IA3I написа:
Siska написа:По принцип мисля , че има много начини, но защитените ги свалям с браузера на аваст... :)


Не съм го използвал това! Кажи може ли да сваля АБСОЛЮТНО всички клипове от youtube ?



По принцип и аз не тегля мп3 отделно, а винаги си тегля цели албуми. Понякога тегля отделни песни , за да си ги правя мелодии на играта. Който тегли мп3 и си прави плейлист да използва музикална програма за обработка на звук и да си прави звука еднакъв на всички песни. Само че е голяма занимавка. Повечето хора не се наемат или не разбират достатъчно.Да, браузера на аваст тегли всичко на ред във видео или аудио , както ти е удобно. Само че най-вероятно трябва да имаш аваст , за да ползваш браузера им. Преди време имаше един плейър наречен - Real Player. Той можеше да тегли всичко, което се движи на екрана. Става въпрос даже за рекламите , които излизат отстрани на страниците по сайтовете. Теглеше рекламите във видео формат или в гиф или както си искаш. Който се интересува може да потърси повече информация. Аз лично вече не го ползвам този плейър... :)
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 530
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska


Назад към На лафче

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


cron