Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Предложение за Промяна.

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Предложение за Промяна.

Мнениеот Batmana » 24 Окт 2013, 10:20

Здравейте приятели и колеги грижещи се за сървърите на тази страхотна верига. Искам да предложа нещо което ми хрумна докато се ровех в сайта , всеки си има собствено мнение и ще се радвам дори да е положително - или отрицателно. Тъй като няма много хора в класика дори и вечер не може ли да се направи на масиве сървър ? Предполагам че има повече хора и много интересни мапове който с удоволствие ще предоставя на хоста за тестване. Благодаря ви много за вниманието и пак ще повторя не сте длъжни да одобрявате просто исках да предложа това все пак за това е този раздел. А ако евентуално не се одобри поне да се пусне масиве сървър... (handshake) (bow)
Аватар
Batmana
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 178
Регистриран на: 25 Сеп 2013, 22:36
Име в игра: ,
Skype: ,

Re: Предложение за Промяна.

Мнениеот restless » 24 Окт 2013, 10:58

Понеже бургаско постоянно се оплаква че има машина за хиляди , а няма какво да хоства на нея, аз ти предлагам /понеже идеята е хубава/ намери 1 мод направи го / направо като го пуснеш и да имаш готов сървар/ и го сложи в тая тема.
LAST NAME EVER FIRST NAME GREATEST :3
Аватар
restless
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 472
Регистриран на: 25 Мар 2012, 20:31
Име в игра: restless`
Skype: vase_pz

Re: Предложение за Промяна.

Мнениеот Batmana » 24 Окт 2013, 11:03

Благодаря че намери време да прегледаш предложението , но ще те разочаровам братле толкова много не разбирам но мога да попитам свой приятел да ми ги направи тия неща. Ще го почерпя и готово :) а за маповета ако евентуално стане това имам човек с много силен масиве сървър ще го помоля да ми даде маповете който съм на 10000 % обеден че ще ви харесат много :)
Аватар
Batmana
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 178
Регистриран на: 25 Сеп 2013, 22:36
Име в игра: ,
Skype: ,


Назад към Предложения за CS MegaGaming Classic

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


cron