Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Кандидат админ - ЛЪВ, BARCAAAAAAAAAAAAAAA

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Кандидат админ - ЛЪВ, BARCAAAAAAAAAAAAAAA

Мнениеот dzak » 02 Мар 2018, 22:48

ПОТРЕБИТЕЛИ ПИШЕЩИ ОТ ТОЗИ IP АДРЕС МНЕНИЯ
WINERRRRRRR 49
WINERRR

Значи това не си ти, така ли? Да не казваме и другите акаунти, или те са на "братовчеда"
И не се опитвай да лъжеш, защото няма как да стане.
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС

Re: Кандидат админ - ЛЪВ, BARCAAAAAAAAAAAAAAA

Мнениеот IDEAL PETROFF » 02 Мар 2018, 23:32

dzak написа:ПОТРЕБИТЕЛИ ПИШЕЩИ ОТ ТОЗИ IP АДРЕС МНЕНИЯ
WINERRRRRRR 49
WINERRR

Значи това не си ти, така ли? Да не казваме и другите акаунти, или те са на "братовчеда"
И не се опитвай да лъжеш, защото няма как да стане.


Бях забравил имейла и паролата на този акаунт, а заради това, че не си знаех имейла не можех да си възстановя паролата на IDEAL PETROFF (имам доказателства, помолих Администратор да ми помогне, да си върна истинския акаунт..). Така че трябваше някак си да участвам във форума.. Ще ти отговоря направо и на следващия въпрос: Направата на въпросния акаунт беше краен случай, тъй като нямах връзка с никой от "главно командващите" за да ми помогне да възстановя стария акаунт. Помолих на няколко пъти админи във сървърите да ми дадат скайп или някак си другояче да се свържа с някой, който има възможността да ми помогне, но не успях и за това направих WINER.

П.П. ("брачеда", както го наричаш ти, ми помогна да се свържа с човека помогнал ми да си възстановя истинския акаунт). И това мога да докажа :)
Аватар
IDEAL PETROFF
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 24
Регистриран на: 24 Ное 2013, 21:01
Име в игра: ЛЪВ
Skype: Не ви е нужен

Re: Кандидат админ - ЛЪВ, BARCAAAAAAAAAAAAAAA

Мнениеот dzak » 03 Мар 2018, 00:16

MORTAL написа:А на регистрациите Junior и Effek7>; помниш ли си паролите?
Регистрациите ти Effek7>; и Fikozz ;> са деактивирани от мен, тъй като е забранено да имаш повече от една регистрация.


viewtopic.php?f=9&t=4073&p=46656#p46656


B!@De написа:Insane e един пич от италия които е на 21, No More Pain e друг пич от друга верига и тои е на около 22, и Monnoris е един с които играя в другата верига. И тримата са влизали в сs megagaming заради мен. АЗ СЪМ НЕ. А този който се кандидатира е едно лапе дето само копира никове.


viewtopic.php?f=57&t=1867&p=23598#p23598

WINERRRRRRR написа:1. Ник с който играете в сървърите CS MegaGaming- No More Pain, CampeR а сега Jasdebito
2. На колко години сте.- 15 почти 16 години.
3. От колко време играете в сървърите CS MegaGaming- Горе долу 3-4 месеца
4. От колко време играете ЦС.-от 4 години
5. Предишен опит като Админ.-Не съм бил админ, но ще се постарая.
6. Колко време ще прекарвате в сървъра.-3 - 4 часа дневно.
7. В кой сървър CS MegaGaming искате да сте Админ.-RATS
8. Защо искате да сте Админ в сървърите CS MegaGaming-Защото много често влизат хакери също така да предотвратя бавенето на играта. П.П И без тва в повечето случаи няма админ а има хакер
9. Скайп за обратна връзка. skilara_250


viewtopic.php?f=57&t=1835&p=23158#p23158


Пак те питам - това брат/братовчед ли ти е ? Под всички цитати съм сложил и темите. Всичко е писано от един от акаунтите ти.
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС

Re: Кандидат админ - ЛЪВ, BARCAAAAAAAAAAAAAAA

Мнениеот IDEAL PETROFF » 03 Мар 2018, 01:05

dzak написа:
MORTAL написа:А на регистрациите Junior и Effek7>; помниш ли си паролите?
Регистрациите ти Effek7>; и Fikozz ;> са деактивирани от мен, тъй като е забранено да имаш повече от една регистрация.


viewtopic.php?f=9&t=4073&p=46656#p46656


B!@De написа:Insane e един пич от италия които е на 21, No More Pain e друг пич от друга верига и тои е на около 22, и Monnoris е един с които играя в другата верига. И тримата са влизали в сs megagaming заради мен. АЗ СЪМ НЕ. А този който се кандидатира е едно лапе дето само копира никове.


viewtopic.php?f=57&t=1867&p=23598#p23598

WINERRRRRRR написа:1. Ник с който играете в сървърите CS MegaGaming- No More Pain, CampeR а сега Jasdebito
2. На колко години сте.- 15 почти 16 години.
3. От колко време играете в сървърите CS MegaGaming- Горе долу 3-4 месеца
4. От колко време играете ЦС.-от 4 години
5. Предишен опит като Админ.-Не съм бил админ, но ще се постарая.
6. Колко време ще прекарвате в сървъра.-3 - 4 часа дневно.
7. В кой сървър CS MegaGaming искате да сте Админ.-RATS
8. Защо искате да сте Админ в сървърите CS MegaGaming-Защото много често влизат хакери също така да предотвратя бавенето на играта. П.П И без тва в повечето случаи няма админ а има хакер
9. Скайп за обратна връзка. skilara_250


viewtopic.php?f=57&t=1835&p=23158#p23158


Пак те питам - това брат/братовчед ли ти е ? Под всички цитати съм сложил и темите. Всичко е писано от един от акаунтите ти.


