Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Кандидатура за админ - Siska

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Кандидатура за админ - Siska

Мнениеот Siska » 27 Мар 2018, 05:41

1. Siska
2. 31
3. От колко време играете в сървърите CS MegaGaming - не зная
4. От колко време играете ЦС. - откакто излезе в България
5. Предишен опит като Админ. - малък
6. Колко време ще прекарвате в сървъра. - не зная, играя предимно вечер, ако има хора там съм.
7. В кой сървър CS MegaGaming искате да сте Админ. /Може само в един сървър/ - най-новия - Warcraft
8. Защо искате да сте Админ в сървърите CS MegaGaming - харесва ми Warcraft. Сървъра е нов и сигурно ще има нужда от админи.
9. Скайп за обратна връзка. sisi-1_1
10. Колко /според вас/ играча може да поканите да играят в сървърите на CS MegaGaming - нито един
11. Колко сигнала сте подали в сайта/форума или на някой админ за хакер, поради липса на админ. /ориентировъчно/ - мисля , че нито един
12. Разкажете с две думи нещо за вас, от къде сте, с какво се занимавате и т.н. - В момента живея във Варна, занимавам се предимно с музика. Вечер ми остава свободно време и си разпускам със CS.
13. Запознати ли сте с Правилата на форума и Права и задължение на админите? - горе-долу, може и да имам някои пропуски.
НОВО 14. Добавете линк към ника Ви в http://www.gametracker.com или http://www.gametracker.bg с изиграното време в сървъра за който кандидатствате. - нямам, нов е...
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 529
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

Re: Кандидатура за админ - Siska

Мнениеот SNAIP » 27 Мар 2018, 10:32

Зная те още от времето, когато играех
гънгейм. Запознат съм с игровите ти
възможности. Сигурен съм, че ще си
полезен/на и в гънгейм. Колкото до
War3, дай ник и парола на ЛС. Заслужаваш права и за форума.
Ако желаеш, може да уточниш дама ли си или не да не бъркам родовете при комуникацията с теб.
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Пенсиониран от CS 1.6
Аватар
SNAIP
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 808
Регистриран на: 04 Юни 2013, 18:13
Местоположение: Лом
Име в игра: SNAIP
Skype: snaip_lom


Назад към Одобрени кандидатури

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


cron