Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Кандидатура за Админ Zhidich

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Кандидатура за Админ Zhidich

Мнениеот Loud » 01 Яну 2018, 18:54

1. Ник с който играете в сървърите CS MegaGaming: Zhidich Предишен: Sido
2. На колко години сте. /Кандидата не трябва да е под 16 години/: 20
3. От колко време играете в сървърите CS MegaGaming: 4Години.
4. От колко време играете ЦС. : 8-9 години.
5. Предишен опит като Админ. Да, във веригата Мега също.
6. Колко време ще прекарвате в сървъра.Зависи от деня и графика.
7. В кой сървър CS MegaGaming искате да сте Админ. /Може само в един сървър/- Dust2
8. Защо искате да сте Админ в сървърите CS MegaGaming: През време, което играя в сървъра, мога да следя за реда, хакери и отборното положение.
9. Скайп за обратна връзка.:uniquelaw7
10. Колко /според вас/ играча може да поканите да играят в сървърите на CS MegaGaming: Ако се нагласим с приятели, ще се цъка тук.
11. Колко сигнала сте подали в сайта/форума или на някой админ за хакер, поради липса на админ. Само на лично.
12. Разкажете с две думи нещо за вас, от къде сте, с какво се занимавате и т.н.: Бях в Холандия по работа, сега ми е време за почивка и цс.
13. Запознати ли сте с Правилата на форума и Права и задължение на админите? Да
НОВО 14. Добавете линк към ника Ви http://www.gametracker.com/player/Zhidich/
Аватар
Loud
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 57
Регистриран на: 10 Фев 2015, 22:27
Име в игра: Zhidich
Skype: uniquelaw7

Re: Кандидатура за Админ Zhidich

Мнениеот ReDBuLL_Bg » 02 Яну 2018, 20:43

Аз съм първият ,който ще дам за.Играча разбира играта и ще се справи стига да е редовен и да не псува .
Manchester United 8)
Аватар
ReDBuLL_Bg
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 301
Регистриран на: 04 Юли 2015, 03:03
Местоположение: София
Име в игра: ReDBuLL
Skype: ....

Re: Кандидатура за Админ Zhidich

Мнениеот dzak » 03 Яну 2018, 00:36

Ами не е чак толкова редовен. То се вижда кога играе. В момента имаме достатъчно админи в dust2.
Хакери - къде са ти докладите за тях? Покажи малко желание, като репортнеш 2-3 такива.
На този етап Против от мен.
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС

Re: Кандидатура за Админ Zhidich

Мнениеот ReDBuLL_Bg » 03 Яну 2018, 17:42

хакери не ти трябват ,играча е стар и е ясно кой е ,както е ясно че разбира играта ,колкото до редовното влизане не е нужно да е по цял ден ,но когато е в игра да е сред екипа и да се намеси ,когато трябва .И без това хакери не останаха ,а и това ,че ще докладва хакери не е критерии ,че познава хаковете ,зависи на какъв попадне.
Manchester United 8)
Аватар
ReDBuLL_Bg
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 301
Регистриран на: 04 Юли 2015, 03:03
Местоположение: София
Име в игра: ReDBuLL
Skype: ....

Re: Кандидатура за Админ Zhidich

Мнениеот Loud » 03 Яну 2018, 18:15

Не исках, да давам мнения в този етап или като цяло по кандидатурата, но реших да споделя, моето мнение по коментара на "dzak". Доклади, че има има. Преди година, бях ваш колега, ти най-добре знаеш, защо се бях отказал от админ правата, бях баннал хакер на име ELiTeN, и той получи ънбан, след време се оказа, че е бил валл хак, дзак ти сам го банна след това, до колкото докладите, знам че ти харесва да обикаляш по стари теми и дискусии, виж старите теми във връзка докладите, а аз знам, че вече си направил обиколка по там, нямам нищо против теб или към някой друг, просто си изказвам мнението по въпроса!
Аватар
Loud
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 57
Регистриран на: 10 Фев 2015, 22:27
Име в игра: Zhidich
Skype: uniquelaw7

Re: Кандидатура за Админ Zhidich

Мнениеот EsCapE » 03 Яну 2018, 19:34

Смятах да не давам мнение по кандидатури, но специално за тази кандидатура не мога да се сдържа и ще дам своето ЗА. Беше в екипа, справяше се повече от добре в хващането на онези "невидимите" хакове. Дзак не е искал да те засегне, наистина има доста админи в Д2, но моето мнение е, че ти ще си доста полезен там. Един повече, не мисля, че ще е проблем.
Успех.
EsCapE
 
Предупреждения: 0

Re: Кандидатура за Админ Zhidich

Мнениеот kamikadze » 03 Яну 2018, 20:09

ЗА от мен
Аватар
kamikadze
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 447
Регистриран на: 08 Фев 2013, 11:09
Име в игра: NRg | kamikadze
Skype: dj.ceco.progressive.radio

Re: Кандидатура за Админ Zhidich

Мнениеот Faster » 03 Яну 2018, 20:09

И аз давам За !
Доказал се , човек който е бил част от това семейство .
Успех!
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: Кандидатура за Админ Zhidich

Мнениеот SNAIP » 03 Яну 2018, 21:39

EsCapE написа:Смятах да не давам мнение по кандидатури, но специално за тази кандидатура не мога да се сдържа и ще дам своето ЗА. Беше в екипа, справяше се повече от добре в хващането на онези "невидимите" хакове. Дзак не е искал да те засегне, наистина има доста админи в Д2, но моето мнение е, че ти ще си доста полезен там. Един повече, не мисля, че ще е проблем.
Успех.


На база горенаписаното и особено на подчертаното съм "За". Не, няма да е проблем! В един сървър е хубаво да има много админи, защото ще е постоянно пълен! Няма как, ако те са 50 сървъра постоянно да е пълен, защото всеки си има някаква работа и ангажименти във всеки един час от денонощието. А многото админи привличат още хора. Те на места за това са направили по 2 еднакви сървъра, примерно d2o-1 и d2o-2, като взаимно с плъгин си препращат играчи при пълен сървър. Така трябва да стане и с гг :)
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Пенсиониран от CS 1.6
Аватар
SNAIP
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 808
Регистриран на: 04 Юни 2013, 18:13
Местоположение: Лом
Име в игра: SNAIP
Skype: snaip_lom

Re: Кандидатура за Админ Zhidich

Мнениеот dzak » 04 Яну 2018, 01:22

Добре де, при положение, че се случва админите да сме повече от играчите в сървъра, при положение, че играе от 1 седмица, при положение, че много добре помним защо се отказа от правата си (онзи случай с хакер и при махнат бан от екип банове - zhidich май си хвана пътя), а активността му във форума е 0, какви оценка давате?
Стига с тия машинални За-та, на принципа харесвам/не харесвам. Има да изяде още хляб, за да докаже, че трябва да е отново част от екипа.
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС

Следваща

Назад към Одобрени кандидатури

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


cron