Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

BANNNN

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: BANNNN

Мнениеот dzak » 10 Юни 2017, 18:22

xerixtt написа:прави каквото искаш пичч, не ме бърка особено перм ли ще е бана, или 5 месеца.. Лесно ще си вляза в т.нар.от теб плей мей и там каквото си написал сервери..Проблема е там, че съм се нагледал на админчета, които си раздават рандом баннове ... колкото до часовете , които си навъртял - или си си загубил времетоо , или си мн далеч от моите часове :)



xerixtt' s production :*


Само заради тези думи оплакването ти трябва да приключи. Нагледали сме се на индивиди като теб.
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС

Re: BANNNN

Мнениеот KoKaL » 10 Юни 2017, 19:18

xerixtt написа:huhuaahuua не е нормално във всеки сервер в който вляза да ям банчета, защото повечето админчета нямат никакви умения и като ги вземеш 2-3 пъти и дават банчее ...тъпо е, че в повечето вериги се занимавам с теми ,качване на демота и секви такива глупости и ми е писналоо заради админчета ,като теб, които си мислят ,че щом имат права са ГОСПОД и им е позволено всичко да си губя времето в теми, вместо да си цъкам и кефя на играта....


Момче, дръж се на ниво, и НЕ си позволявай такъв език тук.
Админа е сгрешил, случва се - никой не е съвършен, а и бана ти ще бъде махнат.
Но личен съвет от мен - в живота с това просташко поведение далеч няма да стигнеш.
Лека вечер.
Аватар
KoKaL
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 498
Регистриран на: 14 Ное 2016, 21:32
Местоположение: Варна
Име в игра: KoKaL
Skype: KoKaL

Re: BANNNN

Мнениеот xerixtt » 10 Юни 2017, 19:48

НЕ ме интересува бана дали ще се махне ...Перм го служете ако искате ,аз ще намеря къде да играя..Въпроса е там ,че на демо 5 мин, както виждате няма как да се прецени с wall хак ли е даден играч или не , обаче вашия админ решава ,че не му се занимава и си дава банна ..Виждам просто отношението ви ... От онези дни още един от админите решава да се заяжда Mirelka и ми казва , че съм нямало да изкарам дълго ,била ми направила 3 демота (аз от моя страна и предложих да и прата 4-то )... Какво да говоряя ... Просто нямате отношение вие пък на мен ми говорите за селско държане :)



xerixtt 's production :*
Аватар
xerixtt
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 7
Регистриран на: 09 Юни 2017, 20:15
Име в игра: xerixtt
Skype: pandizcho135

Re: BANNNN

Мнениеот dzak » 10 Юни 2017, 19:51

Ключ.
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС

Re: BANNNN

Мнениеот EsCapE » 10 Юни 2017, 19:52

Смятах да рискувам и да ти махна бана, за съжаление с горният си пост прекали. Бана остава. А колкото до това дали ще те гледам 5 мин. или 2-часа е изцяло мое решение.
Приятна игра в друг сървър, където може би няма да те баннат.

п.п. Понеже не си хакер, след като аз те баннах, имаш четири бана за Wall в различни сървъри за последните 2 дни :D
EsCapE
 
Предупреждения: 0

Предишна

Назад към Правилни банове

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


cron