Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Карта gg_megagaming1

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Карта gg_megagaming1

Мнениеот [Anti]Killer » 27 Май 2014, 16:13

MORTAL написа:Редактора който ползвам, ми дава да направя само една текстура, която мога да кача, за това няма повече надписи :)
Какво е това сърф елемент? Стълбите са лесна работа, но етажите могат да са само 4, както в случая.


Всъщност с "Wally" можеш да направиш пакет от много текстури в един .wad файл и да го заредиш в хамъра. Също така няма ограничение и в етажите, можеш да направиш не 4 а 44 ако искаш.
Ако желаеш може да ти влезна в компютъра и да ти покажа доста неща(търси ме на скайп).
ИзображениеИзображение
Аватар
[Anti]Killer
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 821
Регистриран на: 26 Юни 2011, 21:54
Местоположение: Враца
Име в игра: [Anti]Killer
Skype: ivaylo_zg1

Re: Карта gg_megagaming1

Мнениеот MORTAL » 28 Май 2014, 07:12

[Anti]Killer написа:Всъщност с "Wally" можеш да направиш пакет от много текстури в един .wad файл и да го заредиш в хамъра. Също така няма ограничение и в етажите, можеш да направиш не 4 а 44 ако искаш.
Ако желаеш може да ти влезна в компютъра и да ти покажа доста неща(търси ме на скайп).


Нямам хамър, ползвам този онлайн редактор http://www.worldcraft-online.com/, но ще си сложа скоро и хамър, само да намеря повечко време :)
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Карта gg_megagaming1

Мнениеот [Anti]Killer » 28 Май 2014, 15:25

Като гледам този редактор няма доста от функциите на VHE, единствено ми харесва в него това, че компилира(завършва) картите по-бързо.
ИзображениеИзображение
Аватар
[Anti]Killer
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 821
Регистриран на: 26 Юни 2011, 21:54
Местоположение: Враца
Име в игра: [Anti]Killer
Skype: ivaylo_zg1

Предишна

Назад към Предложения за CS MegaGaming GunGame

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


cron