Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Кандидатура за админ-DIESEL

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Кандидатура за админ-DIESEL

Мнениеот DIESEL » 22 Яну 2017, 01:18

1. Ник с който играете в сървърите CS MegaGaming: DIESEL
2. На колко години сте. /Кандидата не трябва да е под 16 години/ 14
3. От колко време играете в сървърите CS MegaGaming Играя от 1 година и половина някъде,но на последък активноста ми е малка
4. От колко време играете ЦС. 3години
5. Предишен опит като Админ. да
6. Колко време ще прекарвате в сървъра. 1-2часа на ден
7. В кой сървър CS MegaGaming искате да сте Админ. /Може само в един сървър/ Csmegagaming Rats
8. Защо искате да сте Админ в сървърите CS MegaGaming: За да помагам със развитието на сървъра и чистата игра.
9. Скайп за обратна връзка. marinhso333
10. Колко /според вас/ играча може да поканите да играят в сървърите на CS MegaGaming: Няколко приятела
11. Колко сигнала сте подали в сайта/форума или на някой админ за хакер, поради липса на админ. /ориентировъчно/Преди съм докладвал сега наскоро несъм.
12. Разкажете с две думи нещо за вас, от къде сте, с какво се занимавате и т.н.От гр.София съм уча играя видео игри излизам със приятели.
13. Запознати ли сте с Правилата на форума и Права и задължение на админите? Да.
НОВО 14. Добавете линк към ника Ви в http://www.gametracker.com или http://www.gametracker.bg с изиграното време в сървъра за който кандидатствате. На последък нямам активност но ще си я повиша


Знам че не покривам изискванията но съм сигурен че ще се справя със поста.
Изображение

ИзображениеИзображение

Изображение

Изображение
Аватар
DIESEL
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 155
Регистриран на: 20 Авг 2014, 21:33
Местоположение: гр. София
Име в игра: DIESEL
Skype: marinhso333

Re: Кандидатура за админ-DIESEL

Мнениеот shit happens » 22 Яну 2017, 01:59

11. Колко сигнала сте подали в сайта/форума или на някой админ за хакер, поради липса на админ. /ориентировъчно/Преди съм докладвал сега наскоро несъм.
- На скоро просто не си играл, как да докладваш за хакери ? Имаш 12 часа игра с този nick. Знам, че преди ползваше друг/други, но все пак ми се струва, че не си толкова редовен и постоянен. Ако греша - можеш да ме опровергаеш и да дадеш по 1 линк за gametracker-а на другите ти nick-ове.
В случай, че съм прав, ще ти дам ПРОТИВ.
Аватар
shit happens
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 469
Регистриран на: 29 Юни 2013, 22:34
Име в игра: shit happens
Skype: db

Re: Кандидатура за админ-DIESEL

Мнениеот Admin » 22 Яну 2017, 09:39

Значи бъркаш нещата. Първо бъди редовен, аз не съм те засичал в Ратс и после искай права. Няма проблем да ти дам, но права се дават на редовни и заслужили ги.
Имаш време да се поправиш.

Затварям кандидатурата, не я местя в неудобрени за да видя как ще се докажеш следващата седмица и тогава ще реша какво да я направя, или в неудобрени или ще я отворя.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4096
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming


Назад към Одобрени кандидатури

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


cron