Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Карта gg_megagaming1

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Карта gg_megagaming1

Мнениеот shit happens » 23 Май 2014, 17:35

Едната тайна е че по стълбите, от външната страна на картата може да се заобиколи до базата на противниците. Допада ми картата на мен. Може би, единствено ако е малко по-голяма ще е перфектна и за gg.
Аватар
shit happens
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 469
Регистриран на: 29 Юни 2013, 22:34
Име в игра: shit happens
Skype: db

Re: Карта gg_megagaming1

Мнениеот az|sam|mm » 23 Май 2014, 21:43

Браво Мортал :-) хубав е станал! Макар, че не съм влизал в ЦС и във веригата 10-12 дни някъде :-)
Изображение
Аватар
az|sam|mm
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 697
Регистриран на: 10 Мар 2012, 20:05
Местоположение: Варна
Име в игра: [dG] M u H a B a M 3 a T o K a
Skype: crazy.car

Карта gg_megagaming_one

Мнениеот MORTAL » 26 Май 2014, 12:10

Ето последната версия на картата. Браво на Shit happens, открил си едно от нещата. В тази версия има още едно. И в предната го има, но не можеше да се достъпи. Стъклото в средата е чупливо!
Разгледах други карти за ГГ, повечето са с такива размери като тази и ги имаме при нас. Може и тази да се сложи след като Админ я одобри.
Картата е в прикачения файл. Казва се gg_megagaming_one.bsp и не случайно е _one, в скоро време може да има и _two :)

gg_megagaming_one.zip
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Карта gg_megagaming1

Мнениеот DINO BG » 26 Май 2014, 16:48

Много е хубава Морти !!!

Силно се надявам в gg_megagaming_two да видя още повече стълби и примерно някой "сърф" елемент и може би някой телепорт, защо не ?

За 5 минути намерих 2 скрити неща, мисля че админ ще хареса картата и ще я одобри.

Последното ми предложение мисля, че е задължително дори е да има големи надписи на веригата.
Лъва и мечката са по - силни, но вълкът никога не играе в цирка ! ! !
Аватар
DINO BG
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 446
Регистриран на: 14 Авг 2012, 20:35
Име в игра: DINO BG
Skype: ;]

Re: Карта gg_megagaming1

Мнениеот MORTAL » 26 Май 2014, 17:49

Редактора който ползвам, ми дава да направя само една текстура, която мога да кача, за това няма повече надписи :)
Какво е това сърф елемент? Стълбите са лесна работа, но етажите могат да са само 4, както в случая.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Карта gg_megagaming1

Мнениеот SNAIP » 27 Май 2014, 08:13

Най - напред се извинявам, че забравих да оправя настройките на програмата, с която записвам и се е получило едно леко изрязване отгоре и отдолу, но все пак ще добиете представа за това, което искам да кажа.
Не ангажирам никого с мнението си, но аз бих променил следните неща:
1. Подобряване общия дизайн на картата;
2. Стълбите са вградени в стената. Трябва да са извън нея. От тук идва и трудното изкачване и също така сериозно затруднява директното скачане от високата стълба върху малкия перваз. Изгледът на самите стълби леко дразни с това премигване и потъване в стената;
3. Двете кубчета отстрани нямат смисъл, защото пропадаш със сериозни поражения. Вижда ми се странно да се върнеш с левъл самоубивайки се, освен, ако не знаеш за този капан. Вместо тях, може да се сложат прикриващи кашони на самия покрив в двете бази;
4. Горе на покрива в страни при заобикалянето, може да се сложат на 3-4 места на зиг заг малки кашони по два един върху друг, защото със силно оръжие или с AWP няма минаване и се пробиват по няколко човека. Кашоните, поне малко ще омекотят пораженията и прикрият. Освен това, влизайки в самата стена, може да се стреля без въобще или почти да не ви виждат;
5. Надписите на CSMegaGaming се виждат слабо;
6. Горното ходене е със звук на ламарина /желязо/, но на мен ми прилича на скала повече, но може да се приеме, че е стара и ръждясала ламарина :D

Картата не е ли тип gg_fy_ ?

Имаш моите поздравления за труда MORTAL ! Можеш да направиш и още по - добри карти. Стига да намериш нужното време.
Клипът няма тагове и ще се вижда само от потребители на CSMegaGaming.com

линк: http://vbox7.com/play:eb6a8bd141
Последна промяна SNAIP на 28 Май 2014, 12:33, променена общо 1 път
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Пенсиониран от CS 1.6
Аватар
SNAIP
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 808
Регистриран на: 04 Юни 2013, 18:13
Местоположение: Лом
Име в игра: SNAIP
Skype: snaip_lom

Re: Карта gg_megagaming1

Мнениеот MORTAL » 27 Май 2014, 09:35

Линка към клипа: Този клип е личен
Капаните са нарочно сложени, но ще измисля нещо по въпроса.
Искаш вътре в тунелите които са скрити, да сложа нещо кашончета, за да не се дупчи директно.
Стълбите... ще видя да направя нещо по въпроса, но не гарантирам. Редактора който ползвам предлага май само това.
Горното ходене е с такъв звук, защото е ламарина. Ръждясала ламарина е, не е скала.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Карта gg_megagaming_one

Мнениеот Admin » 27 Май 2014, 12:39

MORTAL написа:Ето последната версия на картата. Браво на Shit happens, открил си едно от нещата. В тази версия има още едно. И в предната го има, но не можеше да се достъпи. Стъклото в средата е чупливо!
Разгледах други карти за ГГ, повечето са с такива размери като тази и ги имаме при нас. Може и тази да се сложи след като Админ я одобри.
Картата е в прикачения файл. Казва се gg_megagaming_one.bsp и не случайно е _one, в скоро време може да има и _two :)

gg_megagaming_one.zip

Винаги ще уважа труда на всеки един и затова ще я кача при първа възможност. Нека видим и мнението на потребителите, като е качена.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Re: Карта gg_megagaming1

Мнениеот SNAIP » 27 Май 2014, 13:01

Оправих линка, извинете :)
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Пенсиониран от CS 1.6
Аватар
SNAIP
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 808
Регистриран на: 04 Юни 2013, 18:13
Местоположение: Лом
Име в игра: SNAIP
Skype: snaip_lom

Re: Карта gg_megagaming1

Мнениеот MORTAL » 27 Май 2014, 13:46

SNAIP, приемам забележките. Но редактора който ползвам позволява само толкова :) Все пак е някакъв онлайн редактор в браузъра, не е Hammer. Ще опитам да направя някакви подобрения по картата, възможно най-скоро.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

ПредишнаСледваща

Назад към Предложения за CS MegaGaming GunGame

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


cron