Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Предложение за класика

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Предложение за класика

Мнениеот ONE MAN ARMY » 06 Яну 2015, 12:23

Здравейте !

Имам едно предложение към админите в класик сървъра. 3а да играта да върви по-добре и да бъде по-приятна , да няма често нервни и обидни изказвания от играчи , предлагам следното. Когато някой мята флаш умишлено и флашва съотборниците си да бъде предупреден един път и след това при повторно флашване да бъде слейнат и при 3-то кикван и така по реда на нещата. Като флашва без да иска да бъде предупреден два пъти и на третия път слей , 4ти кик и т.н.
Същото бих предложил и за играчите които умишлено блокират някои вход или изход с цел забавяне и подобни.
Според мен така играта ще бъде по приятна и изчистена. Ще се намалят и обидите от играчи често флашвани и блокирани поради некадърност или слаба игра на други , който често правят и такива неща умишлено. Също така и хората който не умеят да мятат флашки по този начин ще внимават много повече , което ще допринесе да се научат да го правят както трябва.

Благодаря ви.
unfuckable
Аватар
ONE MAN ARMY
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 11
Регистриран на: 01 Дек 2014, 18:15
Местоположение: out of space
Име в игра: ONE MAN ARMY
Skype: ne4estnik

Re: Предложение за класика

Мнениеот rapara76 » 06 Яну 2015, 12:34

Това според теб означава,слабите играчи по добре да не влизат в сървъра.Нещо си се объркал,това там е война и не всеки е прецизен в играта следователно има жертви и косвени такива.Админите си знаят работата.
Изображение]
Аватар
rapara76
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 132
Регистриран на: 20 Сеп 2010, 21:22
Местоположение: с.Сандрово
Име в игра: [RAPA] It's Me Bitches
Skype: its_rapa

Re: Предложение за класика

Мнениеот MORTAL » 06 Яну 2015, 13:05

Това което предлагаш, го има описано в чл. 4 от Правилата за игра в сървърите, както и в т. 7 от наказанията които админ може да налага на играчите :)
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Предложение за класика

Мнениеот ONE MAN ARMY » 06 Яну 2015, 14:04

Еми това означава , че никой не прави нищо по въпроса. Защото никога не съм видял да има санкция за подобно нещо. Постоянно се флашва , даже и при уведомяване на админа нищо не се прави по въпроса , няма дори предупреждение.
Много пъти съм виждал да се блоква и да се флашва и умишлено и без да искат. На тези който без да искат го правят им е простено. Но почети всеки ден по 5/10 пъти ми се е случвало на мене лично да ме флашват. Цялата игра ти се скапва , ядосваш се... Направо не се играе. Казвал съм на админи който са били в играта на момента да направят нещо по въпроса и изобщо даже и не получавам отговор. Те си знаят работата. Не искам да им се бъркам , но това което пиша е факт. Не се взимат никакви мерки по тоя въпрос , писал съм по време на играта много пъти на различни админи , но без никакъв резултат , най - много като се изнерви човек след поредния флаш и каже някоя глупост да получи самият той гаг. Тези който си мятат флашки без да се съобразяват изобщо не им се търси отговорност за действията това ми е мисълта !
Последна промяна ONE MAN ARMY на 06 Яну 2015, 14:16, променена общо 2 пъти
unfuckable
Аватар
ONE MAN ARMY
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 11
Регистриран на: 01 Дек 2014, 18:15
Местоположение: out of space
Име в игра: ONE MAN ARMY
Skype: ne4estnik

Re: Предложение за класика

Мнениеот ONE MAN ARMY » 06 Яну 2015, 14:12

Относно коментара на рапара...
Ти си се объркал пич. Слабите играчи нека си влизат да си играят. Като не може да мята флаш , да не си купува. Като си купи и се стреля с някой сам да си го мета... Като покрай него няма други който може да флашне... Мисълта ми е да се научат да се съобразяват с останалите играчи , а не да им развалят играта по този начин с безразборното мятане на флашки. Да си играят колкото си искат слабите играчи не ми пречат.
unfuckable
Аватар
ONE MAN ARMY
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 11
Регистриран на: 01 Дек 2014, 18:15
Местоположение: out of space
Име в игра: ONE MAN ARMY
Skype: ne4estnik

