Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Кандидатура за глобален/модератор/форум модератор - Zh.

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Кандидатура за глобален/модератор/форум модератор - Zh.

Мнениеот MORTAL » 27 Фев 2018, 19:37

Две страници коментари от които само 3-4 съществени, останалите Дзак ги е редактирал, т.к. не са по темата или поради друга причина. Не искате да коментирате, защото не ви дреме дали ще има/няма нов модератор, който също няма да ви цепи басма като Дзак или има други причини, като примерно нередовно преглеждане на форума :) Цял месец висяща кандидатура...
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Кандидатура за глобален/модератор/форум модератор - Zh.

Мнениеот dzak » 27 Фев 2018, 20:09

morti, повече съм ги редактирал, защото изказвания им са...
Няма да пишат повече от тези. То други и не пишат. Отделно не мисля, че повече от екип банове, модератори и най-вече администратори трябва да си кажем думата. На сървър и тестови админи, освен даЛС-та, малко от тях биха попитали нещо смислено или нещо, за което не е питано.
Напишете кои могат да се изказват, защото няма такава точка, а в други вериги това "гласуване" е по начина, който ти написах.
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС

Re: Кандидатура за глобален/модератор/форум модератор - Zh.

Мнениеот MORTAL » 27 Фев 2018, 20:17

Смятам, че всички са част от екипа, независимо от функцията с която са натоварени. За това мнението на всеки е важно, но само когато е по темата, иначе ги трием/редактираме :)
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Кандидатура за глобален/модератор/форум модератор - Zh.

Мнениеот KoKaL » 27 Фев 2018, 20:49

Вие как очаквате екипа да се изкаже за човек който е абсолютно непознат във веригата?
Мисля че дори е излишно да се дискутира въпроса.
Все едно аз утре да си направя нова регистрация,и искам да стана администратор, защото, разбирате ли аз много искам това. Ами не става.
Освен това Dzak си върши много добре работата, и на този етап мисля че нямаме нужда от нов форум модератор.

Против кандидатурата съм.

Ето изказах се.

П.П. Друг е въпроса, че повечето админи не смеят да пишат във форума, защото не могат да напишат две логически смислено свързани изречения едно след друго.
Или пък все им е едно какво се пише тука,... а и повечето рядко влизат изобщо.
Аватар
KoKaL
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 498
Регистриран на: 14 Ное 2016, 21:32
Местоположение: Варна
Име в игра: KoKaL
Skype: KoKaL

Re: Кандидатура за глобален/модератор/форум модератор - Zh.

Мнениеот Faster » 27 Фев 2018, 21:30

KoKaL написа:Вие как очаквате екипа да се изкаже за човек който е абсолютно непознат във веригата?
Мисля че дори е излишно да се дискутира въпроса.
Все едно аз утре да си направя нова регистрация,и искам да стана администратор, защото, разбирате ли аз много искам това. Ами не става.
Освен това Dzak си върши много добре работата, и на този етап мисля че нямаме нужда от нов форум модератор.

Против кандидатурата съм.

Ето изказах се.

П.П. Друг е въпроса, че повечето админи не смеят да пишат във форума, защото не могат да напишат две логически смислено свързани изречения едно след друго.
Или пък все им е едно какво се пише тука,... а и повечето рядко влизат изобщо.


Кокале стига си излагал хората с които работиш .
Изкара хората малумни и страхливци . Говориш за колегите си така , а очакваш уважение . Само ти ли си най - кадърния от всички . Доста хора се изказахме и си дадохме аргоменти но всичко бе изтрито , редбула опита няколко пъти със същия резултат . Ето защо вече много хора предпочитат да си мълчат вместо да губят време в писане и някой да му скимне , че е излишно мнение и да редактира .
Спри с тези изцепки и после да се чудиш защо има хора против теб . Ескайп си тръгна поради същото некомпетентно изказване от твоя страна !
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: Кандидатура за глобален/модератор/форум модератор - Zh.

Мнениеот KoKaL » 27 Фев 2018, 21:48

Заек,ти си един от малкото които показват някаква активност както тук, така и във игра.
Не визирам теб.
Виж списъка с админи, и забележи каква част от тях изобщо пишат нещо тук.
Главните "писачи" във форума са : Аdmin, SNAIP, BUGS BUNNY, Dzak, Barselona Fan, MORTAL, и чат пат REDBULL.

Останалите къде са ?

Няма нужда да ми отговаряш.
Аватар
KoKaL
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 498
Регистриран на: 14 Ное 2016, 21:32
Местоположение: Варна
Име в игра: KoKaL
Skype: KoKaL

Re: Кандидатура за глобален/модератор/форум модератор - Zh.

Мнениеот ReDBuLL_Bg » 27 Фев 2018, 23:39

Абсолютно всеки ,който е част от екипа може да се изказва по темата ,иначе не виждам смисъл от темата изобщо.Нали ние решаваме ,кой да стане част от нас и ако не сме на едно и също мнение то смисъла се губи.В такъв случай (не зачитане на мнението на екипа) по -добре да се разберат по между си админ и дзак и мортал и още двама трима,които са над другите и да си решават те ,аз лично повече не знам дали и ще си направя труда да си дам мнението особено по тази тема.
Manchester United 8)
Аватар
ReDBuLL_Bg
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 301
Регистриран на: 04 Юли 2015, 03:03
Местоположение: София
Име в игра: ReDBuLL
Skype: ....

Re: Кандидатура за глобален/модератор/форум модератор - Zh.

Мнениеот mrtv » 28 Фев 2018, 01:31

След изчетеното от трите страници мисля, че няма да е зле да има още един модератор, но като за начало с ограничена достъпност. Друг "смислен" коментар няма да пиша.
Аватар
mrtv
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 304
Регистриран на: 26 Дек 2012, 13:05
Местоположение: Czech Republic
Име в игра: mrtv
Skype: edko.vasilev

Re: Кандидатура за глобален/модератор/форум модератор - Zh.

Мнениеот Admin » 28 Фев 2018, 10:41

Изчаках достатъчно време да видя различните мнения.
Всеки от екипа, както и всеки с ранг ГОЛД ВИП имат право да се изказват по темите, има място и за офтопик. За мен всяко мнение е важно.
Относно кандидатурата, на този етап форума се посещава от 50 - 60 човека на 24 часа, затова считам, че не е нужен нов човек. Както казах, това е за сега.
Благодаря за проявения интерес, реша ли, че имаме нужда, веднага ще се свържа с теб.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Предишна

Назад към Неодобрени кандидатури

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


cron