Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Round 3 is up

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Round 3 is up

Мнениеот antoniomontana2 » 16 Ное 2016, 05:28

тънкообиден е (rofl) (rofl) (rofl)
Последна промяна Mrusnica на 16 Ное 2016, 08:39, променена общо 1 път
Причина: неуместен коментар
Аватар
antoniomontana2
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 8
Регистриран на: 03 Ное 2016, 21:43
Име в игра: Antonio Montana
Skype: asdfghjkl.lkjhgfdsa42

Re: Round 3 is up

Мнениеот EsCapE » 16 Ное 2016, 08:54

Мишка, ранкер, чакал, кашон, ламе (р), късметко, смешко и други подобни. Та тези думи постоянно ги има в чата на всеки сървър от Д2 до ратс. И се възприемат от потребители и администратори като закачка м/у играчите.
Никъде не съм видял някой да обиди играч и да не си е получил наказанието.
Ако roundup чак пък толкова ви дразни, ще го помоля да се въздържа от коментари по ваш адрес и по възможност изобщо да не ви пише в чата, след като сте толкова докачливи и му се дразните.

И IA3I, не защитавам roundup. Ако е виновен, нека си понесе наказанието, тези решения ги взимат главните администратори, не аз и не ти и фастера. И ако обичаш не се прави, че не знаеш кой е другия потребител който те бил "защитил", не си тук от вчера. " + това произволен някакъв потребител (не го знам) " :)
EsCapE
 
Предупреждения: 0

Re: Round 3 is up

Мнениеот Admin » 16 Ное 2016, 12:27

Да се нападат играчи по този начин не е достойно. Ще проверя конкретно лога и ще взема решение, но няма да толерирам това поведение.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4096
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Re: Round 3 is up

Мнениеот MORTAL » 16 Ное 2016, 12:36

Това е от предишна тема, минаха два месеца от предното наказание и пак същото... viewtopic.php?f=119&t=9287&p=86664
Не може да сме 24/7 в сървърите и да виждаме какво се случва, но за това си има будни потребители като ||7|| и DARK WOLF които съобщават за нередностите. Админ ще провери лога и ще вземе решение. Няма нужда от повече мнения в темата.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Round 3 is up

Мнениеот vkr » 16 Ное 2016, 23:00

IA3I написа:Да знам че демото би спестило доста усилия но в последствие загрях че не е изолирах случай и че всъщност е история с продължение - ето го и него :) Ето го и още един потребител който ме подкрепя интересно от малкото(сравнително с броя потребители) които всъщност влизат да пишат излиза че единия е с оплакване от същия. Аз лично съм с 2 това ми е трето а кой знае още колко има в архивите - по мое мнение достатъчно. Това дете определено не е за тука да не говорим колко всъщност не е за администратор.

Не искам да казвам кои са били вътре те трябва да решат сами дали искат да се намесят. Много важно защото вероятно няма да има сериозни последствия той ще остане да виси тука и ще създаде проблеми на същите. Ако те решат ще кажат какво мислят. Случките са ммм от 14.11 м/у 12 и 2 часа и днеска 15.11 м/у 0:30-1:00 някъде.

Това че се е майтапил не го приемам. Виж темите от преди виж хората които са се оплаквали от него освен мен. Не детето не може да губи и не да губи а не може да се въздържи да коментира нарушавайки правилата когато някой го убие. Е не тоя няма място тука! Не е чувство за хумор злоба от загубата е. Да беше първия тука или изобщо да повярвам не е пълно е с такива деца но те не са администратори а често са и с бан. Дори тука са няколко но един по един за сега.


Не мислех да се занимавам с тебе.....
Но,ти когато пускаш такива теми,кое те кара да се мислиш за "зрял" ,че колега те нарича буден потребител?Виж си монолога,10 мин те търпях:
http://www.2shared.com/photo/yHOZ86lU/7_online.html
http://www.2shared.com/photo/dJfomIcI/7-2.html
Демо е излишно,няма нужда да ти гледат простотията .
Бъгнато ми amxmenu- то, с такъв бан щях да те запаля,че щеше да оревеш форума! Ако имаше нещо мъжко в тебе,поне да мълчеше.
Аватар
vkr
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 126
Регистриран на: 15 Окт 2011, 23:09
Име в игра: vkr
Skype: veselin_l

Re: Round 3 is up

Мнениеот CSKA HOOLIGANS » 17 Ное 2016, 00:35

Абе ||7||, абе хора! Бъдете един екип, не всеки ден, всеки час, да се опитвате да прецакате някого!!!!!!!!!!
Синьо бяло в черен кръг и три букви главни! (h) (h)
CSKA HOOLIGANS
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 120
Регистриран на: 29 Май 2016, 18:36
Местоположение: Бургас
Име в игра: BulgarianTeamAtanZvqra.ltd
Skype: на ЛС

Re: Round 3 is up

Мнениеот dzak » 17 Ное 2016, 12:37

IA3I написа: ... виж как ме бодна тоя човек с който в други сървъри сме играли и всичко е "здравей здрасти как е ко стаа" пич а сега ми изкача с някакви компромати за да ме злепостави и да намали силата на думите ми...


Значи може ти да се правиш на интересен (вече да не кажа година и нагоре) и да чакаш админите в грешка, а когато ти покажат как се заяждаш, да ми казваш, че ти вадили компромати.

Цялото това оплакване е едно чесане на езици и закачка между оплакващия се и админа. Затова ще заключа темата, 3 страници с безмислени думи изписахте. Решението ще се вземе от "червените".
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС

Re: Round 3 is up

Мнениеот MORTAL » 17 Ное 2016, 15:52

Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Предишна

Назад към Други

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


cron