Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Предложение за някой промени Класик

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Предложение за някой промени Класик

Мнениеот AmonRA » 29 Ное 2014, 18:35

Здравейте та идеята ми е следната

1: Да се разбъркат картите на сърварите или спец на класик при рес. или нещо от сорта тъй като се случи нещо пуска д2 (понеже забелязах че др карти не са аднати) и при наличито на д2онлй хората си влизат във д2 онлй-то

2: Да се пусне френдли фаяра (мн хора сега ще кажат че са против понеже ще има мн саднали да си избиват теам-а) и че с хе=тата и със заблудения приятелски огън и т.н.т) но смея да твърдя че класика си има почти винаги поне 1 админ и това нещо ще се "израсте" с времето (все пак е класик нека да си е :) )

3: Да се махнат "съвременните карти и да се добавят класическите или поне 1вообразите им

4: Да се добавят и нови класически карти понеже се зацикля и цял ден се въртят 3 карти и така :)

П.С. Сигурен съм че не за 1ви път се предлагат тия неща навярно прочетох няколко предложения нямах вр за всичките но се надявам да я разгледате :)
Nel nome del Padre del Figlio e dello Spirito Santo !!!
Only God Can Judge ME!!!
Аватар
AmonRA
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 371
Регистриран на: 21 Фев 2013, 12:40
Местоположение: Бургас
Име в игра: s0f*AmonRA
Skype: Black-Sniper21

Re: Предложение за някой промени Класик

Мнениеот Pashov » 05 Дек 2014, 14:26

Супер предложения амоне лично аз съм с двете ръце ЗА !!!!!
1.Супер предложение и на мен не ми харесва понеже винаги като влезнеш и няма хора картата е д2 и не се сменя а влиза един писва му и като влезне следващия картата се реска и с нея времето.
2.Искам да добавя за ФФ (Friendly Fire)с Roger сме играли заедно в германски сървъри които имат ФФ и са направени така че когато убиеш 3пъти свой съотборник получаваш бан за 3дена (ако се сложи да не е 3дена а един примерно).
3.Някои съвременни не са толкова лоши като nuke,inferno,train но наистина като на aztec варианта е сменен(няма дъжд,шум от дъжд)и други неща които развалят картата
4.Мисля че е сходно с 3тото но само не разбрах да се махната съвременните казваш в точка 3 а сега казваш да се добавят нови ???
Изображение
Аватар
Pashov
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 110
Регистриран на: 27 Окт 2012, 21:34
Име в игра: Chronos
Skype: cech681

Re: Предложение за някой промени Класик

Мнениеот awaq » 05 Дек 2014, 14:28

Така си е най добре класика 24/24 няма смисъл да го променяме при наличие че само само вие двамата го искате нека поне 30 човека го искат ок няма проблем но за 2 просто никакъв смисъл не виждам, аз поне :)
But no matter what someone did or what we think someone has done we always have to treat him with respect. We have come a too long way as a civilization to just abandon this principal.
Аватар
awaq
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 567
Регистриран на: 24 Ное 2013, 01:36
Име в игра: спрях да играя
Skype: НА Лично съобщение

Re: Предложение за някой промени Класик

Мнениеот Pashov » 05 Дек 2014, 14:32

Еми изчакай и другите да гласуват де.Мисля ,че бързаш изключително много няма как за 1ден всеки който играе да види темата :)

ЕДИТ:Както и да е дори и да го харесаме сигурно темата ще бъде изоставена като тази viewtopic.php?f=76&t=6507
Изображение
Аватар
Pashov
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 110
Регистриран на: 27 Окт 2012, 21:34
Име в игра: Chronos
Skype: cech681

Re: Предложение за някой промени Класик

Мнениеот jef0. » 05 Дек 2014, 17:01

Преди година някъде ако не и повече бях предложил най-доброто решение според мен а то е да се махне гласуването за следващ мап. Правят се да се пускат последователно един след друг и така няма да се въртят едни и същи мапове :)
Аватар
jef0.
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 126
Регистриран на: 07 Юли 2012, 10:58
Име в игра: jef0.
Skype: ...

