Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Предложение за премахване на оръжие.

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Предложение за премахване на оръжие.

Мнениеот zxcv ;> » 26 Ное 2013, 18:29

Предлагам да се премахнат двата автоматични снайпера в Dеаthmаtch, защото напоследък има много такива, които го взимат и правят велико меле на малък мап, тъй като са доста точни nо zооm и е лесна играта с тях. Моето мнение е, че с тях се проваля приятната и уютна игра!
Едно е да говориш много, друго е да кажеш нещо ...
Аватар
zxcv ;>
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1670
Регистриран на: 01 Сеп 2012, 19:33
Име в игра: vijdam va dvoino ;x
Skype: Може и на ЛС

Re: Предложение за премахване на оръжие.

Мнениеот GGeorgiev » 26 Ное 2013, 18:50

Влизам често вече в класика и дет мача и точно от дет мача лефтвам заради такива така че и аз съм ЗА :)
Силните приемат загубата с гордо вдигната глава , само слабите показват гняв. (y)
Аватар
GGeorgiev
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 203
Регистриран на: 14 Окт 2013, 11:53
Име в игра: G.Georgiev
Skype: ЛС :)

Re: Предложение за премахване на оръжие.

Мнениеот ABC » 26 Ное 2013, 19:01

Подкрепям !
Много дразнещо, а някои като ги хванат и няма пускане през целият мап.Хубаво си беше като бяха забранени...
Когато вървиш, напред гледай: ако не намериш нищо, поне няма да се препънеш!
Аватар
ABC
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 486
Регистриран на: 12 Авг 2012, 19:09
Местоположение: Видин
Име в игра: ABC
Skype: На л.с. !!!

Re: Предложение за премахване на оръжие.

Мнениеот Roger » 26 Ное 2013, 19:22

Не и ще кажа защо.Защото по същата логика аз пък искам да се премахне AWP-то от dust2,защото видиш ли,има такива супер играчи дето ми скъсват нервите като чакат с AWP-то някой да им мине пред мерника.По принцип съм против да се маха каквото и да било от сървърите.Даже страшно много Ви се кефя,че не сте премахнали автоматичния снайпер и щита не е забранен.Аз много рядко играя с какъвто и да е снайпер поради простата причина,че търся близкия бой и директната схватка( визирам играта си с MAC10).Хубаво е да се запази автентичността на сървърите,да си има всичко и нищо да не е забранено именно това прави впечатление на качествените играчи,които както виждам са почнали да идват.
Аватар
Roger
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 470
Регистриран на: 03 Юни 2013, 14:15
Име в игра: Roger
Skype: ...

Re: Предложение за премахване на оръжие.

Мнениеот MORTAL » 27 Ное 2013, 09:54

Zxcv, каква уютна игра в ДМ, като от всякъде се стреля и гърми :) Егати уюта, като в Сирия...Абсолютно съм против махането на тези снайпери. Когато вляза в ДМ играя предимно с тях, и не само аз, а забелязвам че доста играчи играят с тях. Перфектни са за дупчене на стени, правят хубави поражения. Е да става меле, но нали за това е ДМ сървър, за да става меле. Никой не ви кара на 10:10 да питате искате ли по-малък мап и да пускате тъпата карта с басейна. И на мен ми късат нервите снайперисти с магнум, но не съм пуснал тема за махането му. Това е CS 1.6, тези оръжия ги има. В CS 1.5 ги няма. Сега... 1.5 ли ще играем или 1.6 ?
Ако ще се махат тези снайпери, да се махне и Магнума.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Предложение за премахване на оръжие.

Мнениеот Faster » 27 Ное 2013, 09:59

За и от мен (y)
Faster
 
Предупреждения: 0

Re: Предложение за премахване на оръжие.

Мнениеот zxcv ;> » 27 Ное 2013, 10:05

MORTAL написа:Zxcv, каква уютна игра в ДМ, като от всякъде се стреля и гърми :) Егати уюта, като в Сирия...Абсолютно съм против махането на тези снайпери. Когато вляза в ДМ играя предимно с тях, и не само аз, а забелязвам че доста играчи играят с тях. Перфектни са за дупчене на стени, правят хубави поражения. Е да става меле, но нали за това е ДМ сървър, за да става меле. Никой не ви кара на 10:10 да питате искате ли по-малък мап и да пускате тъпата карта с басейна. И на мен ми късат нервите снайперисти с магнум, но не съм пуснал тема за махането му. Това е CS 1.6, тези оръжия ги има. В CS 1.5 ги няма. Сега... 1.5 ли ще играем или 1.6 ?
Ако ще се махат тези снайпери, да се махне и Магнума.

Ми не просто не ми е приятно на "онзи тъпия с басейна" както го определяш ти, fy_snow и deathmatch_final още с раждането да оставам на 10 кръв или да умирам отново. "Перфектните" снайпери са просто уникални - и със затворени очи да си пак ще правиш мазало, той с 20 патрона (този на T) и убиеш някой те се възстановят т.е. с безкрайни патрони както се вика. Уют знаеш ли какво е? Това, което не те ядосва и не те кара да излизаш от сървъра, мелето не пречи на това да ти е уютно и приятно да играеш в този съръвр. 8)
Едно е да говориш много, друго е да кажеш нещо ...
Аватар
zxcv ;>
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1670
Регистриран на: 01 Сеп 2012, 19:33
Име в игра: vijdam va dvoino ;x
Skype: Може и на ЛС

Re: Предложение за премахване на оръжие.

Мнениеот MORTAL » 27 Ное 2013, 10:40

Аз не мога да играя с AWP, и на огромни карти като awp_dust, snipe_it_5, detmach_final се изнервям от снайперисти. А за АК-47 и m4a1 разстоянието е голямо. За това избирам хубавия автоматичен снайпер. За тези карти - или играеш с AWP или си мъртъв. Е аз играя с автоматичния снайпер за да избегна големи поражения.
Друг вариант - махате автоматичните снайпери, но махате и пистолетите. Да се играе само с едно оръжие + нож, а може и без нож.
Предпочитам и аз да се наслаждавам на играта, като трепя разни там, а не само да стоя като мишена на снайперисти.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Предложение за премахване на оръжие.

Мнениеот Admin » 27 Ное 2013, 13:23

Тази тема сме я дискутирали доста време. Ако спрем ауто авп, друг ще поиска и самото авп да спрем а може и друго оръжие. Затова за сега ще си останат така, всеки да играе с каквото може.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Re: Предложение за премахване на оръжие.

Мнениеот zxcv ;> » 27 Ное 2013, 14:01

Да де, аз забравих одеве да я заключа темата, сметнах я за приключена още след поста на MORTAL, все пак той е дал мнението си...
Едно е да говориш много, друго е да кажеш нещо ...
Аватар
zxcv ;>
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1670
Регистриран на: 01 Сеп 2012, 19:33
Име в игра: vijdam va dvoino ;x
Skype: Може и на ЛС


Назад към Предложения за CS MegaGaming DeathMatch

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


cron