Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Кандидатура за Админ-KENNYS

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Кандидатура за Админ-KENNYS

Мнениеот KENNYS » 08 Окт 2017, 08:03

1. Ник с който играете в сървърите CS MegaGaming-KENNYS
2. На колко години сте. /Кандидата не трябва да е под 16 години/-11 но мисля че понякога не са важни годините.
3. От колко време играете в сървърите CS MegaGaming-7.10.2017
4. От колко време играете ЦС.-2010
5. Предишен опит като Админ.-Bulgarska Trewa , Cs-Sofiq , Cs-uk(deathrun)
6. Колко време ще прекарвате в сървъра.-7-8ч.
7. В кой сървър CS MegaGaming искате да сте Админ. /Може само в един сървър/-Dust2
8. Защо искате да сте Админ в сървърите CS MegaGaming-За да помагам на екипа.За да баннвам хакери,мутвам псувачи,слайвам гърбачи.
9. Скайп за обратна връзка.facebook:270006970016671
10. Колко /според вас/ играча може да поканите да играят в сървърите на CS MegaGaming-макс 2
11. Колко сигнала сте подали в сайта/форума или на някой админ за хакер, поради липса на админ. /ориентировъчно/-Еми 0.
12. Разкажете с две думи нещо за вас, от къде сте, с какво се занимавате и т.н.-От София съм.Уча в 5-ти клас!
13. Запознати ли сте с Правилата на форума и Права и задължение на админите?-Да прочетох главата на (Admin)
НОВО 14. Добавете линк към ника В-Туй него разбирам
ПС:Сигурно няма да ме приемете заради годините и играното време в сървъра но винаги трябва да се опитва .Това е катко в футбола ако не се опиташ за удар няма гол.
Аватар
KENNYS
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2
Регистриран на: 07 Окт 2017, 21:21
Име в игра: KENNYS
Skype: facebook:2700006970016671

Re: Кандидатура за Админ-KENNYS

Мнениеот EsCapE » 08 Окт 2017, 08:54

Не играеш при нас от вчера, както си написал в кандидатурата. Влизаш с 100 варианта на ника: KENNYS, няма да ги изброявам. Фейсбука който си дал за контакт! Казваш, че си на 11 години, а играеш от 8 години ЦС, простата математика показва, че си бил на 3 годинки когато си започнал, браво!
Бил си админ в Bulgarska Trewa , Cs-Sofiq , Cs-uk(deathrun) със същият ник ли си играл там?
Ще те помоля да отговориш на въпроса.
Мерси.
EsCapE
 
Предупреждения: 0

Re: Кандидатура за Админ-KENNYS

Мнениеот KENNYS » 08 Окт 2017, 09:00

Така в Bulgarska Trewa (sh chupa toz televizor) Cs-Sofiq (sh chupa toz televizor) cs-uk (GOLEMIQJO)
С този ник ш щупа тоз телевизор съм създавал проблеми (не много) да си призная но искам да почна на чисто без псувни и т.н
Аватар
KENNYS
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2
Регистриран на: 07 Окт 2017, 21:21
Име в игра: KENNYS
Skype: facebook:2700006970016671

Re: Кандидатура за Админ-KENNYS

Мнениеот EsCapE » 08 Окт 2017, 09:10

KENNYS написа:Така в Bulgarska Trewa (sh chupa toz televizor) Cs-Sofiq (sh chupa toz televizor) cs-uk (GOLEMIQJO)
С този ник ш щупа тоз телевизор съм създавал проблеми (не много) да си призная но искам да почна на чисто без псувни и т.н

За съжаление, цялата ти кандидатура стана една голяма лъжа. Имаш едно голямо НЕ от мен.
EsCapE
 
Предупреждения: 0

Re: Кандидатура за Админ-KENNYS

Мнениеот Admin » 15 Окт 2017, 08:06

Освен, че не те виждам в сървъра последните дни, вчера се опита да влезнеш и сървъра не те пусна, яколко пъти, което означав, че си пипал цс-а, а това е недопустимо. Освен това и казаното по горе и моето решение е НЕ, на този етап.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4096
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming


Назад към Неодобрени кандидатури

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


cron