Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

CS MegaGaming DeathMatch Rank System

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

За добавяне army rank плъгин?

Да.
6
67%
Не.
1
11%
Все ми е едно.
2
22%
 
Общо гласове : 9

CS MegaGaming DeathMatch Rank System

Мнениеот Siska » 03 Юли 2018, 17:47

Видях старо предложение този сървър да стане dust 2 respawn и да има army ranks.
Та искам да попитам , защо не сложите army ranks сега, както си е така сървъра ?
Сложете ранк под радара, а не такъв дето излиза като чат съобщение.
Така ще можем да си качваме разни ранкове или левели. Например както е по други сървъри от редник до генерал и т.н.
:)
Последна промяна dzak на 03 Юли 2018, 18:54, променена общо 1 път
Причина: Добавена анкета.
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 529
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

Re: CS MegaGaming DeathMatch Rank System

Мнениеот Siska » 03 Юли 2018, 18:24

И аз харесвам този сървър. Има много хубави и интересни карти, но както виждаме няма с кого да се играе. Затова търся нещо допълнително , с което да ни е по-интересно. На мен ми харесват ранк системите и ми е интересно да си правя фрагчета и да си качвам някакви левели. Така че , ако сложите добре , ако не сложите пак добре, но на мене ще ми е по-приятно , ако има ранк.
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 529
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

Re: CS MegaGaming DeathMatch Rank System

Мнениеот dzak » 03 Юли 2018, 18:53

Против. Никакъв смисъл от този ранк + един излишен плъгин.
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС

Re: CS MegaGaming DeathMatch Rank System

Мнениеот Faster » 03 Юли 2018, 19:33

Siska написа:И аз харесвам този сървър. Има много хубави и интересни карти, но както виждаме няма с кого да се играе. Затова търся нещо допълнително , с което да ни е по-интересно. На мен ми харесват ранк системите и ми е интересно да си правя фрагчета и да си качвам някакви левели. Така че , ако сложите добре , ако не сложите пак добре, но на мене ще ми е по-приятно , ако има ранк.

На ранк системите е хубаво това , че те стимулират да се бориш за по висок левел . Играл съм доста ранксървъри и съм си рестартирал ранка като съм до превъртял за да е интересно , иначе после те отегчава , като си на последен левел и само трупаш килчета и не дигаш нищо .
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: CS MegaGaming DeathMatch Rank System

Мнениеот Faster » 03 Юли 2018, 21:09

IA3I написа:Хубава е ако носи бонуси - гранати жилетка али бали. Иначе да трупаш точки само за точките... Ще доведе само до мерене на мишки до "велики" играчи които като влезнат и всички други ще излезнат... Виждаш GG сървъра - едно напрегнато борба за всеки фраг - надпревара с цел финалната награда ( да те изпише като победител). Това ми е притеснението. Продължавам да съм пас - пробвайте - защо не - ако се получат гадно нещата го махнете. Един сървър трябва да се развива - за това съм "за" почти за всички предложения за. Тука по-скоро пас защото не мога да преценя как ще се отрази на бъдещи клиенти и съответно имам срахове

За награди трябва е нещо като BF2 мод , което беше пробвано , но не потръгна преди време , не знам защо.Преди време този мод беше уникален и се играеше доста .
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: CS MegaGaming DeathMatch Rank System

Мнениеот Faster » 03 Юли 2018, 21:29

IA3I написа:Да сещам се - беше неравностоен - влизаш ти като редник и с/у теб генерал с 150 живот гранати и всякакви неравностойни дивотии. Чак уникален... Не знам - ако питате мен - пробвайте - но е играчка допълнително поддръжка и евентуално допълнителни проблеми...

Съгласен съм от личен опит , там където играх преди да науча за мегата играх бая години стигнах максималния левел в този мод и като влезе някой новобранец ако не му позволиш да те убие е почти невъзможно едно , че си с голямо HP друго и че си невидим ако искаш и ако не ми изневерява памета с ножа ставаш по бърз , имаше 22 левела май или нещо такова , за който ги дигне си е доста голям купон
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: CS MegaGaming DeathMatch Rank System

Мнениеот Siska » 04 Юли 2018, 00:01

Наистина сте прави , че само плъгина няма да е достатъчен. Покрай него вървят и тези екстрички като малко повече hp и подобни. Също така аз не искам да променяме кой знае колко този сървър. Добавихме двоен скок , сега да добавим и едно ранкче и готово. Без кой знае какви екстри, без спийд, без невидими и т.н. Ако за някои плъгина е излишен , то ако го има няма да им пречи, така че не виждам проблем да се сложи. Мен ме увлича да си гледам ранкчето, гледам , че и зайо е бил увлечен в някакъв момент и той знае за какво става въпрос. Много хора се увличат по ранкчето. Добра идея е. :)

А това за напредналите ранкове и тези , които току що влизат за пръв път в сървъра , не сте прави.
Не сте прави , защото по тази логика не трябва да съществуват модове като "warcraft" например.
Нови играчи винаги ще има и винаги ще има такива , които вече са завършили всички левели.
На мен много ми харесва като вляза в такъв сървър. Аз да почвам отначало всичко , а те вече да са на последен левел. Така е по-трудно и съответно, по-интересно.
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 529
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

Re: CS MegaGaming DeathMatch Rank System

Мнениеот MORTAL » 04 Юли 2018, 08:18

IA3I написа:Не съм сигурен до колко може да се модифицират тия екстри. Някой знае ли ?

Живота е ограничен до 255, толкова ти покзва на екрана, но мисля че няма ограничение. Просто ако си с над 255 живот, няма да знаеш с колко точно си, а не е приятно. Екстрите може да се модифицират колкото си искаме, приметно десеторен скок :D Правил съм си сървър със Super hero мод, щом там няма ограничения, значи и тук е възможно да няма.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: CS MegaGaming DeathMatch Rank System

Мнениеот Siska » 04 Юли 2018, 18:33

Обикновено има по около 15 чина или левели...
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 529
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

Re: CS MegaGaming DeathMatch Rank System

Мнениеот BeTePuHaP » 05 Юли 2018, 08:38

Обърнахте го на съвсем друг мод вече :^) Имаше такъв не одавна. Нека останем на първоначалното предложение за ранг само, все пак не е warcraft мод.
Аватар
BeTePuHaP
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 407
Регистриран на: 22 Дек 2011, 01:32
Име в игра: [nuPuHcko] BeTePuHaP

Следваща

Назад към Предложения за CS MegaGaming DeathMatch

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


cron