Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Предложение за Deathmatch

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Предложение за Deathmatch

Мнениеот Curkata » 27 Окт 2016, 22:13

Аз не предлагам да има защита 5-10 секунди, а 2-3 и то даже понякога защитата е по-малко от 2, понякога е повече - т.е. бъгва се самият плъгин. Да, аз също съм За за мелето и екшъна, сървърът си е точно за тази цел, ама като ти застанат 2-ма 3-ма в базата и в момента, в който се родиш ти набият hs, се губи самата интрига. Ок, имам желание да реагирам светкавично и да ги утрепя, ама как да стане като само като ме видят , че се възраждам ми отвяват каската? Специално за този сървър съм против чакаленето, ама в случая трябва да я има тая защита от макс 2 секунди или поне да се оправи бъга на плъгина, за да има равнопоставеност между отборите (не говоря за качествата на играчите конкретно, а за самият стил на игра).
Изображение
Аватар
Curkata
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 487
Регистриран на: 02 Ное 2012, 11:22
Име в игра: Kunov
Skype: curkata1

Re: Предложение за Deathmatch

Мнениеот shit happens » 28 Окт 2016, 20:03

Предложението е доста старо, дори помислих, че плъгина е пипан вече... Сега протекцията седи докато не мръднат, както каза спомена IA3I, което е най-удачният вариант. Ако има някакъв бъг - добре, да се погледне за сходен плъгин, но не съм забелязал да има нещо нередно. Тук е мястото да уточня, че съм доста рядко в dm, понеже в малкото свободно време предпочитам да гърмя в rats-а.
Ако се добави протекция за някакво време, каквото и да било то ще стане жалка история - убиваш 1-2ма и си труп, понеже те ще те гърмят, а ти нямаш голям избор ... или се криеш като мишка на aim map или умираш.
Подкрепям човека с неуморимите пръсти за писане ;) тоест съм ПРОТИВ промяна в плъгина.
Аватар
shit happens
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 469
Регистриран на: 29 Юни 2013, 22:34
Име в игра: shit happens
Skype: db

Предишна

Назад към Предложения за CS MegaGaming DeathMatch

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта