Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Кандидатура за глобален/модератор/форум модератор - Zh.

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Кандидатура за глобален/модератор/форум модератор - Zh.

Мнениеот Димитрова » 31 Яну 2018, 18:41

Здравейте, тъй като не виждам раздел кандидатури за Модератор / Форум модератор.. ще я пусна тук, а и Мортал ми каза и позволи да пусна подобна кандидатура.

Казвам се Петя Димитрова на 19 години. От град Пловдив съм, в момента прекарвам много време в къщи и имам свободно време. С модериране се занимавам от около 5 години.. имам достатъчен опит и мисля, че мога да ви бъда отполза. Знам, че от скоро съм тук, но съм предложила и на Мортал да добавите Модератор (тест група с ограничени права.)
Аватар
Димитрова
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 14
Регистриран на: 30 Яну 2018, 21:29
Местоположение: Пловдив
Име в игра: Dzh.
Skype: Ligla_Petq

Re: Кандидатура за глобален/модератор/форум модератор - Zh.

Мнениеот MORTAL » 31 Яну 2018, 18:47

Аз съм на мнение, че има нужда от още един модератор. Сега е само Дзак, но не може да е 24/7 онлайн.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Кандидатура за глобален/модератор/форум модератор - Zh.

Мнениеот dzak » 31 Яну 2018, 20:20

Интересна кандидатура. Под глобален модератор какво разбираш? Ето, аз съм в групата на форум модератори. Или имаш предвид "шапка" на форум модераторите?
От така оформено заглавие, аз разбирам, че кандидатстваш за абсолютен модератор на сървъри и форум (главен администратор/тъмно червен).
Ще можеш ли да след 2-3 месеца, след като се запотли, да отделяш нужното време за форума, или интереса ти е само моментен?
Ще споделиш ли къде си била/си модератор/администратор?

П.П.
Обикновените потребители да не пишат в тази тема. Коментарите им ще бъдат санкционирани.
Последна промяна dzak на 31 Яну 2018, 20:24, променена общо 1 път
Причина: edit
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС

Re: Кандидатура за глобален/модератор/форум модератор - Zh.

Мнениеот Димитрова » 31 Яну 2018, 20:26

Имам въпрос - отговарям. Администратор бях само на едно място - Insane-CS, модераторсъщо.. хдс новия.. Фатал ерор.. Новия, реалис плей, цс България и двете вериги. Има и още, но или не си ги спомням или не съществуват вече. И лятото имам време, но ще е предимно вечер, тъй като тогава бачкам.. Под Глобален Модератор.. Хмм.. грижа за форума, ако няма екип банове или няма нужното време преглед на оплакванията.. (С моя грозен опит в цс..) хах да не забравя.. В момента имам модераторски права в инсейн цс.. но едва ли ще мога още да трая човек от екипа. Въпрос на време е..

Лек едит.. Попринцип няма значение кое, форум модератор или Глобален модератор, което вие прецените, не претендирам. Както написах в кандидатурата си, може да се добави и модератор с тестови права. Ограничени с една дума.
Аватар
Димитрова
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 14
Регистриран на: 30 Яну 2018, 21:29
Местоположение: Пловдив
Име в игра: Dzh.
Skype: Ligla_Petq

Re: Кандидатура за глобален/модератор/форум модератор - Zh.

Мнениеот Faster » 01 Фев 2018, 00:59

Аз съм на мнение , че за позиции над сървър админ трябва да се използват хора от екипа сървър админи , които са заслужили доверие , а не регистрирани потребители още по - малко новорегистрирани потребители . Всеки е стигнал нивото си в тази верига със труд и работа за веригата . Има един модератор и щом не се е говорило за друг , предполагам , че така е преценил главния за подходящо ( мое мнение ) . Не е нужно да има 0-24 h човек в форума и Дзак смятам , че се справя добре .
Ако това е реална кандидатура с описаното по - горе , аз давам Не !
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: Кандидатура за глобален/модератор/форум модератор - Zh.

Мнениеот dzak » 01 Фев 2018, 13:36

Как едновременно си модератор в insane-cs и в същото време, пак там, ти деактивират друг акаунт, с който отново искаш да си модератор?
Непозната си на всички ни, а за да получиш, трябва да покажеш, че заслужаваш по някакъв начин нещо.
Дори не съм те виждал в някой сървър, (в сайта ясно откога си), а вече искаш да си в "кухнята".
Акаунта ти в cs-bulgaria гледам е изтрит, защо?
Става прекалено много въпроси, надявам се ще отговориш на всички тях.

http://cs-bulgaria.com/forum/viewtopic.php?f=37&t=1854
В тази цс-България имаш поне 3 акаунта. Линка води към изтрития такъв.
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС

Re: Кандидатура за глобален/модератор/форум модератор - Zh.

Мнениеот Димитрова » 01 Фев 2018, 18:09

В инсейн станах Администратор и отговарях за екипа заедно с друг. Нервичките ми кипнаха , щото ми държеше другия сметка защо добавям и махам някого и се ядосах и напуснах. Върнах се, защото си имам уважение към главния и форума беше пълен фалш. Нямам изтрит акаунт в цс България, името е сменено. Не знам къде видя да е изтрит, а и там не съм влизала от .. хмм.. 5-6 месеца? За сървърите съм обяснила на Мортал.. не играя подобни модове аз, пределно ясно му е. Видях, че ме разучаваш яката, регистрира се в инсейна и доста гледа кандидатурите във форума.
Аватар
Димитрова
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 14
Регистриран на: 30 Яну 2018, 21:29
Местоположение: Пловдив
Име в игра: Dzh.
Skype: Ligla_Petq

Re: Кандидатура за глобален/модератор/форум модератор - Zh.

Мнениеот MORTAL » 01 Фев 2018, 21:55

Доста сме се напатили от фалшиви профили, непроверени акаунти и хора представящи се за някой друг, за това сме предпазливи. Ако има нещо нередно, обикновено вече го намираме навреме.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Кандидатура за глобален/модератор/форум модератор - Zh.

Мнениеот kamikadze » 01 Фев 2018, 22:18

Не ти вярвам лично аз!!!!! НЕ и от мен
Аватар
kamikadze
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 447
Регистриран на: 08 Фев 2013, 11:09
Име в игра: NRg | kamikadze
Skype: dj.ceco.progressive.radio

Re: Кандидатура за глобален/модератор/форум модератор - Zh.

Мнениеот Димитрова » 02 Фев 2018, 14:39

MORTAL написа:Доста сме се напатили от фалшиви профили, непроверени акаунти и хора представящи се за някой друг, за това сме предпазливи. Ако има нещо нередно, обикновено вече го намираме навреме.



Пиша от таблет, имам камера, имам фейсбук, имам микрофон (на компютъра също), има и хора, които гарантират коя съм.

Дзак, това е първия ми акаунт там и ме мислеха за една, която си нема личен живот. Тогава също доказвах с камери хД и после ме одобриха, създавайки си нов акаунт.
Аватар
Димитрова
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 14
Регистриран на: 30 Яну 2018, 21:29
Местоположение: Пловдив
Име в игра: Dzh.
Skype: Ligla_Petq

Следваща

Назад към Неодобрени кандидатури

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


cron