Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Оплакване от админ

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Оплакване от админ

Мнениеот EsCapE » 16 Яну 2018, 23:16

Оплакване от админ: mashina
Получих ГАГ на две поредни карти, без основателна причина
Демо 1. http://dox.bg/files/dw?a=87ec6fb85f
Демо 2. http://dox.bg/files/dw?a=3b8428ab47

Да си припомним правилата!
Пък и да не говорим, че играча (аз) ви моля да гледате играч който е съмнителен. Но на вас ви е смешно май!
Аз ли съм ви смешен или задълженията във веригата са ви на майтап!
Ще помоля сините да не ми отговарят, чакам единствено мнение от червени и админ.
EsCapE
 
Предупреждения: 0

Re: Оплакване от админ

Мнениеот dzak » 16 Яну 2018, 23:41

EsCapE написа:Играча е редовен, има си приказка с останалите в сървъра, мисля, че може да му се даде възможност да се докаже. Аз съм, ЗА.


Това си написал в неговата кандидатура.

На такива като теб оплакванията даже не трябва да се разглеждат. Когато имаше времето можеше да направиш нещо по този въпрос. Сега просто "лаеш", както много други, които минаха и заминаха.

Приключена тема. Разбира се, най-червените (ясно кои) могат да добавят своето виждане.
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС

Re: Оплакване от админ

Мнениеот MORTAL » 17 Яну 2018, 20:41

Админа е админ за да следи за нарушения, а след това за да си играе играта. При сигнал за хакер, трябва да мине наблюдател и да види има ли хакер или не, а не да гагва. Админа нека се изкаже също.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Оплакване от админ

Мнениеот mashinA » 17 Яну 2018, 20:52

EsCapE написа:Оплакване от админ: mashina
Получих ГАГ на две поредни карти, без основателна причина
Демо 1. http://dox.bg/files/dw?a=87ec6fb85f
Демо 2. http://dox.bg/files/dw?a=3b8428ab47

Да си припомним правилата!
Пък и да не говорим, че играча (аз) ви моля да гледате играч който е съмнителен. Но на вас ви е смешно май!
Аз ли съм ви смешен или задълженията във веригата са ви на майтап!
Ще помоля сините да не ми отговарят, чакам единствено мнение от червени и админ.





Приятелю, гагнах те веднъж, тъй като не спря да пишеш от непознат за мен ник и ти казах че много говориш!
Предотвратих спам "както гласят правилата" гага е за това!

Втория мап докато ми пишеше да те гагна пак - те гагна някой друг не съм бил аз ;) Дори питах кой те е гагнал, но не ми отговориха и не ме и интересува като цяло!

Мерките относно хакера бяха взети от админ и го следяхме много преди да влезеш да спамиш! Ти не писа ехо вижте този не е ли админ, а почна да мрънкаш аз ли да ви свърша работата и т.н! Това е спам и за това те гагнах първия път - втория не беше от мен, но щях да те гагна сигурно и аз :)

В случая въпросния ник го виждам за пръв път и не смятам, че съм постъпил против правилата :) Ако все пак си се почувствал засегнат извини ме, ако знаех че си ти нямаше да те гагна :)

Поздрави!
Аватар
mashinA
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 31
Регистриран на: 14 Окт 2017, 22:43
Име в игра: mashinA
Skype: webmast367

Re: Оплакване от админ

Мнениеот mashinA » 17 Яну 2018, 20:55

Относно ника, че ми е непознат го споменах по простата причина, че нередовните играчи в сървъра много често твърдят, че тоя или оня е хакер ( а те просто са слаби ) и за това не се взимат много на сериозно непознатите никове.
За следенето за хакери доста редовно се проверява от не един админ, така че не виждам причина за жега :) Стенлито беше съмнителен и сме го следили не един два мапа, както има още един двама съмнителни за айм но се прикриват доста умело и няма как докато някой каже ехо тоя е хакер и банове насам-натам.
Аватар
mashinA
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 31
Регистриран на: 14 Окт 2017, 22:43
Име в игра: mashinA
Skype: webmast367

Re: Оплакване от админ

Мнениеот EsCapE » 17 Яну 2018, 21:02

Машинка, Стенли не е ЕЙМ. Само за уточнение.
А щом някой твърди, че даден играч му е съмнителен, админите са за това, да проверят сигнала. По добре 10 грешни, но проверени, отколкото два не проверени и да си играете не една две карти с хакерите, а цели дни. Не мислиш ли, че съм прав?
EsCapE
 
Предупреждения: 0

Re: Оплакване от админ

Мнениеот mashinA » 17 Яну 2018, 21:16

Стенли беше Wall, говоря че лично аз и още един админ следим 1-2 играча за айм, като и още един админ ни предупреди че го е засичал вече с айм, а повечето хора го мислят за ПРО - не хакер.
Относно за проверяването ние си го следяхме, но когато стоим 10 човека спектатори постоянно не се издават не са толкова тъпи играчите като Стенли!