Ааа светнах се. Преди много години по-малкия ми братовчед идваше да играе при мене, тъй като брат му не му отстъпваше компютъра да поразцъква и той. Това са негови регистрации, аз имам само две(Уинър и ИДЕАЛА(Уинър обясних защо съществува)) с които съм участвал в тази верига и 2 ника с които съм играл в тази верига (ЛЪВ и BARCAAAAAAAAAAААААААА). Абсолютно нищо не знам за тези кандидатури и тези акаунти. Не лъжа за нищо и вече с уморих да се оправдавам - явно ти не ме искаш от екипа ви. Какво толкова съм ти направил не знам, ама вече заради теб почвам да губя всякакво желание... Благодаря ти за всичко, вече можеш да "метнеш" темата в Неодобрени.
Аватар
IDEAL PETROFF
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 24
Регистриран на: 24 Ное 2013, 21:01
Име в игра: ЛЪВ
Skype: Не ви е нужен

Re: Кандидат админ - ЛЪВ, BARCAAAAAAAAAAAAAAA

Мнениеот dzak » 03 Мар 2018, 02:32

И затова всички използват 1 скайп, включително и ти? Хайде, бъди сериозен.
Не, не съм казал, че не те искам, но не си откровен с нас докрай. Няма да те питам дали няма и още някой, освен ако не знаех за тези други акаунти. Излезе, че на 1 компютър играете 3-ма, с еднакъв скайп. Не мислиш ли, че с право се съмнявам?
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС

Re: Кандидат админ - ЛЪВ, BARCAAAAAAAAAAAAAAA

Мнениеот IDEAL PETROFF » 03 Мар 2018, 18:59

dzak написа:И затова всички използват 1 скайп, включително и ти? Хайде, бъди сериозен.
Не, не съм казал, че не те искам, но не си откровен с нас докрай. Няма да те питам дали няма и още някой, освен ако не знаех за тези други акаунти. Излезе, че на 1 компютър играете 3-ма, с еднакъв скайп. Не мислиш ли, че с право се съмнявам?


Вече съм само аз, с нов компютър съм(скайп ми е същия). Искам да се извиня, ако съм обидил някой..
Аватар
IDEAL PETROFF
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 24
Регистриран на: 24 Ное 2013, 21:01
Име в игра: ЛЪВ
Skype: Не ви е нужен

Re: Кандидат админ - ЛЪВ, BARCAAAAAAAAAAAAAAA

Мнениеот IDEAL PETROFF » 03 Мар 2018, 19:02

IDEAL PETROFF написа:
dzak написа:И затова всички използват 1 скайп, включително и ти? Хайде, бъди сериозен.
Не, не съм казал, че не те искам, но не си откровен с нас докрай. Няма да те питам дали няма и още някой, освен ако не знаех за тези други акаунти. Излезе, че на 1 компютър играете 3-ма, с еднакъв скайп. Не мислиш ли, че с право се съмнявам?


Вече съм само аз, с нов компютър съм(скайп ми е същия). Искам да се извиня, ако съм обидил някой, да осъзнавам ,
че сте прав и за това се извинявам.
Аватар
IDEAL PETROFF
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 24
Регистриран на: 24 Ное 2013, 21:01
Име в игра: ЛЪВ
Skype: Не ви е нужен

Re: Кандидат админ - ЛЪВ, BARCAAAAAAAAAAAAAAA

Мнениеот Animals » 03 Мар 2018, 19:05

Засичам играча често и мисля ,че може да му се даде шанс. За (y)
Аватар
Animals
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 244
Регистриран на: 07 Яну 2013, 19:05
Местоположение: Бургас
Име в игра: Animals
Skype: memo_bjk2

Re: Кандидат админ - ЛЪВ, BARCAAAAAAAAAAAAAAA

Мнениеот CREATiVE » 05 Мар 2018, 17:36

Редовен е играе добре не създава проблеми в игра засичал го съм мн пъти във д2 давам ти моето ЗА.
НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!

_/﹋\_
(҂`_´)
<,︻╦╤─ ҉ - -
_/﹋\_
Аватар
CREATiVE
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 134
Регистриран на: 08 Сеп 2017, 13:35
Местоположение: --
Име в игра: --
Skype: -

Re: Кандидат админ - ЛЪВ, BARCAAAAAAAAAAAAAAA

Мнениеот ECCC » 05 Мар 2018, 19:37

3aaa ! засичам го винаги редовен не създава проблеми. (handshake) (punch) (pizza) (handshake)
Последна промяна Admin на 05 Мар 2018, 19:40, променена общо 1 път
Причина: Прочети правилата, нямаш право да пишеш в тези теми
Изображение

Изображение
Аватар
ECCC
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 17
Регистриран на: 27 Дек 2015, 02:36
Местоположение: Соколец
Име в игра: Русская машина
Skype: purvoo vkarvamm posle izkarvam

ПредишнаСледваща

Назад към Неодобрени кандидатури

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


cron