Re: Предложение за някой промени Класик

Мнениеот BARCELONA FAN » 05 Дек 2014, 20:45

1. Да се премахне гласуването за следваща карта
2. Да се премахне de_dust2 ( има си цял сървър dust2Only )
3. Ако се добави Frendly Fire ще настъпи хаос, особено ако няма админ
4. На de_aztec да се премахне излишния шум, както каза Пашов
КОЛКОТО И ПАРИ ДА ИМАШ, КЛАСА НЕ МОЖЕШ ДА СИ КУПИШ!!!
Аватар
BARCELONA FAN
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 611
Регистриран на: 07 Сеп 2012, 03:15
Име в игра: B A R C E L O N A F A N
Skype: bellaview

Re: Предложение за някой промени Класик

Мнениеот jef0. » 05 Дек 2014, 21:15

BARCELONA FAN написа:1. Да се премахне гласуването за следваща карта
2. Да се премахне de_dust2 ( има си цял сървър dust2Only )
3. Ако се добави Frendly Fire ще настъпи хаос, особено ако няма админ
4. На de_aztec да се премахне излишния шум, както каза Пашов


мапа de_aztec трябва да се сложи оригиналния вариант който е предназначен за 1.6 там 2-ките се раждат от долната страна на стълбите и така 1ците да бъдат прецакани.
Аватар
jef0.
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 126
Регистриран на: 07 Юли 2012, 10:58
Име в игра: jef0.
Skype: ...

Re: Предложение за някой промени Класик

Мнениеот Pyce » 05 Дек 2014, 21:24

Една стара тема по която нямаше решение viewtopic.php?f=76&t=6396
същото ще е и тук :)
Просто имаме нужда от някоя стара разчупена карта :) Проблема ще е обаче младите играчи :)
ИзображениеИзображение
Аватар
Pyce
V.I.P.
V.I.P.
 
Предупреждения: 0
Мнения: 311
Регистриран на: 02 Фев 2014, 18:01
Местоположение: Pyce
Име в игра: BOOBS
Skype: че ползва ли се още?

Re: Предложение за някой промени Класик

Мнениеот SNAIP » 06 Дек 2014, 02:58

То е измислено. Щом е Classic, трябва максимално да се доближава до първообраза. Задължително трябва
да ги има основните и определени за култови карти, които са заложени в самата игра. Всичко останалото е
Classic+ или нещо друго. По принцип, чист Classic само със старите карти и friendly fire вече се играе предимно
от тесни общности и групи, с изграден игрови манталитет по понятни причини. Това са основно хора, съвременници
на раждането на играта Counter Strike, които играят не за ранк, а за удоволствие.
В общи линии тук е казано доста добре http://gyazo.com/b44e3fae35f8620550286859fa1afff6
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Пенсиониран от CS 1.6
Аватар
SNAIP
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 808
Регистриран на: 04 Юни 2013, 18:13
Местоположение: Лом
Име в игра: SNAIP
Skype: snaip_lom

Re: Предложение за някой промени Класик

Мнениеот nrjhs » 06 Дек 2014, 09:36

BARCELONA FAN написа:1. Да се премахне гласуването за следваща карта
2. Да се премахне de_dust2 ( има си цял сървър dust2Only )
3. Ако се добави Frendly Fire ще настъпи хаос, особено ако няма админ
4. На de_aztec да се премахне излишния шум, както каза Пашов


Съгласен съм с колегата, нека се махне д2 от картите и да се сложи mapcycle не да се играе инферно и нюк на всеки 2-ри мап.
За friendly fire съм против да се сложи, знаем че има доста хора които нарочно ще стрелят по своите което ще доведе и до повече нерви следователно и псувни и т.н. пък дори и да не е нарочно се случва да стане някой гаф да убиеш свой или да му свъкнеш много хп, което пак не е приятно.
За de_aztec не знам кой е варианта за 1.6 и кой е този който се играе в момента в сървъра, но мисля, че не е толкова сериозен шума за да пречи на някой :)
Иначе като казвате класически карти, всеки който се е учил да играе първо на ботове знае кои са оригиналните класически карти които са заложени в играта, мисля че ще е хубаво да се добавят 2-3 нови мапа да се освежи малко, че в момента са 6-7 карти които се въртят нон-стоп, а и това д2 заема доста от времето през деня докато се напълни с хора е се избере друг мап.
Изображение
Изображение
'77 '78 '81 '84 '05
Аватар
nrjhs
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 263
Регистриран на: 06 Юли 2013, 15:35
Местоположение: София
Име в игра: endz0nE
Skype: Л.С.

Следваща

Назад към Предложения за CS MegaGaming Classic

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


cron