Както казах гагнах те, защото ника за мен е непознат и сметнах спама за излишен, ако знаех че си ти нямаше да те гаг :)
Относно проверяване на сигналите - се проверяват, но да кажем влязал кирчо не може да направи 10 фрага и почва само да псува и да вика РЕДБУЛ примерно е хакер... Верно че е робот и понякога праи и той незнае какво, но няма как да е хакер макар и него да съм го гледал в по ранен етап за всеки случай.

Както и да е за мен спора е безмислен, както казах ако съм те засегнал с Гага - извини ме. Втория Гаг не беше от мен, не мога да набедя админ бяхме 4-ма точно в него момент и всеки може да е бил.

Прав си за това, че трябва да се гледат играчите и го правим. Всеки ден преглеждам играчите и съм си набелязал 1-2, но не мога да ги хвана, но се следят от доста админи и ще изгорят рано или късно. Но без основание не мога да раздавам банове и не съм ли на 100% сигурен. Имам 4-5 бана за хакери при които не е отнело повече от 5 минути да сгрея че играча е хакер дори без да го гледам - повечето хакери се разпознават най-добре при игра!

Преди години съм правил хакове с едно програмистче и съм цъкал доста години в хакерски сървъри извън бг и долу горе съм наясно с хаковете. Ако става дума мога да играя по всяко едно време с Wall и да ме гледат всички админи които съществуват и да не разберат че съм хакер, именно за това не става всеки да се хване за 5 минути а трябва да се следи часове - дни.

Иначе от Стенли не го очаквах ... редовен и сериозен играч е, защо така се изложи незнам... И пак има някакъв шанс да не е бил с хак, макар да го гледахме доста време и да сме почти сигурни че е хакер. Имаше доста съмнителни жестове при игра, но доста добре се прави на луд не всеки го може :D
Аватар
mashinA
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 31
Регистриран на: 14 Окт 2017, 22:43
Име в игра: mashinA
Skype: webmast367

Re: Оплакване от админ

Мнениеот ReDBuLL_Bg » 18 Яну 2018, 20:11

Само да вметна ,че има доста голям процент да е чист,макар ,че да знам че асдас ще каже ,че не разбирам хаковете,но си се объркал .Мислиш ли ,че разбирам играта, а хаковете не.Това ,че не съм минал да го гледам,не означава ,че не съм го взел под внимание,защото ако е постоянно он оф и се прави на луд и се прикрива добре ,как ще го хванеш.Като има спек и не го пуска.Това е все едно аз да пусна и кога ще ме хванете разбирачи на хакове?Я помисли ще ме хванеш ли?Ако искаш да пробваме:Д.И не съм съгласен с теб по добре грешни банове проверени ,отколкото да си играем с хакерите,защото стенли дори и да е бил с валл не пречеше на никои,но ако се окаже че е чист?Честито поредният редовен играч ,който е изгонен да си играе в друга верига,Да съмнителен е ,гледах го един път за малко ,но тогава нищо не на прави ,затова аз го проучвам първо,играе ли на звук ,не играе ли на звук ,минавам му отзад да проверя дали ме чува ,в лице като сме го чувам къде го пуска,има си много тънкости да го хвана и до момента съм го засичал за някои съмнителни моменти ,но стенли е играч ,който седи на едно място и стреля клекнал до някой кашон в ъгъла до стената,нищо чудно да ти направи някой късметлииски фраг и да си е чист,не казвам ,че постоянно е чист ,според мен е он оф ,Надали ще се разправя да си кача демото дори и да е чист,най вероятно няма и да се върне пвече във веригата или ще си ресне рутера ако е с динамично и ще си играе с други никове :)
Manchester United 8)
Аватар
ReDBuLL_Bg
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 301
Регистриран на: 04 Юли 2015, 03:03
Местоположение: София
Име в игра: ReDBuLL
Skype: ....

Re: Оплакване от админ

Мнениеот EsCapE » 18 Яну 2018, 21:13

Ред, хубаво е и ти да четеш. Казах (написах) грешен, но проверен сигнал, къде съм казал" по добре грешни банове"
Значи казваш, че дори и да е с Уал, щом не пречи на никой, нека си играе! Ма то и ЕЙМ да е, щом не пречи, нека си играе. Само за това изречение на друго място вече нямаше да имаш права. Нищо лично, ти го написа.
За какво са админи тогава на сървърите, да сменят карти ли? Ми то си има и плъгин за вот.
Просто коментарите от тук на татък по поста ти са излишни.
EsCapE
 
Предупреждения: 0

Re: Оплакване от админ

Мнениеот ReDBuLL_Bg » 19 Яну 2018, 16:05

Аим не пречи?Няма какво да добавя
Manchester United 8)
Аватар
ReDBuLL_Bg
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 301
Регистриран на: 04 Юли 2015, 03:03
Местоположение: София
Име в игра: ReDBuLL
Skype: ....

Следваща

Назад към BANS:Оплакване от некоректен Админ или Форум Модератор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


cron