Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Бан

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Бан

Мнениеот Admin » 23 Май 2017, 17:59

Curkata написа:На мен демото ми тръгна, от 3 карти е играта й и ми стана интересно как демото е 25 МВ, а е играно толкова много.

Демо не може да е от 3 карти, при всяка смяна се пуска на ново, има нещо нередно.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4096
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Re: Бан

Мнениеот MORTAL » 23 Май 2017, 18:48

Файл : Siska.dem
Линк за сваляне : http://dox.bg/files/dw?a=7f226babc3
Демото е само от scout и малко от m4a1. Кратко е и не се вижда преди това играта с ak47 и famas, но нищо. Където е текло - пак ще тече :)
PS. Демото на потребителя може да се гледа с командата playdemo. Наистина е от 3 карти, трябва да се изгледа цялото няма как да се превърти. Ако има хак, върнете бана.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Бан

Мнениеот Siska » 23 Май 2017, 19:23

Извинете , но не мога да ви разбера какво точно пишете. Това е демото ми от последната игра.
Имам бан без да съм била в игра. Никога през живота си не съм играла с wallhack. За какво ми е wallhack на гънгейм.
Стоим един срещу друг и се стреляме. Влизам да се забавлявам във вашия сървър , защото обичам да играя гънгейм.
Никога досега не съм имала проблеми с банове и админи при вас. Играя от доста време в този сървър , но не постоянно. Никога досега никой играч не се е оплаквал от каквото и да било свързано с мен. Снощи като се опитах да вляза останах изключително изненадана , че имам бан и то за wallhack. Абсолютно винаги играя по един и същи начин и ако искате мога да вляза да играя от друг компютър , защото така или иначе бана още си стои. Човека , който каза , че ще го махне може би се е отказал ли не знам. А вие от своя страна се наредете спектатори всичките админи от екипа и гледайте. Нямам какво да крия. Отдавна не съм на 15 така че нека админа , който има демо да представи и да се маха този бан или пък да не се маха и да се приключва с този въпрос. Но ако не махнете бана ще е много жалко за вас , защото не играя с хакове , а другия месец като вляза ще трябва пак да ме банвате. Така ,че ако решите бана да остане ще е най-добре да го промените на перманентен. Всичко хубаво ви желая. :)
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 530
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

Re: Бан

Мнениеот EsCapE » 23 Май 2017, 19:35

Сиска, не виждам причина да се сърдиш, ако има нещо нередно бана ще остане. Ако всичко е наред, както всички се надяваме. ще получиш извинение и ще продължиш да играеш. Проблема е, че няма как да имаш демо на три карти, след всяка карта демото се презаписва. Ще изгледам и демото на Мортал. Що се отнася до това дали имаш бан, не нямаш, премахнат е.

edit: За съжаление на демото на Морти няма нищо, в игра си точно 20 сек. Добре е направил, че ти е махнал бана. Остава проблема с твоето демо. Няма как да имаш демо на три карти. Има нещо нередно, но то си е за наша сметка.
EsCapE
 
Предупреждения: 0

Re: Бан

Мнениеот KoKaL » 23 Май 2017, 19:45

Изгледах цялото демо, което се състои от игра на 3 карти.
Първата карта е загрявка, и следва vote и смяна на мапа.
На втората карта siska взема победа.
На третата карта лефтва, след като води с няколко левела.
Две неща ми направиха впечатление:
1.Играча НЕ използва Wallhack, за което е баннат.
2.Демото предоставено от siska се казва CS_MegaGaming_GunGame(1).dem.Странно,явно не е от последно играните демота.

Но пак да кажа- играча не използва никакъв хак в демото.
Аватар
KoKaL
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 498
Регистриран на: 14 Ное 2016, 21:32
Местоположение: Варна
Име в игра: KoKaL
Skype: KoKaL

Re: Бан

Мнениеот EsCapE » 23 Май 2017, 19:54

Кокал, имал си друго свалено демо CS_MegaGaming_GunGame.dem, за това следващото ти е с (1).
EsCapE
 
Предупреждения: 0

Re: Бан

Мнениеот KoKaL » 23 Май 2017, 20:01

EsCapE написа:Кокал, имал си друго свалено демо CS_MegaGaming_GunGame.dem, за това следващото ти е с (1).


Ясно, благодаря.
Относно siska , моите наблюдения са , че се старае да играе добре , лично съм я следил и друг път, но нищо нередно не съм видял.В предоставеното от нея демо е чиста. Чакаме демо от админа.
Аватар
KoKaL
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 498
Регистриран на: 14 Ное 2016, 21:32
Местоположение: Варна
Име в игра: KoKaL
Skype: KoKaL

Re: Бан

Мнениеот Siska » 23 Май 2017, 20:04

Искам да добавя само преди да вземете окончателно решение , че бана си стои. Понеже казвате , че е махнат току-що опитах да вляза просто , за да пробвам , но бана си стои.
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 530
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

Re: Бан

Мнениеот Faster » 23 Май 2017, 20:36

Може би има проблем с цс и записа на демо . Надявам се да се разреши проблема с банът ти , щом колегите казват , че е махнат значи е така няма за какво да те лъжат => ако банът ти седи има някакъв проблем в нас или в теб .
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: Бан

Мнениеот Siska » 23 Май 2017, 20:42

Не твърдя , че някой лъже бе ти пък. :)
Просто има някакъв проблем. Ето това е от току-що :

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You are banned from this Server!
[AMXBans] There are 3 weeks, 6 days, 2 hours, 19 minutes and 45 seconds left of your ban.
[AMXBans] Banned Nickname: Siska
[AMXBans] Reason: 'Wallhack'
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.csmegagaming.com
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_1:0:1825695718'
[AMXBans] Your IP: '213.240.200.192'
[AMXBans] ===============================================
Kicked : You are BANNED. Check you
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 530
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

ПредишнаСледваща

Назад към BANS:Оплакване от некоректен Админ или Форум Модератор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


cron