Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Предложение за Класика

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Предложение за Класика

Мнениеот totalninety » 18 Мар 2013, 19:00

1. Предлагам да се направи така, както Дъст2 сървъра, хората да минават един през друг, защото когато е пълен става голямо бутане и играчите се сърдят, че са умрели заради някой си. То даже май преди време беше така, но не знам защо го върнахте.

2. Забелязах, че сте махнали плъгина за Auto Slay , когато бомбата гръмне или когато не е заложена и изтече времето.
totalninety
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 556
Регистриран на: 01 Юли 2012, 11:50
Име в игра: Monsieur Mangetout

Re: Предложение за Класика

Мнениеот Irish » 18 Мар 2013, 19:24

Това е класик сървър и се стреми да е реален ,така че ако се сложи това да минаваш през хората се губи цялата концепция сървъра да се доближи до реалността.Относно това с премахването на autoslay сега всеки чака да запази оръжието си и да се скрие някъде да както често казваме "чакали" и не си вършат работата тоест да слагат,обезвреждат бомбата или да спасяват заложниците.Според мен този плъгин трябва да се върне.
Аватар
Irish
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 38
Регистриран на: 22 Яну 2012, 20:30
Име в игра: Irish
Skype: stepanov_1991

Re: Предложение за Класика

Мнениеот Admin » 19 Мар 2013, 13:05

Той беше така и го спрях, освен за да не са еднакви а и ще се загуби чара на класика, не е като гг, ратс и дм
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4096
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Re: Предложение за Класика

Мнениеот zxcv ;> » 19 Мар 2013, 13:37

Абсолютно съм против да се върне no clip. Това е пълно измишльотина на която се ядосвам почти всеки път, като играя в d2. Значи не може аз да съм с awp или каквото и да било оръжие и някъв си дойде и застане върху мене та аз му виждам вътрешностите - пълна простотия честно. Колко пъти така са ме убивали, че все 'sadvam' в такива ситуации.
Едно е да говориш много, друго е да кажеш нещо ...
Аватар
zxcv ;>
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1670
Регистриран на: 01 Сеп 2012, 19:33
Име в игра: vijdam va dvoino ;x
Skype: Може и на ЛС

Re: Предложение за Класика

Мнениеот wtrtheking » 02 Апр 2013, 01:44

Здравейте!
Искам да предложа да се премахне autoslay, след като гръмне бомбата. Икзлючително дразнещо е. Има игри, в които просто си обречен (заложена бомба, малко време..) и е доста по-правилно и по-добре да си запазиш пушката и бронята, защото ако си си изпукал парите, после 1-2 игри си еко, за да събереш отново. Хората, които повече е умеят играта, ще разберат какво имам предвид. :)
Аватар
wtrtheking
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 6
Регистриран на: 02 Апр 2013, 01:39
Име в игра: INSIGNIA
Skype: water4o

Re: Предложение за Класика

Мнениеот Admin » 02 Апр 2013, 07:41

wtrtheking написа:Здравейте!
Искам да предложа да се премахне autoslay, след като гръмне бомбата. Икзлючително дразнещо е. Има игри, в които просто си обречен (заложена бомба, малко време..) и е доста по-правилно и по-добре да си запазиш пушката и бронята, защото ако си си изпукал парите, после 1-2 игри си еко, за да събереш отново. Хората, които повече е умеят играта, ще разберат какво имам предвид. :)


Ако го направим това, ще започне едно чакалене и пазене на оръжие и броня, че направо ще изнервя повечето играчи. То сега ги има а камо ли като не ги грози нищо.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4096
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Re: Предложение за Класика

Мнениеот totalninety » 02 Апр 2013, 09:54

wtrtheking написа:Здравейте!
Искам да предложа да се премахне autoslay, след като гръмне бомбата. Икзлючително дразнещо е. Има игри, в които просто си обречен (заложена бомба, малко време..) и е доста по-правилно и по-добре да си запазиш пушката и бронята, защото ако си си изпукал парите, после 1-2 игри си еко, за да събереш отново. Хората, които повече е умеят играта, ще разберат какво имам предвид. :)


Има плъгин, който дава допълнително пари на загубилия отбор, така че няма какво да пазиш.
totalninety
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 556
Регистриран на: 01 Юли 2012, 11:50
Име в игра: Monsieur Mangetout

Re: Предложение за Класика

Мнениеот wtrtheking » 02 Апр 2013, 13:01

А ако сте взели 2 игри, после те 1, после вие 1 и така, дали ще имаш пари за awp, примерно?
Аватар
wtrtheking
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 6
Регистриран на: 02 Апр 2013, 01:39
Име в игра: INSIGNIA
Skype: water4o

Re: Предложение за Класика

Мнениеот ARSENALA » 04 Апр 2013, 12:33

И аз съм против , няма смисъл просто.
Има неща в живота,за които си струва да се бориш до край !
Аватар
ARSENALA
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 5
Регистриран на: 04 Апр 2013, 12:31
Име в игра: ARSENALA
Skype: edi_roney

Re: Предложение за Класика

Мнениеот burgasko » 04 Апр 2013, 12:46

1. В Dust2 Only 2 (78.83.37.60:27016) няма този плъгин за минаването през играчите ... както и някой други плъгини който според мен малко пречат на другия Dust 2 Only (78.83.37.60:27015)
2. парите който дава играта на загубилият тим трябва да се увеличат на 1000, а не 700 както мисля е в момента, но не мога да го оправя защото незнам къде са описани тези cvar`s ... както и доста други който не мога да оправя ... предполагам за това и "новия" дъст2 още не е оправен ...

пп. съжалявам че писах тук ... видях че предложението е за classic, ама малко късно ... просто още не ме слуша главата ...
Peace \/
Аватар
burgasko
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 253
Регистриран на: 25 Юни 2012, 19:22
Местоположение: Бургас
Име в игра: burgasko.com
Skype: burgasko.com

Следваща

Назад към Предложения за CS MegaGaming Classic

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта