Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Оплакване от поставен бан

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Оплакване от поставен бан

Мнениеот Alpi » 27 Дек 2016, 10:56

По-чиста игра от това няма как да бъде! Asdasas, защо бързаш да заключваш темата. Притесняваш се, че ще се изкажат още админи в моя полза ли? Колко пъти си ме гледал като играя, защо не ме банна тогава за no-recoil и wallhack? Бях баннат от теб за wallhack или aim не си спомням и после оправдан. Последно бях баннат от saD ?, качих клипче снимано с телефон и тогава разбрахте, че съм чист. Какво още трябва да направя, за да докажа, че играя чиста игра !? Къде го виждаш този no-recoil ? За твоята предубеденост знаят и играчите в сървъра. В голяма грешка си, повярвай! Обръщам се към главния админ да прегледа внимателно демото и да се изкаже. Само недей да триеш темата.
Аватар
Alpi
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 22
Регистриран на: 24 Окт 2014, 20:29
Име в игра: Alpi, bless
Skype: bless

Re: Оплакване от поставен бан

Мнениеот EsCapE » 27 Дек 2016, 11:07

Другата ти тема не е изтрита, а е преместена. Тази няма да се мести.
Не знам какви клипчета снимаш,на кого ги даваш, но се опитваш да хитрееш. Я ми обясни скачането ти на мерника от човек на човек, как мерника ти рязко след първи изстрел от корема лепва на главата и как знаеш зад кой кашон седи противник и зад кой няма такъв? И не ми обяснявай колко ти била бърза мишката и други тем подобни глупости. Както и словоизлиянията ти от рода на колко си велик играч, админ и т.н. може да си ги спестиш.
Бана ти остава заради това демо: http://dox.bg/files/dw?a=6d7e72f663 и още няколко други за последния месец.
Дали Dark те е баннал вчера или аз щях да те банна днес или утре е все тая.
EsCapE
 
Предупреждения: 0

Re: Оплакване от поставен бан

Мнениеот Alpi » 27 Дек 2016, 11:56

viewtopic.php?f=118&t=8948&p=84431#p84431 - Ето темата, в която има клип снимано с телефон, когато бях баннат от saD. Така че, изобщо не хитрея. Това демо, което си дал, не знам къде има играчи зад кашона и къде няма :D. А това лепване от корема на главата също не го видях в демото. Когато има aim, лепването е съвсем друго.Изгледах демото, може би имаш в предвид "лепването" на 4,12 с famas, където се обръщам бързо. Не мишката, а ръката ми е бърза. Играя с мишка за 15 лева с 800 dpi, а компютърът ми е 9-годишен. Да, мисля, че съм добър играч и както казах, наистина съм бил администратор от 2011 до 2014, но ако искаш, ще кажа къде съм бил. Отговорих ти на всички въпроси.
Аватар
Alpi
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 22
Регистриран на: 24 Окт 2014, 20:29
Име в игра: Alpi, bless
Skype: bless

Re: Оплакване от поставен бан

Мнениеот EsCapE » 27 Дек 2016, 12:24

Чакам колегите да се изкажат по демото което аз съм качил в горния пост. Не по демото на Dark Wolf.
Пуснал си оплакване, ще изчакаш да се изкажат и други админи. До тогава бана ти остава.
EsCapE
 
Предупреждения: 0

Re: Оплакване от поставен бан

Мнениеот TtEeRrOoRrAa » 27 Дек 2016, 13:17

Бана ти остава заради това демо: http://dox.bg/files/dw?a=c4a5d9e1d0 и още няколко други за последния месец.
Дали Dark те е баннал вчера или аз щях да те банна днес или утре е все тая.


Няма наличие на wallhack на това демо! :)

Лек ден. (handshake)
Опасно е да подценяваш човек,който се надценява! ;)
Аватар
TtEeRrOoRrAa
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 377
Регистриран на: 21 Дек 2010, 13:19
Местоположение: London
Име в игра: TtEeRrOoRrAa

Re: Оплакване от поставен бан

Мнениеот roundup » 27 Дек 2016, 15:03

Къде видяхте хак, не знам..
Аватар
roundup
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 115
Регистриран на: 19 Яну 2014, 12:16
Име в игра: roundup
Skype: ..

Re: Оплакване от поставен бан

Мнениеот Mrusnica » 27 Дек 2016, 18:21

на това демо което колегата е предоставил е абсолютно недоказуемо че някой може да е хак...с извинение но играете толкова много хора видях една хаотична игра от страна на bless....! |(
Изображение
Аватар
Mrusnica
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 619
Регистриран на: 04 Юли 2012, 12:16
Местоположение: Бургас
Име в игра: Mrusnica
Skype: the_love600

Re: Оплакване от поставен бан

Мнениеот EsCapE » 27 Дек 2016, 20:03

Не знам, аз ли остарявам и оглупявам, вие ли не виждате какво му прави мерника! Няма нищо хаотично в играта му Ванче, там е проблема. Загледай се първия изстрел къде отива и след него веднага втория. Виж как му скача мерника веднага на другия и то не хаотично, а точно на едно и също място при почти всеки противник. Виж като минава в дясно как "провери" с изтрел дали има някой зад стената и то пък да се не види, то имало и го уби! Защо като мина в ляво не направи същото? А този зад кашона? А този които закла на края на мапа, тръгва надясно и изведнъж хоп в ляво, как го видя, че онзи си смени посоката на движение през кашона? Разбор на демото ли да правя. Честно казано ми омръзна. Щом смятате, че му е чиста играта, махнете му бана.
Ако не забелязваш от една година само го гледам и не съм го банвал, а причини за това съм имал.
Казах, че следващият път аз ако го банна, ще е перманентен и да ходи да се оплаква на който си иска.
EsCapE
 
Предупреждения: 0

Re: Оплакване от поставен бан

Мнениеот Alpi » 27 Дек 2016, 20:32

Демото, което си качил в горния пост, е на DARK WOLF. Да не бъркаш демотата ? За какво демо говориш ?
Аватар
Alpi
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 22
Регистриран на: 24 Окт 2014, 20:29
Име в игра: Alpi, bless
Skype: bless

Re: Оплакване от поставен бан

Мнениеот mrtv » 27 Дек 2016, 21:33

Може би ще се повторя, но все пак обърнете внимание на мерника. Отделно на демото което е предоставил Escape би ли ми обяснил как чу или видя този който е долу вдясно на 1.23 от демото, че и стреляш преди да се покаже ? Аз от цялото това стреляне не го чух, да съм го видял да не говорим. А може би ти имаш усилени рецептори в ушите си които аз нямам, не знам, обясни.
Аватар
mrtv
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 304
Регистриран на: 26 Дек 2012, 13:05
Местоположение: Czech Republic
Име в игра: mrtv
Skype: edko.vasilev

Следваща

Назад към Правилни банове

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


cron