Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Да стане малко по интересно

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Да стане малко по интересно

Мнениеот Fox82 » 16 Окт 2013, 13:43

Предлагам да стане малко по -интересно и дори малко по трудно да се сменят местата на AWP и автомачика D3/AU-1,защото така малко ще затрудни играта с цел, ако някой който е стигнал до HE и го върнат чрез отнемяне на оръжие чрез knive да му е по трудно бързо пак да стигне до НЕ.Или казано последно да е AWP.Само предлагам не e задължително съобразявате с това.И още едно предлагам да се върнат и 2 узита,много яки оръжия.
П.С. И много моля сега някой като (simsa да дава акъл колко съм некопетентен, не за друго а за това че той не е редовен играч в тоя сървар) да бъде така добри да не пишат по темата за да не се завързват спорове излишни ,а да се опитаме да стигнем до едно мнение ЗА или НЕ тези който сме постояно вътре и подържаме интригата.Благодаря предварително
Аватар
Fox82
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 131
Регистриран на: 23 Апр 2013, 20:20
Име в игра: Cs
Skype: rango62

Re: Да стане малко по интересно

Мнениеот WINERRR » 20 Окт 2013, 16:01

Fox82 написа:Предлагам да стане малко по -интересно и дори малко по трудно да се сменят местата на AWP и автомачика D3/AU-1,защото така малко ще затрудни играта с цел, ако някой който е стигнал до HE и го върнат чрез отнемяне на оръжие чрез knive да му е по трудно бързо пак да стигне до НЕ.Или казано последно да е AWP.Само предлагам не e задължително съобразявате с това.И още едно предлагам да се върнат и 2 узита,много яки оръжия.
П.С. И много моля сега някой като (simsa да дава акъл колко съм некопетентен, не за друго а за това че той не е редовен играч в тоя сървар) да бъде така добри да не пишат по темата за да не се завързват спорове излишни ,а да се опитаме да стигнем до едно мнение ЗА или НЕ тези който сме постояно вътре и подържаме интригата.Благодаря предварително

Съгласен
Аватар
WINERRR
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 6
Регистриран на: 08 Авг 2013, 10:31
Име в игра: KbCaM HePBu
Skype: При поискване!

Re: Да стане малко по интересно

Мнениеот Retro » 17 Сеп 2014, 19:32

На мен сегашната подредба на оръжията ми харесва и нежелая да бъде сменяна.
Аватар
Retro
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 37
Регистриран на: 07 Апр 2013, 19:35
Име в игра: famozeN
Skype: crazyboydge


Назад към Предложения за CS MegaGaming GunGame

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


cron