Re: Предложение за класика

Мнениеот MORTAL » 06 Яну 2015, 15:04

Наказва се само нарочното флашване, некадърната употреба на флаша не се наказва.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Предложение за класика

Мнениеот ONE MAN ARMY » 06 Яну 2015, 15:38

Добре, разбрах.
unfuckable
Аватар
ONE MAN ARMY
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 11
Регистриран на: 01 Дек 2014, 18:15
Местоположение: out of space
Име в игра: ONE MAN ARMY
Skype: ne4estnik

Re: Предложение за класика

Мнениеот ThorN » 06 Яну 2015, 17:08

ONE MAN ARMY написа:Еми това означава , че никой не прави нищо по въпроса. Защото никога не съм видял да има санкция за подобно нещо. Постоянно се флашва , даже и при уведомяване на админа нищо не се прави по въпроса , няма дори предупреждение.
Много пъти съм виждал да се блоква и да се флашва и умишлено и без да искат. На тези който без да искат го правят им е простено. Но почети всеки ден по 5/10 пъти ми се е случвало на мене лично да ме флашват. Цялата игра ти се скапва , ядосваш се... Направо не се играе. Казвал съм на админи който са били в играта на момента да направят нещо по въпроса и изобщо даже и не получавам отговор. Те си знаят работата. Не искам да им се бъркам , но това което пиша е факт. Не се взимат никакви мерки по тоя въпрос , писал съм по време на играта много пъти на различни админи , но без никакъв резултат , най - много като се изнерви човек след поредния флаш и каже някоя глупост да получи самият той гаг. Тези който си мятат флашки без да се съобразяват изобщо не им се търси отговорност за действията това ми е мисълта !



Мойче не веднъж съм се отзовавал на фактите и съм slay-вал играчи било то за флаш или запушване на вход/изход. Така това го правя.... обаче идва и другото.. Когато кажете ей този ме запиши на ей този вход.. аз обикновено минавам спец и наблюдавам понеже не мога се доверя ей така на някого за да slay-на друг и на финала да излезна аз лошият... Дори когато някой е афк аз се връщам до базата проверявам и чак тогава действам !
Какво щеше да правиш ако те нямаше ?!
Аватар
ThorN
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 109
Регистриран на: 20 Яну 2014, 21:57
Име в игра: <-- Can`t Touch This !!!
Skype: lovesucks_

Re: Предложение за класика

Мнениеот rapara76 » 06 Яну 2015, 18:22

ONE MAN само отговори ходил ли си казарма.Тук не е като отряди за бързо реагиране,нон стоп се грещи в играта.Вратите е масово да се запушват,защото тръгне ли стадото няма спиране 2-3 падат и се оправя положението но ти не мислиш по този начин.Никой не е перфектен.
Изображение]
Аватар
rapara76
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 132
Регистриран на: 20 Сеп 2010, 21:22
Местоположение: с.Сандрово
Име в игра: [RAPA] It's Me Bitches
Skype: its_rapa

Re: Предложение за класика

Мнениеот ONE MAN ARMY » 06 Яну 2015, 22:03

Добре , добре аз греша вие сте прави... ThorN съгласен съм с теб. Проверката е висша форма на доверие. Винаги трябва да се проверяват тези неща , даже по няколко пъти. Просто ми е писнало на **** от тези където ми метат флашки почети всеки път на ръша ми съм флашнат от мой съотборник и вместо да ги изненадам или да ги избия те ме килват заради тези нескопосани флашки. Това беше главното нещо , за което започнах темата. Просто е много изнервящо да те флашват така долно и да ти развалят играта. Нямам нищо против някой от админите или нещо подобно. Просто яко се вбесявам , че не се научиха тези ламери да метат флашки и само ме флашват така , прецакват ме , а те си продължават да си бръмчат безнаказано по мапа. Но явно няма какво да се направи против такива индивиди...
unfuckable
Аватар
ONE MAN ARMY
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 11
Регистриран на: 01 Дек 2014, 18:15
Местоположение: out of space
Име в игра: ONE MAN ARMY
Skype: ne4estnik

Следваща

Назад към Предложения за CS MegaGaming Classic

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


cron